فیلتر تلگرام | دیلیت اکانت تلگرام

فیلتر تلگرام | با توجه به جریانات این چند روز گذشته و فیلتر شدن تلگرام شاید خیلی از کاربران بخواهند اکانت خودشان را پاک کنند. در ادامه به توضیح روش حذف اکانت تلگرام پرداخته شده است.

اگر به دلایل مختلف قصد حذف حساب کاربری خود از نرم افزار پیام رسان تلگرام را دارید، با مراجعه به آدرس HTTPS://TELEGRAM.ORG/DEACTIVATE می توانید این فرایند را به سادگی امکان پذیر سازید. به این منظور در کادری که در صفحه یادشده مشاهده می کنید شماره تلفن همراه خود را با فرمت " (شماره همراه)(کدکشور)+" وارد کرده و منتظر دریافت پیامکی حاوی کد تایید روی گوشی خود باشید. با وارد کردن کد تایید در قسمت CONFIRMATION CODE و ورد به سرویس، هشداری با مضمون حذف تمامی پیام ها، گروه ها و لیست مخاطبین در پرتو حذف حساب تلگرام، پیش روی شما قرار خواهد گرفت.
در صورتی که از حذف حساب منصرف شده اید و قصد تغییر شماره مورد استفاده خود را دارید، در این بخش با کلیک روی لینک CLICK HERE که با رنگ آبی مشخص شده می توانید این راهکار را عملی سازید.
در بند پایانی نیز تلگرام تاکید کرده که در صورت محدود شدن فعالیت شما به علت موارد مرتبط با ارسال اسپم، حذف حساب کاربری محدودیت های موجود را از میان نخواهد برد.
در کادر پایین صفحه با موضوع WHY ARE YOU LEAVING? نیز می توانید دلیل خود را (البته پر کردن این کادر الزامی نیست) برای حذف حساب کاربری درج کنید. در نهایت، با تایید موارد یادشده، دو گزینه YES,DELETE MY ACCOUNT و NOPE I’LL GIVE IT ANOTHER TRY در مقابل شما قرار خواهد گرفت که گزینه سمت چپ (قرمز رنگ) به منزله تایید فرایند حذف حساب کاربری خواهد بود و گزینه سبز رنگ، انصراف شما از این فرایند را نشان خواهد داد.
با حذف حساب کاربری، پیغامی سبزرنگ به نشانه حذف اکانت تلگرام پیش رویتان قرار خواهد گرفت.
در نظر داشته باشید که با حذف حساب کاربری، اطلاعات شما از سرورهای تلگرام حذف خواهد شد اما پیام هایی که پیش از این برای دیگران ارسال کرده بودید همچنان برای مخاطب شما قابل رویت خواهد بود. در پایان بدنیست بدانید در صورت عدم ورود به حساب کاربری تلگرام به مدت 6 ماه، فرایند حذف حساب شما به طور خودکار انجام خواهدشد. با این وجود، می توانید این زمان را به 12 ماه افزایش دهید و یا روی یک یا سه ماه تنظیم کنید.

منبع : آی تی ایران