طالع بینی هفته ۱۶ دی ماه لغایت ۲۳ دی ماه ۹۱

● فروردین ماه:
این هفته شما احساس می‌کنید اگر روی یک سیم فشار قوی گردش کنید، ‌ممکن است جریانات الکتریکی اخیر روشن و خاموش شوند.
لحظه‌ای که صاعقه ضربه می‌زند و همه جا روشن است،‌ …

فروردین ماه:

این هفته شما احساس می‌کنید اگر روی یک سیم فشار قوی گردش کنید، ‌ممکن است جریانات الکتریکی اخیر روشن و خاموش شوند.

لحظه‌ای که صاعقه ضربه می‌زند و همه جا روشن است،‌ شما فکر می‌کنید رازهای جهان را می‌دانید،‌ اما در لحظه بعد که همه جا تاریک می‌شود نمی‌توانید به یاد بیاورید که لحظاتی قبل چه دیده‌اید.

اگر چه شما ممکن است وسوسه شوید که این جریانات پی در پی را کنترل کنید، اما باید برای این کار وقت خود را هدر دهید. زمانیکه شما واکنش خود را نسبت به تغییرات پایدار می‌بینید، به راحتی می‌توانید بر آنها سوار شوید و کنترل آن را دست داشته باشید.

هدف شما این هفته این است که در پایان هر کاری که انجام می‌دهید آسایش و آرامش وجدان داشته باشید.

اردیبهشت ماه:

شما این هفته بوسیله عکس العمل ناگهانی خود متعجب می‌شوید.

اگر در گروه‌های اجتماعی عضو هستید یا در محل کار خود گروهی کار می‌کنید، ممکن است بسیار مشکل باشد که احساسات‌تان را برای خودتان نگه دارید و از ابراز آن جلوگیری کنید تا درگیری بوجود نیاید.

آنچه که برای شما مهم و پرمعنی است را نادیده نگیرید، حتی اگر آن به معنی این باشد که دیگر نمی‌توانید جزئی از گروه باشید ؛ راستی و درستی بسیار مهم تر از این است که شما بخواهید موافقت دیگران را بدست بیاورید.

خرداد ماه:

این هفته حق شماست که فکر کنید و ببینید چه چیزی مهمتر است ، بیان کردن استقلال و آزادی‌تان یا اینکه زیر فشار اختیارات و تعهدات خود خم شوید و بخواهید وظایف بیشتری را بر عهده بگیرید.

این کار ممکن است موجب شود که از وظایفی که در خانه دارید غافل شوید اما هر چرا انتخاب کنید، ‌نتیجه دقیقا آن چیزی نمی‌شود که شما انتظارش را دارید.

در نهایت،‌ انجام دادن آنچه که باعث شود درک و دانش شما افزایش یابد بسیار مهمتر از این است که وظایف خود را رها کنید ؛ در تعطیلات وقت آن را پیدا می‌کنید که تعهدات خود را انجام دهید.

تیر ماه:

این هفته شما ممکن است خودتان را از داشتن یک هفته عجیب کنار بکشید چون می‌دانید که طبق برنامه و انتظار شما پیش نخواهد رفت.

احتمال دارد این هفته کسی در زندگی شما وارد شود که بدون هیچ دلیلی دنیای شما را بهم بریزد و شما را از وضعیت کنونی خارج کند ؛ اگر چه این هیجان ممکن است شما را از حالت تعادلی که در زندگی‌تان وجود داشت بیرون بیاورد اما بهتر است که نیروی زیادی را بکار ببرید تا این قضیه را نادیده بگیرید.

این هفته سعی کنید تغییرات پیش روی‌تان را نادیده نگیرید، ‌این فقط باعث وخیم شدن اوضاع و تشدید مشکلات می‌شود.

مرداد ماه:

این هفته شما ممکن است وظایف و تعهدات مالی‌ای داشته باشید که باید آنها را همین حالا انجام دهید اما هنوز قطعه هایی از پازل مشکل شما گمشده هستند.

تا زمانی که بتوانید همه اطلاعات مورد نیاز را برای سازماندهی وضعیت خود را گردآوری کنید،‌خیلی سخت است که بخواهید موقعیت اخیر را اداره کنید با این وجود شما نمی‌توانید همین طور دست روی دست بگذارید و هیچ کاری انجام ندهید.

این هفته بر اساس اطلاعاتی که تا کنون داشته‌اید تصمیم بگیرید و می‌توانید وقتی که همه حقایق را کشف کردید، آن را اصلاح کنید.

شهریور ماه:

ممکن است این هفته کسی از اطرافیان‌تان کاری فوق العاده شگفت انگیز انجام دهد که شما را شوکه کند.

ابراز وجود دیگران می‌تواند بسیار خارج از موضوع باشد که شما حتی ندانید چگونه باید به آن فکر کنید ؛ به جای اینکه حرف‌هایی را بزنید که بعدها از گفتن‌شان پشیمان شوید، بهتر است فعلا از واکنش نشان دادن درباره احساسات‌تان خودداری کنید.

اجازه بدهید دیگران بفهمند شما تا بحال احتیاط می‌کردید، و نیاز به زمان دارید که قبل از اینکه بتوانید پاسخ گوی مسئله ای باشید باید آن را به خوبی بررسی کنید.

مهر ماه:

ممکن است این هفته میان کارهای تکراری‌تان یک وقفه غیر قابل پیش بینی پیش بیاید که شما را تا حدودی دلسرد کند اما می‌تواند معنی نشاط آوری به زندگی و کار خسته کننده و ملال آور شما دهد؛ پس از این فرصت استفاده کنید.

احتمالا برای تصمیم گیری زمان سختی خواهد بود، چون که نمی‌دانید راه جدیدی در زندگی‌تان انتخاب کنید یا اینکه یک برنامه ساده از فعالیت‌های معمولی برای خود انتخاب کنید.

زیاد نگران این نباشید که باید چه کاری بکنید و اجازه دهید قلب تان شما را در طول هفته در تصمیم گیری‌هایتان راهنمایی کند.

آبان ماه:

شنبه احتمالا با نیرویی بسیار خلاقانه از خواب بیدار شده‌ و آماده‌ میشوید که این هفته را به هفته ای بسیار خاص تبدیل کنید اما تصمیمات‌تان احتمالا به خاطر شرایط غیر قابل انتظاری لغو می‌شود یا ممکن است رئیس‌تان به شما ماموریت سخت و دشواری محول کند یا دوستی از شما انتظار مساعدت و یاری داشته باشد، ولی بهر حال شما مجبورهستید زمان زیادی را برای کار بگذارید،‌ به جای اینکه به تفریح و گردش بگذرانید.

به یاد داشته باشید اکنون بادهای مهمی در آسمان زندگی شما در حال وزیدن است، پس وقت خود را برای این تلف نکنید که در مقابل شرایط غیرقابل اجتناب ایستادگی کنید.

آذر ماه:

این هفته تعهدات کاری که دارید ممکن است خیال استفاده از تعطیلات شما را به خیالی موهوم تبدیل کند.

این فقط درباره این نیست که باید برای سروکله زدن با کارهای دشوارتان به محل کارتان برگردید یا اینکه درباره زمان دشواری که در پیش رو دارید نگران باشید؛ شما نمی‌خواهید امور به روال گذشته پیش بروند بلکه می‌خواهید حتی اگر کمی هم که شده در راه ترقی و پیشرفت گام بردارید فقط به این منظور که تغییر کنند.

این هفته سعی نکنید که کارها را به زور و با عجله انجام دهید ؛ زمان زیادی برای‌تان وجود خواهند داشت و می‌توانید در طی آن کارهایتان را با صبر و حوصله و بهتر انجام دهید.

دی ماه:

این هفته مسئولیت‌هایتان پیچیده میشود به خاطر اینکه شما در قبال چندین نفر مسئول هستید و حتی ممکن است وعده و تعهد شما با همدیگر در تضاد باشند.

این هفته زمان این است که با توانایی و شایستگی که دارید اوضاع پیچیده و درهم ریخته را کمی سر و سامان دهید و بدیهی است با این اوضاع شما نمی‌توانید هیچ کاری انجام دهید.

استعدادها و امکانات‌تان را آشکار کنید و بگذارید دیگران بفهمند شما چه کاری می‌توانید انجام دهید و چه کاری را نمی‌توانید و مطمئن باشید دیگران از این صداقت شما قدردانی خواهند کرد.

بهمن ماه:

این هفته در رقابتی که پیش رو دارید میان آنچه که دوست دارید انجام دهید و آن کاری که باید انجام دهید‌ استقلال و بی نیازی به دیگران بر مسئولیت‌هایتان پیروز خواهد شد اما این یک راه حل طولانی مدت نیست ؛‌ این فقط واکنشی موقتی است در برابر اتفاقات اخیر.

تصمیم ناخودآگاه و ناگهانی شما ممکن است آنقدر دیگری را ناراحت کند که او مانع برنامه ها و پیشرفت‌های آینده شما شود ؛ از این رقابت عقب نشینی نکنید که فقط کارها را دشوارتر و پیچیده‌تر خواهد کرد.

اگر برای زمان طولانی‌تری بتوانید از مواجهه مستقیم با او خودداری کنید موفق‌تر خواهید بود ؛ کمی فاصله گرفتن از این موقعیت به شما توانایی و نیروی جدیدی می‌دهد که بتوانید چشم اندازی جدید به زندگی داشته باشید.

اسفند ماه:

به نفع شماست که راحت از کنار مسائل عبور کنید ، هر چند انجام این کار برای شخصی مثل شما بسیار دشوار است ولی لازم است اجازه دهید که زمان مشکلات زیادی را حل کرده و مسایل راه تدریجی خود را طی کنند .

سرنوشت و تقدیر بهترین ها را برایتان رقم میزنند ، در این هفته از دروغگویی بپرهیزید و مواظب باشید حرفی نزنید که بعدها به ضررتان تمام شود .

در انتظار بروز مشکلات مالی باشید و در مورد هر کاری ابتدا مشورت نمایید در غیر این صورت با هزینه های سرسام آوری مواجه خواهید شد ، قطعا" مایل نیستید چنین بلایی سرتان بیاید ، پس هوشیار و آگاه باشید .