آفتاب

دانستنی های طالع بینی روزانه

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۴,۴۲۳ دانستنی

امروز ممکن است غرق خیالات مبهم شوید، پس شاید لازم باشد چند بار در روز خودتان را نیشگون بگیرید تا یادتان نرود که باید در واقعیت زندگی کنید.

از این که با این همه تغییرات که پشت سر هم می آیند کنار بیایید خسته شده اید. دل تان می خواهد از سرعت اتفاقات کاسته شود و البته برای مدت کوتاهی این آرزوی شما برآورده خواهد شد.

امروز یک رابطه ی کاری یا تجاری ذهن شما را به خود مشغول کرده است. شما دارید خیلی جدی به این فکر می کنید که آیا این رابطه آینده ای خواهد داشت یا نه، و اگر آینده ای دارد برای پیشرفت آن قدم بعدیتان چه باید باشد.

سعی کنید که بیشتر با سیاست باشید و به نظرات اطرافیان تان گوش دهید.

شما شخصی فعال، موقر، اجتماعی و خونگرم، دارای اعتماد به نفس، با صداقت، مهربان و همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید و دوست دارید که از زندگی بیشترین لذت ممکن را ببرید.

شما شخصی پرانرژی، جذاب، بلندپرواز، موقر، بسیار منظم و با برنامه هستید.

شاید امروز به این نتیجه برسید که مسایل احساسی و عاطفی پیرامون تان را کنار بگذارید تا فرصت کافی برای رسیدن به اهداف تان داشته باشید.

دیدگاه تان نسبت به آینده مورد توجه همکاران تان قرار گرفته است، به همین خاطر به نظر می رسد که اکنون می توانید قدرت را در دست بگیرید.

شما شخصی جسور، شجاع، پرانرژی، قابل اعتماد، اجتماعی، مستقل و دارای قدرتی فوق العاده در تصمیم گیری هستید.

افق های تان را گسترش داده اید و اکنون به چیزهای بزرگ تری فکر می کنید، اما باید بدانید که اجازه ندارید تا هر کجا که دل تان می خواهد تخیلات تان را پیش ببرید، زیرا کسان دیگری هم در زندگی تان هستند که از تصمیمات شما متأثر خواهند شد.

شما دوستی های جدیدی را آغاز می کنید که بعدا برایتان مفید خواهد بود. شما تصمیم می گیرید که در مورد مشکلات بدون گرانش واقعی نگران نباشید.

به نظر می رسد که اکنون در اوج خلاقیت هستید، اما نتیجه ی اقدامات خلاقانه ای که در پیش گرفته اید تا چند هفته ی آینده آشکار نخواهد شد.

شما شخصی بسیار باهوش، احساساتی، هوشیار، منطقی، موقر، اصیل و اجتماعی هستید.

امروز ممکن است با کسی که تصمیمات شما را قضاوت می کند وارد دعوا شوید. اگر کسی واقعاً لایق احترام باشد حاضرید از او فرمان ببرید.

آرزوهای شما بلند و انرژی تان بسیار است. بنابراین تمام توان تان را به کار گیرید تا هر چه سریع تر به اهداف تان برسید.

شما شخصی پرانرژی، موقر، بلندپرواز و بسیار باهوش هستید. شما ترجیح می دهید دوستانی اندک اما خوب و قابل اعتماد داشته باشید.

شما شخصی خلاق، عملگرا، احساساتی، با صداقت، طرفدار سادگی و سخاوتمند هستید.

امروز ممکن است در بیان افکارتان دچار چالش شوید. اگر چیزی که می گویید خیلی جنجالی باشد، لزوماً به این معنی نیست که دیگران را متعجب خواهید کرد.

اکنون اتفاقات زیادی در زندگی شما افتاده که شما نمی توانید با آنها کنار بیایید. افراد پیرامون شما حتی آنهایی که دوستتان هستند به نظر می رسد که نسبت به همیشه عصبی تر هستند و می توانند شما را عصبانی کنند.

شما شخصی فعال و پرانرژی، قابل اعتماد، تأثیرگذار، طرفدار سادگی و دارای قدرت تخیل بسیار قوی هستید.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۴,۴۲۳ دانستنی

سرگرمی

وبگردی