هفته پیش روی تان یک هفته هیجان انگیز و سرگرم کننده است. شما می توانید برخی از اهداف اصلی خود را با ابتکار عمل به نتیجه دلخواه برسانید.

فروردین:

هفته پیش روی تان یک هفته هیجان انگیز و سرگرم کننده است. شما می توانید برخی از اهداف اصلی خود را با ابتکار عمل به نتیجه دلخواه برسانید. این هفته برایتان مطلوب و قادر به دستیابی به شگفتی ها از طریق ارتباط موثر هستید. اگر به دنبال نتایج خوب در معاملات و فعالیتهای خود هستید باید از هوش تان استفاده کنید. باید توانایی های خود را در محل کار از طریق انجام کارهای سخت نشان دهید. با خودگذشتگی به موفقیت دست خواهید یافت و کارها را به شیوه ای کارآمد و به خوبی به سرانجام خواهید رساند و با افزایش بازده پول مواجه خواهید شد. با بیان احساسات خود با از طریق عشق به شریک زندگی رابطه خود را در جهت سالم حفظ کنید. شجاعانه تر باشید چون ذهن شما را تواناتر کرده و بر سلامتی خود پیروز خواهید شد و تنها دلیل این انرژی مثبت درونی شماست.

اردیبهشت:

این هفته احساسات شما بدبینانه است وباید از آن جلوگیری کنید. احساسات شما سرایت خواهند کرد و باید یادبگیرید که مسئولیت رسیدگی به همه چیز را داشته باشید. از نشان دادن احساسات منفی خودداری کنید چون مانع پیشرفت شما می شوند و بجای آن تفکر عملی تر و حرفه ای تر را جایگزین کنید. نیاز به تمرکز بیشتر در کارها دارید تا نتایج را به نفع خود تمام کنید. سطح اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید و این شما را به موفقیت نزدیکتر می کند. داشتن برنامه شما را به ملاقات موفقیت راهنمایی می کند. به احتمال زیاد در محل کار دچار خطاهایی به دلیل عدم تمرکز خواهید شد که نباید این اتفاق روی دهد. کارها و وظایف خود راسازماندهی کنید. مخارج شما در حال افزایش هستند چون تعهدات شما افزایش پیدا می کند.

خرداد:

یک هفته عادی در پیش دارید و موضوعی باعث نگرانی تان شده که خیلی بی ارزش است. شما نیاز به اتخاذ یک رویکرد ورزشی و بیان این مسئله به شریک زندگی خود هستید. شما می توایند شگفتی هایی برای حفظ رابه خود با شریک زندگی تان فراهم کنید. عاقلانه است که آن را با سیاست بده بستان همراه کنید چون برای شادی رابطه تان نیاز است. یک ناراحتی در چشم ، درد پشت کمر و درد در پاها خواهید داشت. بهتر است با پرداخت به نرمشهای بسیار ارام و مناجات از این دردها جلوگیری کنید. پولی از راه دور بدستتان می رسد و این پول به همراه بقیه پولهای این هفته حجم زیادی خواهند شد. از این نعمت الهی شکر گذار باشید. هفته ای شاد با شریک زندگی خود خواهید داشت.

تیر:

این هفته با مسئولیت های بیشتر و استرس همراه هستید. پس عاقلانه خواهد بود برای خود برنامه ریزی و نظم و انضباط داشته باشید. سفری کاری شما ا مشغول نگه می دارد. انجام کارها به دشواری صورت میگیرد و حتی برای انجام یک وظیفه ساده دچار نگرانی می شوید. هزینه هایی برای نوسازی یا بازسازی خانه خواهید داشت و این باعث نگرانی تان می شود. اجبارآ مقداری پول صرف خواهید کرد و شانس برای از دست دادن پول نیز وجود دارد که علت آن سهل انگاری شماست. احتمالا برخی لحظات ناخوشایند با همسرتان داشته باشید که دلیل آن مسائل خصوصی خانواده است. بهتر است برای همسرتان یک چشم انداز دلپذیر هدیه داشته باشید. سلامت این هفته متوسط است و ممکن است برخی مشکلات پوستی و ناراحتی معده داشته باشید.

مرداد:

این هفته باید به تعداد بینهایت تلاش سخت بکنید که بتوانید از عهده مسئولیتها و مشکلات جزیی که ممکن است در این هفته داشته باشید با موفقیت پیروز شوید. باید با برنامه باشید تا از دست دادن و نتایج نامطلوب دور باشید. این یک پیشنهاد برادرانه به شماست. این هفته از تصمیمات مهم مالی خودداری کنید. جرات و ساختن سرمایه گذاری های بزرگ خوب خواهد بود. پولی را به دلیلی بی دقتی از دست می دهید. از پولهای خود مراقبت کنید. آسان بگیرید و با شریک زندگی تان متعادل تر باشید. ممکن است درد دندان یا مشکلات هضم در این هفته داشته باشید. از این رو باید مراقب سلامتی خود باشید البته این هفته سرفه و مشکلات مربوط به هوای سرد یا سرما خوردگی به دلیل آلرژی خواهید داشت.

شهریور:

شما باید برای رسیدن به مرحله بعد از خودتان حرکت نشان دهید. شما باید برای موفقیت از خودتان انرژی صرف کنید. شما باید شجاعانه تر هر چیزی را انجام دهید. شما باید به راحتی به اهداف خود برسید و در سریعترین زمان ممکن وظایف تان را انجام دهید چون بسیاری از فرصت برایتان فراهم شده و از فضای کاری خوشنود میشود. مقداری پول بدست می آورید و بخشی از آن را پس انداز می کنید. در این هفته آزادی مالی دارید و با صرفه جویی اوضاع مالی بهبود پیدا می کند. در کنار شریک زندگی تان صادقانه باشید و با آن رابطه تان را پرورش دهید و عشق خود را به او نشان دهید. از نظر سلامتی جسمانی این هفته آسمان آبی است.

مهر:

این هفته قادر به توسعه مهارتهای مورد نیاز خود برای انجام کارها خواهید بود. اگر چه موفقیت از طریق کار سخت بدست می آید پس باید افکار گسترده ای برای این هفته در سر داشته باشید تا بتوانید همه وظایف تان را به پایان برسانید. صداقت داشتن راه را برای رسیدن به موفقیت بطور شگفت انگیزی هموار می کند پس می توانید با کمک های خیرخواهانه به شیوه های معنوی مقدار زیادی کمک از اطرافیان دریافت کنید. کارهای سخت با سهولت پیش می روند. یک سفر کاری در پیش دارید و از لحظات به یاد ماندنی در کار لذت خواهید برد. از یادگیری و بدست آوردن تجریبات تازه در کارها رضایت خواهید داشت. موفقیت مالی شما به صدا در خواهد آمد. سرمایه گذاری در چیزهایی مثل شرط بندی برایتان سودآور خواهد بود. این هفته با شریک زندگی خود یک فیلم خواهید دید و از بودن با هم لذت خوهید برد. سلامتی این هفته خوب است و این به دلیل انرژی پر جنب و جوش شما خواهد بود.

آبان:

شما ممکن است نیاز به کمی ملاحظه و تصحیح اشتباهاتی که انجام دادید ، داشته باشید. با مدیتیشن آرامش ذهنی خود را حفظ کنید تا مدیریت بهتری بر فعالیتهای این هفته خود داشته باشید. این هفته احساسی همانند از دست دادن چیزی و ناامنی پس از آن خواهید داشت پس همه چیز را آسان گرفته و کارهایتان را با عزم بیشتر و صبر انجام دهید تا از اشتباهات جلوگیری کنید. فشار کاری بیشتر باعث افزایش خطاها خواهد شد و برای جلوگیری از آن نیاز به یک برنامه حساب شده دارید. هزینه های این هفته افزایش پیدا می کنند و نیاز به مدیریت منابع مالی خود دارید چون در این هفته به خوبی قادر به مدیریت هزینه های ناگهانی و غیر منتظره نستید. شریک زندگی شما ممکن است حرفهای شما را بسیار جدی بگیرد و این مسئله باعث ناراحتی شما می شود. داشتن روحیه انعطاف پذیر باعث خوشحالی همسرتان می شود.

آذر:

تلاشهای زیادی باید برای رسیدن به موفقیت بکنید. برنامه ریزی و ارداه قوی برای این هفته ضروری است. ممکن است در این هفته با تاخیرهای زیادی مواجه شوید و این باعث آزار شما می شود. پس با اعتماد به خودتان و اعتماد به نفس خود را آرام نگه دارید. قبل از انجام کارها برنامه ریزی و اولویت بندی کنید تا به موفقیت برسید. مقداری پول از دست خواهید داد که به علت سهل انگاری شماست که در یک موقعیت موقع رسیدگی به پولهایتان اتفاق می افتد. جریانات پولی این هفته محدود هستند و ممکن است مجبور به قرض گرفتن برای رفع نیازهای خود باشید. با شریک زندگی خود احساسی برخورد نکنید. رویکرد خود به زندگی را با فعالیتهای ورزشی دوستانه تر کنید. مسائلی به اشتباه در ذهن شماست که نباید درباره آنها با شریک زندگی تان گفتگو کنید زیرا جذابیت رابطه تان را از بین می برد. ممکن است به دلیل استرس دچار ناراحتی شوید.

دی:

ممکن است یک سفر بروید و هفته ای بسیار دلپذیر داشته باشید. به دنبال ذهنی آرام هستید. شانس برای این هفته امکان پذیر است. در این هفته از پتانسیل های خود استفاده خواهید کرد و اعتماد به نفس بیشتری دریافت می کنید. از انجام کارها رضایت خوبی دریافت می کنید و این به شما احساس لذت می دهد. از همکاری همکارنتان خوشحال خواهید شد. این هفته قدرت پذیرش کارهای سخت را دارید و باعث بدست آوردن پول خوبی از این راه برایتان خواهد شد. وقت بیشتری با شریک زندگی تان خواهید بود و با هم به خوشگذرانی خواهید پرداخت. این کمک خواهد کرد که شریک زندگی تان درک بهتری از شما داشته باشد. سلامت جسمانی این هفته خوب است و شما احساس تازه و ثابت قدم تری تجربه خواهید کرد.

بهمن:

این هفته برای توسعه خودتان است و شما در یک موقعیت برای دریافت کمک از دوستان هستید. هفته ای پر انزژِی در پیش خواهید داشتو اگر به دنبال موفقیت هستید ، پس این هفته از آن شماست و برنامه ریزی کارآمد و هوش شما ابزار مورد نیازتان در این راه هستند. از انجام کارهای لذت می برید اما برای رسیدن به موفقیت باید به سختی کار کنید. احتمالا یک سفر کاری پیش می آید. پول خوبی بدستتان می رسد و با آن تعادلی بین پس انداز بانکی تان و مخارج برقرار می کنید. با درک خوب شریک زندگی تان رابطه تان بهتر خواهد شد بطوریکه هر یک برای دیگری ساخته شده اید. این هفته انرژی مثبت شما پایدار است و تا حدودی بیش از نیاز شماست که بهتر است آن را صرف ورزش های تناسب اندام کنید.

اسفند:

این هفته شرایط را آسان بگیرید تا دستیابی شگفت انگیزی داشته باشید. برنامه ریزی بسیار حساب شده ای نیاز خواهد بود و این هفته برایتان راحت بنظر نمی رسد و باعث ایجاد نگرانی می شود. با تاخیرهایی در انجام وظایف تان روبرو می شوید و نیاز به تعادل بیشتر و صبر و شکیبایی دارید. با داشتن یک روش حرفه ای تر کارها را بصورت هموار تر انجام خواهید داد و از فشار کاری این هفته کاسته خواهد شد و حتی از شتباهات در کارهای مهم جلوگیری می کنید. در بیان افکار خود با شریک زندگی تان حالتی تهاجمی خواهید داشت. این هفته درد در پاها ممکن است تنها مشکل جسمانی شما باشد و برای رهایی از آن نیاز به تمرینات نرمشی دارید.