در این هفته تعاملات خوبی با دیگر افراد خواهید داشت. البته باید در ایجاد ارتباط با دیگران قدری بیشتر دقت کنید.

متولدین فروردین:

این روزها بیشتر از روزهای قبل احساس تنهایی می‌کنید. نگران نباشید از خانه بیرون بزنید و سراغ دوستان‌تان بروید. تلاش کنید ساعات بیشتری در روز را به فعالیت‌های اجتماعی اختصاص دهید. این شیوه رفتاری به مرور حال شما را بهتر می‌کنید. یادتان باشد این دوره هم طولانی نخواهد بود.

متولدین اردیبهشت:

در کنار کارهای گوناگون روزمره، رسیدگی به کارهای شخصی و امور خانه و خانواده را هم نباید از یاد برد. اینها بخش مهمی از زندگی همه ماست. نکته مهم آن است که باید بتوانید بین امور مختلف، هماهنگی و نظم بر قرار کنید. در این هفته به فعالیت‌های اقتصادی توجه ویژه‌ای داشته باشید، شاید شانس همراه‌تان باشد.

متولدین خرداد:

اشتباهات گذشته جزء زندگی شما هستند. سعی نکنید آنها را کاملا کنار بگذارید. گاهی این تلاش باعث می‌شود زمان بیشتری از هر روزتان را به گذشته‌ها اختصاص دهید. پس آنها را به عنوان قسمتی از گذشته زندگی‌تان بپذیرید. شانس این هفته در خانه شما را خواهد زد، مراقب باشید این موقعیت را از دست ندهید.

متولدین تیر:

چندی است که ایام به کام شما می‌گردد. هنر شما در این است که بتوانید کاری کنید تا این ایام خوش در تمام طول زندگی همراه شما باشد. باور کنید داشتن یک زندگی آرام کار دشواری نیست و با کمی تحمل و صبر می‌توانید احساسات خوشایندی برای خود و اطرافیان به ارمغان بیاورید.

متولدین مرداد:

انتظار دارید دنیا همیشه با شما مهربان باشد. همه آنها که این‌گونه فکر می‌کردند بالاخره به این نتیجه رسیدند که چنین امری شدنی نیست. این روزها تمام فکر و انرژی خود را روی یک موضوع خاص متمرکز کرده‌اید. برای این‌که در کارتان موفق شوید باید انرژی کافی داشته باشید، بنابراین بیشتر از قبل به خودتان توجه کنید.

متولدین شهریور:

مشکلات خانوادگی گاهی در تمام زندگی‌ها پیدا می‌شود. این فقط شما نیستید که آن را تجربه می‌کنید. فراموش نکنید رو راست بودن و صحبت با اعضای خانواده بسیار بهتر از مخفیکاری است. پس قدری در رفتار خود تجدید نظر کنید تا روزهای خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنید.

متولدین مهر:

اوضاع اقتصادی در این هفته به‌گونه‌ای می‌چرخد که انتظار چنین تغییر بزرگی را نداشته‌اید، اما بدانید این شرایط زیاد طول نخواهد کشید و بزودی همه چیز مثل قبل خواهد شد. تصمیم بگیرید از اتفاقات این روزها درس بگیرید تا در آینده گرفتاری‌های مشابه نداشته باشید.

متولدین آبان:

نتیجه تصمیمات نادرستی را که در هفته‌های پیش گرفته‌اید، امروز می‌بینید. اما این اتفاق هر قدر هم که تلخ باشد می‌تواند پایان روزهای سخت شما و آغازی برای آرامش باشد. امید خود را از دست ندهید؛ خیلی زودتر از آنچه فکر می‌کنید به آرامش خواهید رسید.

متولدین آذر:

در این هفته تعاملات خوبی با دیگر افراد خواهید داشت. البته باید در ایجاد ارتباط با دیگران قدری بیشتر دقت کنید. عجولانه و از روی شتاب رفتار نکنید. فرزندان‌تان را بیشتر دریابید. آنها در این سن و سال به شما احتیاج فراوانی دارند.

متولدین دی:

هیچ‌گاه ناامید نشوید. حتی در زمانی که فکر می‌کنید فرصتی ندارید و تمام درها روی شما بسته شده است. یادتان باشد همیشه راه‌حلی پیدا می‌شود. طی چند روز‌ آینده نیز خبری به شما خواهد رسید؛ خبری که به شما می‌فهماند تا موفقیت فقط چند قدم فاصله دارید.

متولدین بهمن:

این روزها قدری خسته از کارهای عادی و جاری هستید، اما از پا ننشینید و راه‌تان را ادامه دهید. سعی کنید همچنان در راه خیر قدم بگذارید، هر چند برخی افراد آن را درک نکنند. آدم‌ها هیچ‌وقت تنها نمی‌شوند. همیشه کسی برای درک ما وجود دارد. خوب به اطراف‌تان دقت کنید.

متولدین اسفند:

این هفته اتفاق‌های خوب و مثبت زیادی برای شما رقم خواهد خورد. سعی کنید این روزها که حال و احوال خوبی دارید به کارهایی رسیدگی کنید که نیاز بیشتری به انرژی و تمرکز دارد. یادتان باشد با حساب خرج کردن با خساست متفاوت است، پس سخاوتمندانه اما درست خرج کنید.