طالع بینی هفته ۲۶ فروردین لغایت ۲ اردیبهشت ماه ۹۱

● فروردین ماه:
برای قانع نمودن دیگران در رابطه با هدف ها و نقشه هائی که برای آینده دارید ، گرفتار مشکلات زیادی خواهید گشت.
کسی در اطراف شما وجود دارد ، همکلاسی ، همکار و یا قوم …

فروردین ماه:

برای قانع نمودن دیگران در رابطه با هدف ها و نقشه هائی که برای آینده دارید ، گرفتار مشکلات زیادی خواهید گشت.

کسی در اطراف شما وجود دارد ، همکلاسی ، همکار و یا قوم و خویشی که با شما زندگی میکند ، دوست ندارد که شادی شما را ببیند و به همین دلیل نیز هر کلامی از دهانتان بیرون بیاید ، به هر اقدامی که دست بزنید ، مورد انتقاد او قرار خواهید گرفت ؛ سعی کنید نگذارید این مسائل ناامیدتان کند.

اردیبهشت ماه:

در دوره شناختن خود ، شخصیت واقعی و نوع تفکرتان میباشید ؛ این روش بسیار خوبی است و نشانه ای از بالغ شدن ، ولی سعی کنید در این مورد بدون تعصب قضاوت کنید ، اگر قصد داشتید که شغل خانگی آغار نمائید بدانید که در بهترین دوره در این رابطه قرار دارید.

پیشنهاد شراکت و همکاری کسانی که دوستتان دارند را رد نکنید ، خبر کسالت عزیزی نگرانتان خواهد نمود ، در روابط عشقی و زناشوئی آسایش بیشتری پیدا خواهید نمود.

خرداد ماه:

احساس میکنید آنچنان که حقتان است در رشته تحصیلی و یا شغلی و حتی روابط احساسی و پیشرفت چشم گیری نمیکنید.

شاید احتیاج دارید که رشته تحصیلی تان را تغییر دهید و شاید هم احتیاج دارید محل کارتان را عوض نمائید ولی در رابطه با زندگی احساسی ، سعی کنید وقت بیشتری را برای بررسی موقعیت عشقی صرف نمایید ؛ عجولانه در ادامه و یا قطع آن تصمیم نگیرید ، این هفته عشق برای اغلب مجردین وجود دارد.

تیر ماه:

توانائی و استعدادهای شما مورد پرسش قرار خواهد گرفت ؛ ممکن است این موضوع برایتان خوشایند نباشد ولی باعث خواهد شد که ارزش خودتان را برای همیشه به دیگران ثابت کنید.

فرصت مسافرت های تفریحی را ار دست ندهید ؛ در زندگی عشقی با همه پستی و بلندی ، رضایت را تجربه خواهید نمود ؛ به خودتان بیشتر برسید و سعی کنید در ظاهر خود تغییراتی بوجود بیاورید.

مرداد ماه:

بار دیگر آرامش خود را بدست آورده و میتوانید قضاوت صحیح نموده و در تصمیم گیری هایتان از قلب و منطق ، یکسان استفاده میکنید و همین باعث میشود که در عشق بتوانید روزهای شادی را داشته و در زندگی زناشوئی هماهنگی مطلق با همسر را تجربه نمائید اما ادامه این وضعیت به شرطیست که به افراد دیگر خانواده ، بخصوص خانواده خودتان اجازه دخالت در زندگی خصوصی و زناشوئی تان را ندهید.

خواهید توانست با همکاران تبادل نظر نموده و مسئولیتهای را زودتر به پایان برسانید.

شهریور ماه:

عشق میتواند برایتان بیشتر لذت بخش باشد بشرطی که خودخواهی و خودپرستی در روابط احساسی بکلی تخفیف یابد ، در هر گرفتاری این امکان نیز وجود دارد که شاید مقصر شما باشید ، اگر بتوانید این موضوع را در نظر بگیرید ، خواهید توانست هفته را بدون گرفتاری بزرگ عشقی و زناشوئی به پایان برسانید .

از نظر مالی تا هنگامی که از رفع کامل گرفتاریهای مالی مطمئن نشده اید ، دست به ولخرجی نزنید و از سرمایه گذاریها و ریسکهای مالی که نتیجه شان برایتان مبهم است ، خودداری نمائید ؛ با دیدار دوستان دوران کودکی خوشحالیتان فوق العاده خواهد بود.

مهر ماه:

تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر بعضی از متولدین این ماه برای رسیدن به مقام و منزلت ایده آل ، بهر حال قابل تقدیر است ولی نباید به مسیر جاه طلبی افراطی برسد ؛ چرا که تلاش برای رسیدن به قله همیشه مفید و آینده ساز است در غیر اینصورت ویرانگر شخصیت سازنده انسانهاست.

ابان ماه:

کمی در کارهایتان دقت و تامل بیشتری نمائید ، حوادث و اتفاقات خوب زائیده تفکر هر فرد است ، تفکرات تان را مثبت کنید تا شاهد نتایج شگفت انگیز ان باشید ؛ این هفته شرایط ازداواج عجولانه ای برای معدودی پیش واهد امد که باید به مسیر عاقلانه تری رهنمون گردد.

آذر ماه:

بعضی از متولدین این ماه بدلایلی روابط شان با اطرافیان تا حدودی کدر و تیره شده است ، البته باید ریشه این تیره شدن ها را در بعضی آدمهای دو رو و دو بهم زن دانست ؛ خوشبختانه همت پاک و خیرخواه اکثر متولدین این ماه سبب میشود مشکلات خیلی ریشه دار نشود.

دی ماه:

در محیط کار و یا تحصیل به شایعات توجه نکنید و به کار خود مشغول شوید در مورد تصمیمی که باید بگیرید، راه خود را بروید و منافع خود را در نظر بگیرید تا بهترین نتیجه را ب دست آورید ، روند معمول کار خود را ادامه دهید چرا که تا کنون نتیجه مطلوبی گرفته اید ؛ سرمایه گذاری اقتصادی شما به سودآوری خواهد رسید و بسیار خوشحال خواهید شد.

از سوالهای کنجکاوانه ای که در مورد ازدواج از شما می پرسند یکه نخورید، بلکه زمینه را برای یک انتخاب مناسب فراهم کنید.

بهمن ماه:

به ظاهر خوب افراد بسنده نکنید، بلکه در مورد آنها خوب تحقیق کنید و راز خود را برای هر کسی بیان نکنید.

گفتگوهای احساسی ممکن است جلوی تفکر منطقی تان را که تا کنون موفقیت شما را باعث شده بگیرید بنابرین از چنین گفتکوهایی دوری جویید ؛ سفری خواهید داشت که برایتان جالب توجه است.

اسفند ماه:

شرایط فعلی خود را در محیط کار حفظ کنید زیرا تغییر و تحول در این مقطع زمانی برای شما مفید نیست.

با افراد خانواده بحث و جدل نکنید چرا که ممکن است باعث دلخوری یکی از آنها شوید ؛ کمی قرار و آرام داشته باشید و در کارها عجله نکنید تا به آرامش لازم دست یابید.