طالع بینی هفته ۳ اسفند ماه لغایت ۹ اسفند ماه ۹۲

با اعتماد به نفس و با دقت این هفته را شروع کنید. اگر می دانید به کجا می روید و برای سفر برنامه ریخته اید مشکلی پیش نخواهد آمد.

فروردین ـ Aries|عنصر وجودی :

آتش|سنگ ماه : الماس

تصویب اولیه شما از برخی ابزار و یا عبارات در روز شنبه پیامدهای مثبت برای شما در طول هفته دارند و ممکن است شما را به راه های جدید هدایت کند. مهرتهای مدیریتی شما در اواسط هفته به کارتان می آید و قطعاً به نفعتان کار خواهد کرد. بهتر است افراد بیشتری را درکنار خود داشته باشید. در آخرین لحظات چهارشنبه دیدگاهتان شکل می گیرد و حداکثر کمکی را که می توانید بگیرید از اطرافیانتان دریافت خواهید کرد. در آخر هفته مراقب سرخوردگی های کوچک باشید. البته تمیل زیادی برای ضربه فنی آنها خواهید داشت.

اردیبهشت ـ Taurus|عنصر وجودی :

زمین|سنگ ماه : زمرد سبز

در روز شنبه احتمالاً احساس می کنید در موردتان کمی بی عدالتی شده است و همه به جز شما موفق به کسب یک جایزه شده اند. البته این وضعیت پایدار نیست زیرا در اوایل صبح روز سه شنبه احساس می کنی می توانی تمام فرصتهای از دست رفته را جبران کنی. اواسط هفته زمان مناسبی برای گسترش جاه طلبی هایتان و تعیین اهداف جدید است. ممکن است افرادی که به خوبی با نها اشنا نیستید شما را به بیراهه بکشانند ولی این موضوع فقط می تواند نشان دهنده درگیری های سطحی شخصیتشان باشد نه خصومتهای عمیق و کینه توزانه. در آخر هفته سعی کنید اوقات خود را با دوستانتان بگذرانید به خصوص اگر احساس بدی دارید.

خرداد ـ Gemini|عنصر وجودی :

هوا|سنگ ماه : آکوامارین

در روز شنبه احتمالاً به فکر کردن و کار کردن بر روی یک سطح عمیقتر فکر خواهید کرد. منافع خود را در جایی خواهید یافت که اصلاً انتظار ندارید. خانواده و یا شرکای تجاری شما ممکن است شروع به یک اقدام دیکتاتوری در اواسط هفته کنند، اما این موضوع طولانی نخواهد شد و شما بهتر است فقط تاز مانی که خودشان خسته شوند با آنها کنار بیایید. در اواخر هفته ذهن شما به ایده های جدید باز خواهد شد و ممکن است کسی را در طول موج خود برای گسترش فضای مفهومی شبیه به خودتان پیدا کنید.آخر هفته برای شما الهام بخش است و در مورد یک تغییر بزرگ در زندگیتان ایده هایی به شما الهام می شود. سعی کنید تمایل خود را به وضوح بیان کنید.

تیر ـ Cancer|عنصر وجودی :

آب|سنگ ماه : مروارید

در روز شنبه برای خودتان یک کار خوب انجام دهید و اصلاً حتی به خودتان اجازه ندهید که بخواهید از خود گذشتگی کنید مگر اینکه برایتان حیاتی باشد. آگاهی حسی و فردی شما در اواسط هفته بسیار هوشیار خواهد بود پس برای دریافت مجموعه ای از اطلاعات آماده باشید. در اواخر هفته احساسات خود را با بقیه هماهنگ کنید. انتظار حس از خود بیگانگی و همچنین غرور و افتخار را در خودتان داشته باشید. آخر هفته را بیشتر به انجام کارهای خلاقانه بپردازید.

مرداد ـ Leo|عنصر وجودی :

آتش|سنگ ماه : پریدوت

در ابتدای هفته بر روی لبه تیغ خواهید بود ولی به شدتی نیست که بخواهید دوستانتان را عصبی کنید. اواسط هفته با خودش حس شدید نیاز را به همراه دارد هم برای شما و هم برای دوستانتان. سعی کنید تا جایی که می توانید به دیگران کمک کنید ولی خودتان را فراموش نکنید. در اواسط هفته به تمامی جوابهایتان دست خواهید یافت و دوستان و خانواده تان بابت تمام کمک هایی که کرده اید از شما قدردانی خواهند کرد. در آخر هفته یک فرصت استثنایی برایتان بوجود می آید ولی باید به آن با شک و تردید نگاه کنید. البته این به آن منظور نیست که فرصت را نادیده بگیرید ولی با احتیاط پیش بروید.

شهریور ـ Virgo|عنصر وجودی :

زمین|سنگ ماه : یاقوت کبود

اگرچه در ابتدای هفته احساس محدودیتهایی از جانب خانواده و کارتان می کنید ولی فقط کافیست با جریان پیش روید و بگذارید آزادی خودش را به طور طبیعی نشان دهد. در اوایل صبح روز سه شنبه - شما یک نتیجه قطعی افزایش عرضه انرژی قدرتمند خلاق را خواهید دید. همچنین پس از آن در اواخرهفته، شما باید انعطاف پذیری زیادی را برای مقابله با انحرافات کوچک و وقفه در راه امور روزمره خود داشته باشید. در آخر هفته باید به عنوان نیروی محرکه ای برای گروهتان عمل کنید ولی اگر دیگران در کارهایشان اهمال کردند خیلی نا امید نشوید.

مهر ـ Libra|عنصر وجودی :

هوا|سنگ ماه : الماس

اوایل هفته احساس می کنید که دوست دارید در جستجوی قلمروهای جدید باشید. ممکن است این قلمرو فیزیکی و خاکی و یا کاملاً احساسی باشد. به آنجایی برو که فکر می کنی تو را صدا می زند. سه شنبه صبح به حد آخر یک مسیر می رسی که ممکن است یک مقام مسئولیتی در راه شما باشد و یا یک انسداد ذهنی. در ادامه شما احساس نزدیکی بیشتری به اطرافیان خود خواهید داشت و دید عمیق تری نسبت به گذشته در رابطه با تفکرات آنها پیدا خواهید کرد. آخر هفته شلوغ اما بسیار کند خواهد بود پس احساس خستگی نکن اگر دیدی پروژه های شخصی پیشرفت زیادی نمی کند.

آبان ـ Scorpio|عنصر وجودی :

آب|سنگ ماه : یاقوت زرد

شنبه با جریان های اطراف خودت همراه شو. اما دید محطاطانه ای به مسیر پیش رو داشته باش. اواسط هفته بهترین زمان برای انجام حرکات جدید کاری است . شما بسیار مورد لطف سرپرستانتان قرار خواهید گرفت و درک خوبی از بلندپروازی هایتان پیدا خواهید کرد. در اواخر هفته یک نامه غیر منتظره از والدین یا بزرگان فامیل شما و یا یک دوست که از شما گله مند است به دستتان می رسد. در ابتدای امر خیلی خوشایند به نظر نمی رسد اما شما می توانید آن را به یک اتفاق مثبت تغییر دهید. سعی کنید در آخر هفته به فعالیت های خلاق بپردازید.

آذر ـ Sagittarius|عنصر وجودی :

آتش|سنگ ماه : فیروزه

شنبه عالیست ! بهترین حالی را تجربه میکنی که در کل ماه و یا حتی کل سال داشته ای. این حالت خوب اگر زمان را برای گردش های فرهنگی ـ هنری بگذارید ادامه خواهد داشت. سعی کنید به مقوله ای که کاملاً برایتان جدید است بپردازید. مهارت های اجتماعی شما پنجشنبه و جمعه بهتر خواهد بود ، بهترین زمانی که می توانید شخص یا اشخاصی را ملاقات کنید که نقش مهمی را در زندگی شما ایفا خواهند کرد. مراقب ارزشها باشید، رابطه شما با دنیای مادی بسیار شکننده است.

دی ـ Capricorn|عنصر وجودی :

زمین|سنگ ماه : گارنت

با اعتماد به نفس و با دقت این هفته را شروع کنید. اگر می دانید به کجا می روید و برای سفر برنامه ریخته اید مشکلی پیش نخواهد آمد. وسط هفته به دلیل عملکرد درخشان از شما تقدیر می شود و یا مورد لطف قرار خواهید گرفت. این بهترین زمان برای اتمام یک پروژه و شروع پروژه های جدید است. ایده ها بعداً به ذهن شما سرازیر خواهد شد بنابراین از هر اقدامی که شما را از پرداختن به امور ابتدای طرح های کنونی تان منحرف می کند بپرهیزید. تا آخر هفته بسیاری از کارهایتان حتی بدون کمک دیگران انجام خواهد شد. گوش دادن به موسیقی یک روش خوب برای رفع خستگی ناشی از کار است.

بهمن ـ Aquarius|عنصر وجودی :

هوا|سنگ ماه : آمیتیس

شنبه تغییرات بزرگی در راه است، واکثراً تغییرات خوبی هستند. شاید متوجه شوید که در تفکر مسیر های جدید هستید. دوشنبه و سه شنبه رمزآلود خواهند بود. ممکن است به نظر برسد که اگر همه چیز به خودی خود اتفاق می افتد، بدون هیچ علت قابل تشخیص. انعطاف خود را حفظ کن و این احساس از بین خواهد رفت. هوش شما خودش را در آخر هفته نشان خواهد داد، و برنامه شما بسیار سرو صدا خواهد کرد به طوری که کسانی به عقاید شما ایمان میاورند. مراقب وقت گذرانی خود در آخر هفته باشید.مطمئن شوید که نیازهای شما با سخاوتتان در تعادل هستند.

اسفند ـ Pisces|عنصر وجودی :

آب|سنگ ماه : حجرالدم

در روز شنبه چشم و گوش خود را برای دریافت مهمترین تغییرات باز نگه دارید. روزهای میانی هفته بر روی فعالیتهای گروهی تمرکز دارد. شما قادرید تغییری را ایجاد کنید که برای همه مفید است. در اواخر هفته ذهن شما اضافه کار خواهد شد. با رفتن به سینما و یا یک بازی ویدیویی به ذهنتان استراحت بدهید. هرچیزی که بتواند فکرتان را از وضعیت موجود منحرف کند کارساز خواهد بود. آخر هفته برایتان بسیار فوق العاده خواهد بود و همه از ذهن خلاق شما لذت خواهند برد.