طالع بینی هفته ۲۱ بهمن ماه لغایت ۲۸ بهمن ماه ۹۱

● فروردین ماه:
شما این هفته تقریبا برای انجام دان هر کاری آمادگی دارید اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می‌افتید!
شاید دلیل شک شما این باشد که نسبت به سختی‌ها و مشکلات کارتان اطلاعات …

فروردین ماه:

شما این هفته تقریبا برای انجام دان هر کاری آمادگی دارید اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می‌افتید!

شاید دلیل شک شما این باشد که نسبت به سختی‌ها و مشکلات کارتان اطلاعات خیلی زیادی دارید یا شاید موقعیتهای قبلی به یادتان آمده که شما بدون فکر و انگیزه تصمیم می‌گرفتید و بعد به دردسر افتاده و اوضاع را خراب تر می‌کردید!

داشتن کمی‌خویشتن داری برای داشتن هفته ای خوب و آرام کفایت می‌کند!

اردیبهشت ماه:

این هفته شما احساس می‌کنید که لازم است برای موضوع مهم و حساسی که در خانه پیش آمده وقت بگذارید و به ان توجه کنید ؛ شاید در محل کار انقدر کار و برنامه داشته اید که تا حال نتوانسته اید برای خانواده تان به اندازه کافی و به نحو موثری وقت بگذارید.

مطئمن شوید که قبل از اینکه افراد خاص زندگی تان فکر کنند که عشق آنها اصلا برایتان اهمیتی ندارد ، شما توجه و عشق خود را به انها نشان داده‌‌اید ، پس در این هفته از کسانی که دوستشان دارید قدردانی کنید.

خرداد ماه:

شما عاشق این هستید که یک هفته کامل را با بی خیالی و خوشگذرانی بگذرانید اما همه چیز آنطوری که شما انتظار دارید پیش نمی‌رود!

زیاده خواهی باعث شکست و ناامیدی تان می‌شود ، چشم و هم چشمی ها قابل مدیریت کردن نیستند پس بهتر است قبل از اینکه مشکلات و سختی‌های نامطلوب سد راهتان شده و در نیمه راه متوفقان کنند، خودتان دست از چشم و هم چشمی بردارید.

تیر ماه:

شما راحت تر هستید که برای نشان دادن عشقتان به جای دادن هدیه‌های گران قیمت و ایما و اشاره با مهربانی و توجه کردن به فرد مورد نظرتان این کار را بکنید اما این هفته کمی‌ متفاوت تر عمل کرده و در مهربانی و عشق ورزیدن زیاده روی میکنید.

شما به قدری طرف مقابلتان را دست پاچه و کلافه می‌کنید که آرزو می‌کند شما انقدر پر شور و حرارت نباشید ! این هفته لزومی ‌ندارد انقدر در نشان دادن احساساتتان زیاده روی کنید؛ اگر طبیعی رفتار کنید مطمئنا بهترین نتیجه را خواهید دید.

مرداد ماه:

این هفته از وسوسه‌ها دوری کنید تا هفته ناراحت کننده ای نداشته باشید! برای اینکه اگر زیادی ریسک پذیر باشید ممکن است شخصی که خیلی دوستش دارید از خودتان برنجانید.

این مشکلی واقعی است که از میزان فعالیتهایتان می‌کاهد، برای اینکه ظاهرا همه چیزها برای شما مهم تر از این مشکل هستند و به نظر می‌رسد که شدت احساسی شما از رفتار‌های افراطی حمایت می‌کند.

با این حال وقتی به اواسط هفته نزدیک تر می‌شویم شما آرزو می‌کنید که ای کاش همه رازهایتان را فاش نکرده بودید! فراموش نکنید که لازم نیست همه رویاها و خیالات خود را با دیگران در میان بگذارید.

شهریور ماه:

این هفته شما خودتان به این درک رسیده اید و فهمیده اید که از موضوع و مسئله ای مربوط به گذشته زندگی تان فرار میکنید اما مشکل این است که عقل و منطق نمیتواند جایگزین عمل شود.

از نظر تئوری شما می‌دانید که چه می‌خواهید اما در عمل هنوز درگیر این هستید که بفهمید در رابطه تان با دیگران چه جور آدمی‌ هستید و در نتیجه خودتان را محدود کرده اید.

شجاع باشید و تمام امکاناتی که قبلا به انها فکر نمی‌کردید را مجسم کنید و باور داشته باشید که هر چیزی می‌تواند اتفاق بیفتد!

مهر ماه:

این هفته هدیه ای که می‌توانید به دوستانتان بدهید این است که بهشان نشان بدهید چگونه می‌توانید با همدیگر ساعتهای به یاد ماندنی ای داشته باشید! اما برای رسیدن به این خوشی بهترین راه این نیست که در موردش صحبت کنید.

با انجام دادن کارهایی که حس خوبی بهتان می‌دهد و لذت بردن از کار کردن توانایی‌های خود را نشان دهید ، اگر تسلیم شده و عقب نشینی کنید آن وقت میدان را به حریف واگذار کرده اید و نشان میدهید که از توانایی کمتری برخوردارید ، پس فرصت ها را بربایید ، افراد دیگر نیز از شما تبعیت خواهند کرد.

آبان ماه:

این هفته به شدت نیاز دارید که تنها باشید اما تا موقعی که وظایفتان را به طور کامل انجام نداده اید، شاید نتوانید در خلوت خودتان تنها شوید ؛ البته شما بیشتر از اینکه به فکر خودتان باشید، به فکر عمل کردن به قولهایتان و کمک کردن به دیگران هستید.

خیلی عجیب است! شما دوست دارید یکدفعه جهش داشته باشید، کارهای لازم را انجام دهید و بعد یکدفعه عقب نشینی کنید! خوشبختانه شما می‌توانید دو روش متفاوت را تجربه کنید، پس از کارتان عقب نشینی نکنید!

آذر ماه:

این هفته اگرچه شما میفهمید که تبعیت کردن از قانون لازم است اما هنوز هم در ذهتان دوست دارید کارهایی انجام دهید که با قانون مغایرت دارند!

این هفته شما نمی‌توانید جلوی چنین تمایلات هیجان انگیزی را بگیرید ، شما انقدر هیجان زده شده اید که نمی‌دانید چه کاری درست است و چه کاری غلط ! پس همین الان دست به کار شده و خطر کردن را بپذیرید و افکار فیلسوفانه خود را برای بعد بگذارید.

دی ماه:

این هفته شما می‌خواهید همه اطرافیانتان بفهمند که چقدر هوشیار بوده و حواستان جمع است ، شما حسابی خودتان را به زحمت انداخته و هر کاری می‌کنید تا آنها عمل شما را ببینند.

سهیم کردن افرادی که به شما نزدیکند در روند و پیشرفت کاریتان نشاط آور و روح افزا میباشد اما اگر در مورد کارهایی که انجام می‌دهید ناممطئن باشید ، به تدریج کارهایتان پیچیده تر می‌شود.

نگران عکس العمل افراد دیگر نسبت به رفتار متناقض خود نباشید ، فقط به حس خود اطمینان کنید و بدانید که شما را به مسیر درستی هدایت می‌کند.

بهمن ماه:

این هفته شما زیاد صبور نیستید! چرا که افراد دیگری هستند که نیازمند توجه و مراقبت بیشتری بوده و در اولویت قرار دارند.

شما از وقتی که فهمیده اید که تنها فرد در میدان بازی نیستید ، نمی‌فهمید که چرا برخی از مردم موقعیت خود را بیش از اندازه بزرگ می‌کنند! باهمه این احوال این هفته بهتر است که به خاطر داشتن صلح و آرامش با افراد دیگر مخالفت نکنید.

اسفند ماه:

شما این هفته خیلی کار دارید اما دیگران از مسئولیت هایتان اطلاعی ندارند و نمیدانند باید وظایفتان را انجام دهید.

کار کردن زیاد هیچ اشکالی ندارد اما اجازه ندهید نیاز شما برای جلب توجه و دیده شدن مانع از سازندگی تان بشود! متعادل بودن همیشه ایده خوبی است.

اگر شما تا موقعی که کاملا کارهایتان را تمام نکرده اید سکوت اختیار نکرده و حرف بزنید مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتان کمک میکند.