طالع‌بینی ۱۱ خرداد ماه ۹۲

احتمالاً امروز از دنده چپ بلند شده اید، اما گذشته را فراموش کنید و به حال فکر کنید.دوستان و همکارانتان میخواهند شما را بی گناه بدانند اما شما باید با آنها بسازید.

متولد فروردین (بره):

احتمالاً امروز از دنده چپ بلند شده اید، اما گذشته را فراموش کنید و به حال فکر کنید.دوستان و همکارانتان میخواهند شما را بی گناه بدانند اما شما باید با آنها بسازید. میدانید که زندگی کردن در زمان حال چقدر مهم است پس بدون اینکه خود را درگیر خاطرات شخصی بکنید با زمان و اتفاقاتی که در حال اتفاق میافتند پیش بروید.

متولدین اردیبهشت (گاو):

مهم نیست که یک چیزی یا کسی الان چقدر خوب نشان میدهد، چند دلیل عملی وجود دارند برای اینکه شما نتوانید به آنچه میخواهید برسید. خوشبختانه، اراده شما در صبر کردن برای رسیدن به خواسته تان به شما کمک زیادی میکند.عجله ممکن است همه چیز را خراب کند اما اگر قدم به قدم پیش بروید مطمئناً به هدف خود میرسید.

متولدین خرداد (دوقلوها):

شاید امروز دیگران منظور شما را بد برداشت کنند، اما شانس دوباره به سوی شما رو کرده و تا دو هفته دیگر نیز با شما خواهد بود. خوشبختانه امروز راحتتر میتوانید منظور خود را بیان کنید اما اگر کسی تلاش شما را به هم زد، غافلگیر نشوید.

متولدین تیر (خرچنگ):

شاید امروز اگر کسی از شما بخواهد که بین اختلافات همکاران یا دوستان نظر بدهید دچار شک و تردید بشوید. اما شما باید تأمل کنید، چون شما دو طرف قضیه را میبینید و به هر حال این مشکل شما نیست. با این وجود این موضوع تأثیری روی کار شما ندارد و باید در بی طرف بودن خود یا در مقابل اصرار دیگران برای پاسخ دادن به آنها، سفت و محکم باشید.

متولدین مرداد (شیر):

شما اختیار برنامه کار امروز خود را دارید اما باهوشتر از آن هستید که اجازه بدهید روزگار چیزی را به شما تحمیل کند. یک راه عاقلانه برای روبرو شدن با شرایط تغییر یافته مثلاً حزب باد بودن وجود دارد. هر چه به خودتان سخت نگیرید و وابسته به زمان نباشید شانس شما هم در بدست آوردن موقعیتها بیشتر خواهد بود.

متولدین شهریور (سنبله):

از یک طرف دقیقاً میدانید که برای رسیدن به هدف خود چه باید بکنید و از طرف دیگر ترجیح میدهید یک کار دیگری انجام دهید. این دو دلی، شما را دیوانه کرده و جلوی عملی کردن آرزوی شما را میگیرد. شانس آوردید که بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید کنترل خود را دارید، چون شادی شما نه تنها به وقایع خارجی وابسته نیست بلکه به عکس العملی که در مقابل آنها دارید بستگی دارد.

متولدین مهر (ترازو):

اگر بگذارند شما به سر کار برگردید و با دیگران خوب رفتار کنید احساس بد شما پس از شکستی که داشته اید از بین میرود. اگر مراقب اوضاع باشید اصلاً کار سختی نیست. از بد شانسی، یک نفر هست که خیلی منصف نیست و این موضوع باعث خشمگین شدن شما میشود. به نفع شماست که کمی دست نگه دارید و تا آنجایی که میتوانید مهربان و موثر باشید.

متولدین آبان (عقرب):

گرچه نیتتان خیر است اما صبرتان به سر رسیده. از چیزهای تکراری که هردفعه اتفاق میافتند، خسته شدهاید. خوشبختانه، دیگران دارند واقعاً تلاش میکنند و شما میتوانید حرکت مثبت آنها را ببینید. اما از بد شانسی شما، سریع عمل نمیکنند و مجبورید خیلی صبر کنید. با ناامیدی خودتان صادق باشید بدون اینکه آن را به یک جنجال تبدیل کنید، میتوانید فشار را کم کرده و روابط خود با دیگران را بهتر کنید.

متولدین آذر (کمان):

گرچه به داشتن روابط اجتماعی خوب شناخته شده اید، اکنون نیز موقعیت آن فراهم شده تا بیشتر از آن بهره ببرید. اما باید پرانرژی بودن خود را خوب کنترل کنید که میتواند شخص مهمی را برنجاند. نشاط خود را خیلی نشان ندهید اما متعادل رفتار کنید. امروز مودب بودن به این معنی نیست که سکوت کنید بلکه باید بدانید که چه چیزی درست است که بگویید، چقدر صحبت کنید و چه موقع آن را قطع کنید.

متولدین دی (بز):

امروز نشانه هایی را دریافت میکنید مثل روز اولی که میخواستید یاد بگیرید که چطور کاری را انجام بدهید و چه وقت آن را انجام ندهید. ممکن است از آن خوشتان نیاید اما بلاتکلیفی ای که این تغییر با خود به همراه دارد را نیز دوست ندارید. بدبختانه، کنجکاوی در مورد آن نیز مشکلاتی را به وجود میآورد که بهتر است فعلاً آن را رها کنید. پذیرفتن وضعیت فعلی روش عاقلانه تری است تا اینکه راه حلی برای آن پیدا کنید.

متولدین بهمن (ظرف آب):

شما ممکن است احساس کنید که دارید به موفقیت دست پیدا میکنید اما شاید مسائل خاصی باشند که در این مورد نقش داشته باشند. با این وجود نباید از کار خود دست بکشید. شاید مجبور بشوید ساعتها برای آن وقت بگذارید. به وظیفه خود عمل کنید و از الهامات خود کمک بگیرید.

متولدین اسفند (ماهی):

شاید امروز از ضمیر ناخودآگاه خود پیامهایی را دریافت کنید. آنقدراحمقانه هستند که نمیدانید چه معنیای میدهند. هرچه بیشتر آنها را تحلیل میکنید کمتر برای شما مشخص میشوند. گرچه دارید سعی میکنید چیزی که نمیفهمید را تعبیر کنید، اما کمتر به هدف میرسید. به جای خرده گرفتن بگذارید کار خود را بکند.