> دانستنی های خانه و خانواده | خانواده
آفتاب

دانستنی های خانواده

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۲۰۴ دانستنی

انشا در مورد روز پدر | به مناسبت سالروز تولد امام علی علیه السلام، در 11 فروردین 1397، یک انشا زیبا درباره روز پدر آورده شده است که با هم می خوانیم.

چطور سبزه عید درست کنیم؟ | یکی از هفت سینی که بر سر سفره عید قرار می گیرد، سبزه عید می باشد. برای عید 97، طرز تهیه سبزه عید با ذرت را در زیر آورده ایم که با هم می خوانیم.

چرا خانواده رایدل خودکشی کردند؟ | در ادامه داستان خودکشی خانواده رایدل را بخوانید.

یارانه مددجویان بهزیستی | در ادامه به این سوال و اینکه چرا یارانه مددجویان بهزیستی واریز نشده است پاسخ داده شده است.

متن برای شب یلدا | متن زیر یک دلنوشته درباره شب یلدا می باشد ، یک درد و دل عاشقانه که گرمابخش این فصل سردی است که بعد از یلدا آغاز می شود...

شام برای کبد چرب | امروزه ابتلا به کبد چرب مخصوصا در جوانان افزایش یافته است و رژیم های غلط غذایی از علل اصلی آن می باشد. در متن زیر به 6 توصیه در رژیم غذایی برای کسانی که کبد چرب دارند ، پرداخته شده است.

تبریک کریسمس | مسیحیان کریسمس را به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت مسیح ،جشن می گیرند . در زیر 7 قطعه متن تبریک کریسمس برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

متن ادبی شب یلدا | در زیر سه قطعه ادبی شامل دو متن و یک شعر درباره شب یلدا آورده شده است. شب یلدایی که خیلی ها در کنار پدرشان نیستند.

آزار و اذیت جنسی در محل کار موضوع جدیدی نیست، اما با بلند شدن صدای زنان مشهور هالیوود و اتهامات سنگین علیه افرادی مانند "هاروی واینستین"، "کوین اسپیسی" و "لوئیس سی. کی"، شاهد موج جدیدی از توجه به این مسئله هستیم. از تجارب آن ها آموختیم که آزار جنسی می تواند قربانیان خود را ویران کند و علاوه بر عواقب روحی روانی، اثرات فیزیکی هم دارد. در ادامه بیشتر بخوانید:

غذاهای گیاهی متعددی هستند که در دوران شیردهی مادر می توانند با منابعی سرشار از ویتامین ها و مواد لازم برای دوران شیردهی، میزان شیر مادر را افزایش بدهند.در مطلب زیر به 5 توع از این غذاهای گیاهی اشاره شده است.

بنا بر توضیحات مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی در طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج به متقاضیان ١٠ بانک و یک صندوق قرض الحسنه حضور دارند که سهمیه ای بیش از ٥٠٠ هزار فقره را تقبل کرده اند.

بر اساس تازه ترین تحقیقات صورت گرفته، اشتغال مادران موجب شده است تا آنها فرصت شیر دادن به نوزادشان را از دست دهند و از جایگزین های دیگری مانند شیر خشک استفاده کنند.

نامزدی دوره گذار از خواستگاری به عقد است. با مشاهده این نشانه ها در رفتار نامزدتان، حتماً آنها را عمیق تر بررسی و یا در مورد ادامه رابطه با نامزدتان با مشاور خانواده صحبت کنید

شیک پوشی برای آقایان شامل موارد بسیاری است، اعم از انتخاب کت و شلوار، ست کردن پیراهن با کت و شلوار، انتخای پوشت، جوراب و کمربند. در این مقاله شما را با نکته های مهم در انتخاب پوشت، جوراب و کمربند آشنا می کنیم

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس نتایج پژوهش انجام شده در وزارت جوانان، دلیل 37.4 درصد دختران مجرد برای ازدواج نکردن ادامه تحصیل است و در شرایط فعلی ادامه تحصیل را به ازدواج ترجیح می دهند. محمدتقی حسن زاده در این باره افزود: بر اساس نتایج پژوهش های انجام شده در وزارت ورزش و جوانان که بر روی 800 نفر از جوانان تهرانی در رده سنی 18 تا 40 سال انجام شد نشان داد که بیش از 35 درصد از جوانانی که در سن ازدواج قرار دارند ازدواج و تشکیل زندگی را امری ضروری می دانند اما در شرایط کنونی امکانات تشکیل زندگی را ندارند.

پرداخت نفقه فرزند که به طور عمده شامل مسکن، لباس، خوراک و نیازهای درمانی است، به عهده پدر است

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۲۰۴ دانستنی

وبگردی