فال هفته دوم آبان ماه ۱۳۹۲

نمی توانید تعادلی میان کار و زندگی شخصیتان برقرار کنید.

متولدین فروردین:

نمی توانید تعادلی میان کار و زندگی شخصیتان برقرار کنید. از یک طرف دائم مشغول کار هستید و بیشتر وقتتان را در اداره یا محل کارتان سپری می کنید و از طرف دیگر دوست دارید زمان بیشتری را با خانواده تان سپری کنید.

متولدین اردیبهشت:

از نظر مدیریت مالی مشکلی ندارید ولی چند وقتی است که برخلاف همیشه، بدون فکر خرج کرده و خیلی نسبت به هزین ههایی که ممکن است پیش بیاید، توجه نداشت هاید. حالا که کار از کار گذشته و دیگر پشیمانی سودی ندارد، یادتان باشد از این به بعد همیشه با برنامه پو لتان را خرج کنید تا از این نظر مشکلی برایتان پیش نیاید.

متولدین خرداد:

انسانی سخاوتمند هستید، اما ممکن است گاهی تصور کنید این سخاوت به ضررتان است. گاهی چنین افکاری شما را آزار می دهد، اما مطمئن باشید سخاوتمندی یکی از ویژگیهای مثبت شماست و اطرافیانتان هم نسبت به آن آگاهی دارند. البته در برخورد با غریبه ها باید بیشتر دقت کنید تا پشیمان نشوید.

متولدین تیر:

با این که برای همه کارهایتان برنامه ریزی می کنید، اما خیلی به آنها اهمیت نمیدهید. حتما کارها و وظایفتان را اولویتبندی کنید تا کارهای مهم به موقع انجام شود و اینقدر شما را نگران نکند. با افراد جدیدی آشنا شد ه یا میشوید که این دوستیها میتواند به شما کمک زیادی بکند.

متولدین مرداد:

در صورتی که در مورد موضوعی خاص اطلاعات کافی ندارید، بهتر است در آن زمینه خیلی بحث نکنید. این بحثها میتواند موجب ناراحتی و آزردگی بیشتر شما شود و آگاه نبودنتان هم زمینه ساز سوءتفاهم و برداشتهای اشتباه از آن موضوع خواهد شد.

متولدین شهریور:

این هفته ممکن است احساس کنید در مشکلات زندگی غرق شده اید. کارها در هم می پیچد و زندگی آنطور که باید، پیش نمیرود. این همه بی نظمی و آشفتگی میتواند باعث خستگیتان شود، اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. آرام باشید و با صبر و حوصله مشکلات را به ترتیب حل کنید. صبوری و شکیبایی می تواند به شما کمک زیادی کند تا این وضع، زندگیتان را خیلی دستخوش تغییر نکند.

متولدین مهر:

به نظر میرسد تمرکز ندارید و براحتی روزهای گذشته نمیتوانید کارهایتان را انجام دهید. این وضع میتواند موجب بروز مشکلات زیادی شود که از همین حالا باید جلوی آن را بگیرید و نگذارید زندگیتان را به هم بریزد .

متولدین آبان:

شاید این روزها نتوانید خیلی خوب با دیگران ارتباط برقرار کنید، اما این مساله نباید باعث تنهایی و گوشه گیری شما شود. کمی به خودتان فرصت بدهید و بیشتر استراحت کنید. زمانی که ذهنتان آر متر است بهتر میتوانید با دیگران در ارتباط باشید و دوستان جدیدی پیدا کنید.

متولدین آذر:

هفته های خوبی را پشت سرگذاشته اید و حس خوبی نسبت به آنها دارید. البته تفریح و استراحتهای مکرر باعث شده کمی بی انرژی و بی انگیزه باشید ولی خوب است از همین حالا دست به کار شوید و دوباره مثل سابق به کارهایتان برسید.

متولدین دی:

مشکلاتی برایتان پیش می آید که کمی نگرانتان خواهد کرد، اما این مسائل به هیچ عنوان مهم نیست و نباید به آنها اجازه دهید به احساساتتان صدمه وارد کند. آرامش خود را حفظ کنید و با روحی های قوی با این مشکلات بجنگید.

متولدین بهمن:

این روزها دوستان و آشنایان زیادی را می بینید. ممکن است آنها به دیدنتان بیایند یا شما به آنها سری بزنید. در هر حال این دید و بازدیدها باعث می شود روحیه بهتری داشته باشید و هفته خوبی را سپری کنید .

متولدین اسفند:

دوستی و محبت چیزی نیست که فقط در حرف و کلام باشد بلکه در عمل هم باید آن را نشان دهید. صحبت کردن در مورد دوستی و مهربانی خیلی ساده تر از مهربانی کردن و ابراز دوستی است. پس سعی کنید کمی بیشتر به این موضوع توجه داشته باشید.