باز کردن لینک در تب جدید Internet Explorer در ویندوز ۷

این مطلب به شما آموزش می دهد که چگونه با Internet Explorer در تب جدید لینک باز کنید.

ویندوز ۷ همزمان با internet explorer ۸ وارد شد و این اولین باری بود که بسیاری از کاربران آن را استفاده می کردند. یک عملکرد خاص در این مرورگر و مرورگرهای بعدی مایکروسافت، ایجاد انحراف از چیزی است که شما ممکن است با آن آشنا باشید. بسیاری از مرورگرها، به صورت پیش‌فرض به گونه‌ای برنامه‌ریزی‌شده اند که وقتی روی لینکی کلیک می‌کنید تا در یک پنجره‌ی جدید باز شود، پنجره به صورت یک تب جدید در مرورگر باز می‌شود. اگرچه در Internet Explorer (که ممکن است به صورت IE نیز نوشته شود) مایکروسافت پیش‌فرض را این‌گونه قرار داده است که هنگامی که شما روی همچین لینکی کلیک می کنید، به جای تب جدید، آن لینک در یک پنجره‌ی جدید باز می‌شود که این کار کل هدف وجود تب‌ها را باطل می‌کند.


نحوه ایجاد تب جدید

برای تغییر رفتار مرورگر Internet Explorer در مورد این لینک ها (که مایکروسافت به نام Popup آنها را دسته بندی کرده است) شما می توانید به روش زیر عمل کنید:

شما لازم است که در قسمت Tabbed Browsing Setting در IE، این وضعیت را تغییر دهید:


برای تنظیم این تغییرات به قسمت زیر بروید:

Tools > Internet Options > General > Tabs > Settings

به جای نگاه کردن به قسمت ...Open links ( که در مورد لینک از برنامه های دیگر صادق است) به قسمت pop-up رفته و در قسمت When a pop-up is encountered . دکمه‌ی رادیویی در کنار گزینه‌ی Always open pop-ups in a new tab را فشرده و سپس OK را بزنید.


wiki.۵۰۴۰.ir