طالع‌بینی ۳ تیر ماه ۹۱

● متولد فروردین (بره):
یک موقعیت کاری یا تحصیلی فوق العاده بر سر راهتان قرار می گیرد که با همان درایت و عاقبت اندیشی همیشگی از آن به خوبی استفاده خواهید کرد. به فکر خرید چیزی هستید …

متولد فروردین (بره):

یک موقعیت کاری یا تحصیلی فوق العاده بر سر راهتان قرار می گیرد که با همان درایت و عاقبت اندیشی همیشگی از آن به خوبی استفاده خواهید کرد. به فکر خرید چیزی هستید ولی فعلا توان مالیتان اجازه نمی دهد اگر کمی صبر کنید و حوصله داشته باشید درآینده نزدیک آن را خواهید خرید. دوستی های قدیمی و پایدارتان را مدیون صداقت و روراستی خود هستید اگر همین رویه را ادامه بدهید این دوستی ها همچنان پابرجا خواهند ماند.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۱

متولدین اردیبهشت (گاو):

نصیحت ها و توصیه های اطرافیان را جدی تر بگیرید و خود را هرگز بی نیاز از کمک و حمایت دیگران ندانید. ممکن است امروز در بحثی شرکت کنید که در مورد آن اطلاعات کافی ندارید پس بهتر است سکوت کنید و فقط بشنوید. اگر بعضی پول هایی که به دستتان رسیده بود را با ولخرجی هدرنداده بودید حالا پس انداز خوبی داشتید. فراموش نکنید که هیچ وقت برای جبران دیر نیست پس از امروز شروع کنید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما:۱۲

متولدین خرداد (دوقلوها):

هرگز عصبانیت خود را بر سر دیگران خالی نکنید. اگر به کسی وعده ای داده اید اما حالا می بینید که انجام آن در توانتان نیست مستقیماً به او بگویید. تصمیم های مهم را به آینده موکول کنید و با عجله و بی گدار به آب نزنید. سفری در پیش دارید که در واقع ورود به مرحله ای جدید از زندگی است. امروز با کسی که بسیار دوستش دارید ملاقات خواهید کرد.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۴

متولدین تیر (خرچنگ):

ممکن است در خانه تان جشن یا مهمانی برگزار کنید و فرصتی برای شادی و با هم بودن برای دوستان و آشنایان فراهم کنید. بعضی دوستی های قدیمی را فراموش کرده اید ولی هنوز راه بازگشت هست و می توانید دوباره آن ها را برقرار کنید. این هفته به دیدار یک دوست خواهید رفت. ممکن است بعضی تجربیات خود را در اختیار این دوست قرار دهید. توصیه می شود از اتلاف وقت خودداری کنید و هرچه زودتر به یک فعالیت مفید مشغول شوید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۸

متولدین مرداد (شیر):

یک پروژه کاری یا تحصیلی نیمه تمام دارید که موجب نگرانی شما شده است. به یاد داشته باشید این اضطراب فقط مانعی است بر سر راه شما که اوضاع را بدتر از قبل می کند. امروز باز هم مشغله زیادی خواهید داشت ولی کسی به کمکتان خواهد آمد. ممکن است اتفاقی بیفتد که کینه ها و کدورت های خانوادگی را دوباره شعله ور خواهید کرد. توصیه می شود خود را از این موضوعات دور نگه دارید چون نتیجه ای جز اتلاف وقت و انرژی نخواهد داشت.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱۰

متولدین شهریور (سنبله):

بعضی از برنامه هایتان درست از آب در نیامده و حساب و کتابی که کرده بودید به هم ریخته است. گرچه از دست کسی ناراحت هستید و دلیل بعضی رفتارهای او را نمی دانید. در عین حال ترجیح می دهید سکوت کنید چون اصلا حوصله جروبحث را ندارید. نباید اجازه بدهید مشکلات شما را دلسرد و ناامید کنند، خداوند آنقدر به شما لطف کرده و آنقدر نعمت های خوب و ارزشمند در اختیارتان گذاشته است که هرچقدر او را شکر کنید کافی نیست.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۶

متولدین مهر (ترازو):

در برخورد با بعضی افراد ظاهر و باطن شما یکی نبوده است. فراموش نکنید که صداقت مهم ترین اصل برای حفظ و تداوم یک رابطه است و از دست دادن اعتماد دیگران به راحتی قابل جبران نخواهد بود. اتفاقی خوب و شیرین در انتظار شما و اعضای خانواده تان است. اگر یکی از اعضای خانواده در یک مورد خاص تصمیم خودش را گرفته مانع او نشوید و بگذارید با دلی آسوده و خیالی راحت به آنچه می خواهد برسد.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۸

متولدین آبان (عقرب):

بهتر است از اشتباهاتی که در رابطه خود با کسی مرتکب شده اید به عنوان یک تجربه استفاده کنید و بعضی برخوردها و رفتارهای خود را تغییر بدهید. از همسر یا نامزدتان توقع نداشته باشید که همیشه با شما موافق باشد یا از شما اطاعت کند، بلکه اختلافات و تفاوت ها را عاملی برای پیشرفت بدانید و از آنها استقبال کنید. اختلافات یا اسرار خانوادگی را هرگز با افراد غیر قابل اعتماد در میان نگذارید.

رنگ شانس شما:خاکستری

عدد شانس شما: ۱۱

متولدین آذر (کمان):

اگر فکر می کنید رابطه تان با شخصی دچار تنش و مشکل شده است بهتر است بدانید که اولین قدم برای بهبود آن اصلاح رفتار و برخورد خود شما است. اگر از کسی کینه به دل دارید آن را دور بریزید و اجازه بدهید روابطتان با او به روال عادی خود بر گردد. غرور و تکبر آفت روابط عاطفی شما است. قدر مهربانی های دیگران را بدانید و در هرکاری اول از خدا کمک بخواهید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۷

متولدین دی (بز):

تصمیم بزرگی گرفته اید و قصد انجام کاری را دارید که مستلزم اراده و عزمی قدرتمند است. موفقیت شما حتمی است به شرط آنکه در میانه راه دچار دلسردی نشوید. امروز به همراه یکی از دوستان به جایی می روید (احتمالا یک باشگاه یا مکان اجتماعی) و از بعدارظهرتان لذت خواهید برد. از کسی که به شما بسیار نزدیک است کمک مالی دریافت خواهید کرد.

رنگ شانس شما: طلایی

عدد شانس شما: ۱۰

متولدین بهمن (ظرف آب):

شاید بهتر باشد دیگر راجع به بعضی اختلافات صحبت نکنید و به طرف مقابل بفهمانید که دیگر قضیه از نظر شما تمام شده است. ابراز احساسات در رابطه عاطفی شما به بهبود این روابط کمک می کند پس در بیان احساس خود سخاوتمندانه عمل کنید و غرور و تکبر را کنار بگذارید. وقتی تصمیمی می گیرید به آن پایبند بمانید و بی دلیل نظرتان را عوض نکنید. رازهای خانوادگی را حتی با نزدیک ترین دوستاتن در میان نگذارید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۳

متولدین اسفند (ماهی):

زندگی مجموعه ای است از خاطرات تلخ و شیرین، هرگز لحظات خوب و شیرین امروز را با فکر آینده خراب نکنید. اگرچه از خریدن چیزهای مدرن و شیک لذت می برید، سعی کنید میانه رو باشید و همیشه مخارجتان را با درآمدی که دارید تطبیق دهید. به زودی چیزی را می خرید که همیشه دوست داشته اید آن را داشته باشید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۱۱

اگر امروز روز تولدتان است

سیکلون تیلر (قهرمان هاکی) هم متولد امروز است. شما روحیه ای رومانتیک دارید و به هنر علاقمند هستید، به خصوص موسیقی و ادبیات را دوست دارید. روابط شخصی شما به فیلم های سینمایی شبیه است. شما فردی اجتماعی هستید و برون گرایی یکی از ویژگی های مهمتان محسوب می شود.