> دانستنی های خانه و خانواده | خانه‌داری | نکات خانه‌داری
آفتاب

دانستنی های نکات خانه‌داری

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۱۷۳ دانستنی

برخی ازعوامل مانند سوختن پیازداغ، برخی از لیمو امانی ها و ... می تواند باعث تلخ شدن غذاهای تان بشود.

اغلب افراد به دلیل بوی بد مرغ از صرف این غذا اجتناب می کنند، در ادامه روش هایی برای از بین بردن بوی نامطبوع مرغ را به شما خواهیم گفت.

یکی از مشکلاتی که علاقه مندان به گیاه در خانه با آن رو به رو هستند، زرد شدن ناگهانی برگ گیاهان شان است. این پدیده رابطه مستقیم با طرز آبیاری گیاه شما دارد. در مکتوب زیر بیشتر بخوانید:

یکی از نوشیدنی های مضر برای بدن انسان نوشابه است اما باید بگوییم همین نوشیدنی مضر می تواند جایگزین مناسبی برای مواد شیمیایی در خانه تکانی ها به شمار رود.

بهتر است آسیب های احتمالی خانه تکانی و هر کار منزل که در روزهای عادی هم انجام می دهید را بدانید و از آن ها دوری کنید تا زیباتر و سالم تر باقی بمانید.

جیمز مارتین (James Martin) سرآشپز و شخصیت تلویزیونی معروف بریتانیایی است. او در اینجا نکاتی در زمینه آشپزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

شاید تمیز کردن شلوغی های خانه برای شما با یک حرکت سریع جارو ساده تر باشد. اما برخی چیزها شاید به جاروی شما آسیب برسانند.

کودک کوچک شما لباس مدرسه رنگ روشن خود را با جوهر لک کرده است. ما یاد می دهیم چگونه این لکه را تمیز کنید.

برای شما هم پیش آمده وقتی بعد از مدتی سراغ کفشی می‌روید می‌بینید برایتان تنگ شده است؟ یا در خانه متوجه می‌شوید کفش جدید پایتان را می زند. این ترفندها به شما کمک خواهند کرد.

ضد عفونی کردن میوه و سبزیجات در تابستان نسبت به فصل های دیگر اهمیت بسیاری دارد. سوالی که مطرح می شود این است که سبزیجات را با نمک و مایع ظرفشویی بشوییم یا نه؟

گلاب فواید بسیاری برای تغذیه‌ی پوست و جوان‌سازی آن دارد. ساخت گلاب در خانه ساده است.

از سوپ‌های بیرون فاصله بگیرید و خودتان در خانه بپزید. این کار به آن سختی نیست که فکر می‌کنید. همچنین با داشتن انتخاب روی مواد می‌توانید کالری و ارزش غذایی آن را کنترل کنید.

تمام لباس‌های شما صورتی و لکه‌دار شده است؟ این راه حل برای لباس‌های سفید، رنگی و چاپ دار کمکتان می‌کند.

ناگهان یک لکه‌ی بزرگ روی لباستان ایجاد می‌شود و هیچ شوینده‌ای در خانه ندارید. خوشبختانه همه‌ی لکه‌ها نیازی به یک لکه بر خاص نخواهند داشت.

اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که حضور میز ناهارخوری را در خانه‌تان ضروری می‌دانید و فارغ از متراژ خانه‌تان آن را در گوشه‌ای جای داده‌اید، بهتر است به بهترین نحو از آن استفاده کنید.

توجه به برخی نکات باعث می‌شود همبرگرهای شما به جای خوب، بی‌نظیر شوند. اگر همه‌ی موارد را نخواستید رعایت کنید حتی یکی از آن‌ها هم به شما کمک خواهد کرد.

خوشبختانه پیشگیری از بیماری از مرغ ساده است، تنها نکات ایمنی زیر را دنبال کنید. این نکات قبل از خرید شما و از داخل مغازه شروع می‌شوند.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۱۷۳ دانستنی

وبگردی