> دانستنی های موفقیت | زندگی
آفتاب

دانستنی های زندگی

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۵,۹۲۰ دانستنی

دنیای امروز پر از استرس و اضطراب است، پس در چنین دنیایی باید بیاموزیم که چگونه خوشحال شویم و چه چیزهایی می تواند زندگی ما را شاد و آرام کند. اینکه در زندگی چگونه به آرامش برسیم، بسیار مهم است.

به کار گیری برخی روش ها از تغییر در رژیم غذایی با تغییر سبک زندگی باعث می شود هورمون شادی بیشتری در بدنتان ترشح شده و زندگی شادتری داشته باشید

زیبایی ظاهر تنها خصوصیت بارز یک زن نیست، آنچه یک زن را زیبا و جذاب می کند، خصوصیات اخلاقی اوست.

با انگیزه ماندن، آن هم وقتی باید با چالش های زندگی مواجه شوید، کار بسیار مشکلی است. در ادامه با ما همراه باشید تا 50 جمله انگیزشی را بیان کنیم که برای انجام هر کاری به شما انگیزه می دهد.

3 نکته برای زندگی شاد | متن کوتاه زیر به شرح سه نکته برای کمتر کردن درد و رنج های زندگی از زبان مصطفی ملکیان، روشنفکر دینی پرداخته است.

محققان بر این باورند زمانی که افراد خوشحال نیستند، لبخندشان واقعی نیست و این لبخند دروغین است. افراد در بسیاری از شرایط و در حالت های مختلف عاطفی لبخند می زنند، لبخندهای دوستانه، لبخندهای اجباری، لبخند از روی ناراحتی و... . لبخند در زمان های مختلفی اتفاق می افتد که می تواند نشان دهنده حالت فرد باشد.

تجربه نشان داده اکثر سرقت هایی که توسط سارقان صورت می گیرد به دلیل سهل انگاری و رعایت نکردن نکات ایمنی از سوی افراد است، این نکته برای شهروندان در این ایام که فصل مسافرت است، ضروری است که به هنگام جابه جایی وجوه نقد ضمن مراقبت کامل از وسایل همراه خود هشدا رهای لازم را رعایت و به توصیه های پلیس توجه کنند.

اگر انسان خلاق، صبور، الهام بخش و پر از اهداف و آرزوهای بزرگ هستید، برای داشتن یک شغل مناسب و عالی کافی نیست! چرا؟ چون باید شخصیت کاریزماتیک هم داشته باشید.

عاشق واقعی، معشوق را همان طور که هست می پذیرد

برای همه ما مهم است که بتوانیم بر نگرانی ها غلبه و یا از آن جلوگیری کنیم‎

برای رسیدن به عشق ، چهار مرحله وجود دارد.

دیوید راکفلر، بزرگ ترین میلیاردر جهان، در جشن تولد ۱۰۰ سالگی اش گفت وگویی با مجله فوربس انجام داده که در آن گفت وگو درس های مهم زندگی اش را که طی ۱۰۰ سال زندگی به دست آورده است، بیان می کند.

«امروز خیلی بی حوصله ام»؛ این جمله را همه ما در طول زندگی مان بالاخره برای یکی دو بار هم که شده با خودمان مرور کرده یا به دیگران گفته ایم.

هرکدام از ما ممکن است بارها دچار این حالت شده باشیم که در زمان انجام کاری از جمله کارهای روزمره، مطالعه و ... افکار مزاحم به سراغ مان آمده و باعث اتلاف وقت و کاهش بازدهی کاری که در حال انجام آن هستیم شده است.

برای خیلی از افراد داشتن رابطه ای معنادار با دیگران مسئله ای مهم و حائز اهمیت است؛ اما سوال این جاست که چرا بعضی از این افراد توانایی برقراری و نگهداری یک رابطه درست را ندارند؟

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۵,۹۲۰ دانستنی

وبگردی