آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های روزنامه‌های داخلی

نمایش ۱ تا 25 از ۴۳ مقاله


روزنامه صبح ایران در برگیرنده اخبار داخلی ، اقتصادی ، اجتماعی ، علمی ، حوادث، هنری ، خارجی ، ورزشی است.شرق آن لاینwww.sharghonline.ir از مهرماه سال گذشته با اضافه شدن بخشی به سایت روزنامه به طور آزمایشی به عرصه نشریات الكترونیكی ورود پیدا كرد. اكنون پس از گذشت یك سال مجموعه شرق آن لاین كه یكی از زیرمجموعه های روزنامه شرق محسوب می شود، قصد دارد در كنار سایت روزنامه www.sharghnewspaper.com فعالیت مستقل خود را در فضای اینترنتی ادامه دهد. شرق آن لاین كه از ابتدای فعالیت خود تلاش كرد در عرصه اطلاع رسانی...روزنامه خبری - تحلیلی اجتماعی, فرهنگی, سیاسی, ورزشی اولین روزنامه تمام رنگی بخش خصوصی مدیر مسئول و صاحب امتیاز : الیاس حضرتی سر دبیر : بهروز بهزادیروزنامه جوان یک روزنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی صبح ایران است.روزنامه صبح ایران صاحب امتیاز: سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران مدیر مسؤول: عبدالرسول وصالروزنامه همشهری روزنامه صبح ایران (اجتماعی- فرهنگی - اقتصادی) صاحب امتیاز : شهرداری تهرانروزنامه "اطلاعات بین المللی" در 23 اسفند ماه در سال 1372 در اروپا (لندن) و سپس در آمریکا (نیویورک) راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون بجز تعطیلات پایان هفته، ایام عید نوروز و تعطیلات سال نو مسیحی همه روزه به صورت همزمان در لندن و نیویورک چاپ و در سراسر اروپا، آمریکای شمالی و بخشهایی از کانادا، استرلیاِ و ژاپن توزیع می شود. همچنین، علاقمندانی که در کشورهای فوق الذکر زندگی نمی کنند می توانند "اط...جمهوری اسلامی نخستین شماره این روزنامه در نهم خرداد ماه 1358 منتشر شد. انتشار این روزنامه در واقع پاسخ به نیازهای عینی جامعه انقلابی ما در جهت دفاع، تبیین و تثبیت ارزشهاس اسلامی و آرمانهای انقلاب و ملت بود. دقیقا به همین خاطر بود که روزنامه از همان آغاز، جایگاه ویژه ایی را در میان مردم و مطبوعات کشور به خود اختصاص داد و نقش مسئولانه ایی را ایفا کرد.

روزنامه خراسان، قدیمی‌ترین روزنامه محلی ایران است که اکنون به صورت سراسری منتشر می‌شود. اولین شماره روزنامه خراسان در تاریخ 1/4/1328 منتشر شده است. خط مشی اصلی روزنامه «فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، خبری» بوده و صبحها منتشر می‌شود.اطلاع‌رسانی دقیق و بی‌طرفانه، رعایت مصالح انقلاب و نظام، حرکت در چارچوب قانون اساسی و سرعت و دقت در انتشار اخبار و مردمی بودن از ویژگیها و اصول کاری روزنامه خراسان می‌باشد....

روزنامه خبر ورزشی پرتیراژ ترین روزنامه ورزشی ایران می باشد. این سایت محتوی خبرهای روز در رشته های ورزشی مختلف می باشد.

هدف ما از طراحی این سایت، ایجاد یک مرجع کارآمد از نشریات کشور در اینترنت به منظور رفع نیاز محققین و علاقمندان و معرفی عناوین متنوع و بعضا مهجور نشریات و بسترسازی برای حضور موثر این رسانه دیرپا در صنعت نو پای اطلاع رسانی کشور است.

روزنامه اقتصادی آسیا شامل اطلاعات بورس، بازار کامپیوتر و رایانه، صنعت، کشاورزی، صنایع غذایی و بانک و بیمه می باشد.روزنامه اقتصاد پویا در تاریخ 19/2/1383متولد شد . روزنامه اقتصاد پویا بصورت سراسری در کلیه شهر های ایران، امارات متحده عربی و افغانستان توزیع می شود .

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۴۳ مقاله