فیلتر تلگرام | نصب تلگرام روی کامپیوتر

فیلتر تلگرام | با توجه به فیلتر شدن تلگرام و محدودیت دسترسی به آن ، می توان از نسخه ی تلگرام روی کامپیوتر استفاده کرد. در ادامه روش نصب تلگرام روی کامپیوتر را شرح داده ایم.

برای شروع فعال سازی تلگرام روی گزینه START MESSAGING کلیک کنید.
در صفحه بعد شماره تلفن خود مان را باید وارد کنیم. ابتدا در کادر بالا کشور ایران را انتخاب کنید. سپس بصورت خودکار ۹۸+ نوشته می شود. اکنون شماره تلفن خود را بدون ۰ بنویسید. و روی دکمه NEXT کلیک کنید.
اکنون باید یه کد تایید حساب به شماره تلفنی که وارد کردید در و روشن باشد برای شما فرستاده شود. اگر روی گوشیتان، تلگرام را با همین شماره نصب کرده بودید از طریق نرم افزار تلگرم نصب شده روی گوشی این کد را دریافت می کنید.
و در صورتی که اینترنت شما متصل نیست بر روی گزینه send code via SMS کلیک کنید تا کد را از طریق پیام کوتاه برایتان ارسال شود.
اکنون که کد را دریافت کردید در بخش Your code آن را وارد کنید.
بعد از وارد کردن کد فعال سازی، به صورت خودکار نرم افزار باز می شود. و اکنون باید اطلاعات خود را وارد کنیم. بعد از آن به صفحه اصلی وارد می شویم.
نکته : شما می توانید چندین نسخه تلگرام را برای چندین شماره مختلف بصورت همزمان نصب کنید. برای انجام این کار کافیست در مرحله نصب و در مرحله وارد کردن آدرس، آدرس نصب را تغییر دهید.
برای نسخه پرتال نیازی به نصب آن نیست. فقط کافیست فایل زیپ شده پرتالی را از حالت فشرده خارج کنید. بعد یک فایل اجرای به ما داده می شود. فایل را اجرا کنید.
اکنون طبق مراحل فعال سازی نسخه ویندوز این را هم انجام دهید.
نکته: می توان به صورت همزمان هر دو نسخه پرتال و نسخه نصبی را اجرا کرد. که با این کار می توانیم از دو شماره مختلف را به صورت همزمان نصب کنیم.
منبع: وب آموز