آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های انگلستان

نمایش ۱ تا 25 از ۵ مقاله

از طریق این سایت می‌توانید از زمان برگزاری نمایشگاه‌ها و جشن‌های مختلف در این کشور مطلع شوید. در این سایت عکس‌هایی از ساختمان‌های تاریخی این کشور به‌چشم می‌خورد. شما با ورود به این سایت می‌توانید با باغ‌ها ،موزه‌ها ، کاخ‌ها ، پارک‌ها و آثار باستانی این کشور آشنا شوید. در هر ماه شهرهای برگزیده و هتل‌های برتر این کشور و هم‌چنین جاذبه‌های دیدنی آن در این سایت معرفی خواهند شد.



از طریق این سایت می‌توان اطلاعاتی را درباره‌ی تاریخچه‌ی بریتانیا ، اسکاتلند ، لندن و هم‌چنین تاریخچه‌ی کلیساها در کشور انگلیس ، پادشاهان و شخصیت‌های مهم این کشور ، هتل‌ها و مراکز گردشگری و تفریحی آن جمع‌آوری نمایید. راهنمای این سایت می‌تواند شما را در سفر به انگلیس یاری دهد.



راهنمای مسافرتی کشور انگلستان ، با ورود به این سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این سایت مراجعه‌کنندگان را با شهرهای مختلف این کشور آشنا می‌سازد. شما می‌توانید از طریق این سایت نقشه‌ی کشور انگلستان را ملاحظه نمایید و راهنمای هتل‌ها و کتاب‌های راهنمای سفری را به‌دست آورید و سایر خدمات این شرکت را مشاهده نمایید.



این شبکه شما را با سایت اطلاعات پروازی ، آژانس‌های مسافرتی و خطوط هواپیمایی بین‌المللی کشور انگلیس آشنا می‌کند. هدف این سایت ارائه‌ی اطلاعات درباره‌ی اسامی نام برده می‌باشد و در این سایت اطلاعاتی درباره‌ی شرایط آب و هوا ، اطلاعات توریستی ، راهنماهای مسافرتی ، سایت‌های اینترنتی جالب آورده شده است. این شبکه شما را به سایت‌های کاریابی فعال در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری متصل می‌سازد.



اطلاعاتی که در سایت انترنتی مالتی کالتی وجود دارد مربوط به انگلستان می باشند. برخی از مواد این اطلاعات ممکن است در مورد سایر مناطق بریتانیا نیز صدق کنند. اگر شما در اسکاتلند، ویلز و یا ایرلند شمالی زندگی می کنید لطفا این اطلاعات را با نهادهای محلی که این گونه اطلاعات را تسری می دهند مطابقت دهید.



نمایش ۱ تا ۲۰ از ۵ مقاله