> دانستنی های تفریح و سرگرمی | طالع بینی
آفتاب

دانستنی های طالع بینی

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۵,۵۱۹ دانستنی

تکروی از ایده های بزرگ شما نیست پس به جای اینکه به روش خودتان ریسک کنید بهتر است که بر طبق اصول پیش بروید.

در سال های که از زندگی تان گذشته، قدر زندگی تان را آن گونه که باید و شاید ندانسته اید و همیشه از زندگی طلبکار بوده اید.

امروز ممکن است آنقدر مجذوب رویاهای خود شوید که فراموش کنید به دنیای زمینی برگردید.

در همین ابتدای سال تولدتان اجازه دهید خیال تان را راحت کنیم که بهترین سال زندگی تان را آغاز کرده اید و در این سال اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد.

رابطه های شما منشأ اصلی استرس های شما هستند، به خصوص اگر یک نفر از شما خواسته ای داشته باشد و شما از پس انجام دادن آن برنیایید.

در سال هایی که تاکنون زندگی کرده اید با موانع زیادی روبرو بوده اید و این وضعیت باعث شده تا سال های عمر باارزش تان یکی پس از دیگری بدون دستاورد چشمگیری سپری شود.

امروز فکر کردن در مورد یک موضوع قبل از اینکه آن را با صدای بلند به زبان بیاورید امری حیاتی است.

کنجکاوی بیش از حد خود را کنار بگذارید و به زندگی خودتان توجه کنید. اقداماتی را انجام دهید که باعث امید و انگیزه در شما می شود.

در حالی که یک نفر سعی می کند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می شود. اما دلیلش فقط این است که امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست که شما به راحتی تن به شکست خوردن می دهید.

امروز به سختی می توانید بفهمید که چه چیز واقعی و درست است و تصورات شما آنقدر روشن و واضح به نظر می رسند که انگار از یک فیلتر رد شده و تبدیل به سایه و روشن – واقعی و غیر واقعی- می شوند.

ممکن است امروز کسی از اطرافیانتان کار فوق العاده ای انجام دهد که شما را شوکه کند

سال تولدتان را با مهربانی و عشق آغاز کنید و در این سال تا می توانید به اطرافیان محبت نمایید.

در سالی های گذشته لحظه ای دست از تلاش و کوشش برنداشته اید و سالی که با تولدتان شروع می شود زمانی است که مزد زحمت های خود را خواهید گرفت.

ممکن است فکر کنید که اگر بخواهید امروز به اهداف تان برسید مجبور هستید تا احساسات خود را سرکوب کنید.

سالی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز خواهید کرد و در این سال به رغم اینکه با مشکلاتی روبرو می شوید، اما انگیزه و انرژی بیشتری نسبت به حل این مشکلات خواهید داشت و دشواری های سال تولدتان را کوچک و ناچیز خواهید دید.

کار کردن زیاد هیچ اشکالی ندارد، اما اجازه ندهید نیاز شما برای جلب توجه و دیده شدن مانع از سازندگی تان بشود! متعادل بودن همیشه ایده خوبی است.

شما امروز خیلی فکر و خیال می کنید و هیچ کس دیگری به اندازه شما در خیال و رویا به سر نمی برد!

در سالی که با تولدتان شروع می شود نسبت به سال های قبل توجه بیشتری به اعضای خانواده داشته باشید و در این سال از هر لحظه ای برای بودن در کنار اهل منزل بهره بگیرید.

امروز بسیار برای تان سخت است که بخواهید درس جدیدی فرا بگیرید، چرا که شما سرکش تر از همیشه هستید.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۵,۵۱۹ دانستنی

وبگردی