کارهایی برای آنکه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند

برای داشتن یک روابط اجتماعی موفق و محبوبیت در بین دیگران شاید لازم باشد کمی رفتار خود را تغییر دهید. در این مقاله چند نکته ی ساده برای شما آورده ایم.

اعتمادبه‌نفس داشته باشیداعتمادبه‌نفس اهمیت زیادی دارد. اینکه چطور خودتان را می‌بینید مشخص می‌کند دیگران چگونه با شما رفتار کنند، حداقل بیشتر آن‌ها. زمانی که از خانه خارج می‌شوید به یاد داشته باشید نکات منفی را از ذهن خود دور کنید و اعتمادبه‌نفس بالایی داشته باشید.


شاداب و تمیز باشیدبهداشت فردی بسیار مهم است.زمانی که بوی خوبی بدهید احساس خوبی خواهید داشت، دوش بگیرید، دندان‌های خود را مسواک بزنید، لباس‌های تمیز بپوشید و از عطر استفاده کنید. این‌ها تفاوت زیادی درست خواهند کرد.


لبخند بزنیدلبخند جهانی است، هیچ اهمیتی ندارید کجای دنیا هستید، همه‌جا یک معنا دارد. حتی یک لبخند مصنوعی باعث آزاد شدن اندورفین یا همان هورمون‌های شادی می‌شود. می‌دانید این یعنی چه؟ یعنی همان هورمون‌هایی که با خندیدن واقعی در بدن آزاد می‌شوند با یک لبخند مصنوعی هم آزاد خواهند شد. در طول روز به همه لبخند بزنید. متوجه تفاوت زیادی که ایجاد می‌کند خواهید شد.


سرگرمی داشته باشیدبرای خود یک سرگرمی داشته باشید. عضو یک گروه یا کلاسی شوید که در آن کار خوب هستید و با به آن علاقه دارید. در آنجا شما افرادی را می‌بینید که باهم زمینه‌ی مشترک دارید. اگر در کنار افرادی باشید که علایق مشترک دارید آن‌ها بیشتر با شما جور خواهند شد. اگر هنوز جایی را پیدا نکرده‌اید که زیاد به آن علاقه داشته باشید، ناامید نشوید. به تعدادی از دوستان خود پیشنهاد یک کار را داده و با آن‌ها یک گروه تشکیل دهید. بهتر است این افراد را از قبل بشناسید و زیاد برای شما غریبه نباشند.


برای رضایت خود زندگی کنیدشما نیازهایی دارید و نباید بگذارید این نیازها تبدیل به یاس و ناامیدی شوند. این پایان خوبی نیست. تا زمانی که به نتایج دلخواه خود برسید دست از تلاش برندارید.


انتظار بهترین‌ها را داشته باشید

از مردم انتظار داشته باشید شما را برای خودتان بخواهند. حتی اگر این اتفاق سریع نیفتاد همچنان دیدگاه خود را حفظ کنید. شما باید هرروزصبح‌ها بیدار شوید و روزتان را سپری کنید. گاهی ممکن است اوضاع برای شما ناامیدکننده باشد، اما باید این وضعیت را بگذرانید. این قانون زندگی است. همه‌چیز نیاز به تعادل دارد. بدون بدی شما معنای خوبی را نخواهید فهمید. پس به تلاش خود ادامه دهید و توقع بهترین‌ها را برای خودتان داشته باشید.