> دانستنی های تفریح و سرگرمی | گوناگون
آفتاب

دانستنی های گوناگون

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۱۷۴ دانستنی

منگوتین چیست؟ | منگوتین یکی از میوه های استوایی می باسد که خواص بسیار زیادی دارد. در این مطلب به معرفی مختصر مگنوتین و خواص درمانی آن و تاثیرش بر سلامت پرداخته ایم.

کاربرگ چهارشنبه سوری | زمان چهارشنبه سوری 96، 22 اسفند می باشد. در ادامه چند قطعه شعر برای کاربرگ های چهارشنبه سوری که در انتها آمده است، آورده ایم که با هم می خوانیم.

دربی چیست؟ | واژه «Derby» در تلفظ انگلیسی «داربی» (Dar-bee) و در لهجه آمریکایی «دربی» (Der-bee)، نام شهری است در کشور انگلستان که در جنوب دو منطقه «داربی شایر» و «شایرکانتی» واقع شده است. اگر شما در فرهنگ لغات انگلیسی دنبال این کلمه بگردید، با این جواب رو به رو خواهید شد.

تاریخ چهارشنبه سوری 96| چهارشنبه سوری امسال، سه شنبه 22 اسفند 96 می باشد.

ماکت دهه فجر| به مناسبت دهه فجر چند متن برای استفاده در روزنامه دیواری دهه فجر در ادامه آورده ایم. در انتها نیز چند عکس از ماکت های نمونه دهه فجر ضمیمه شده اند.

کاربرگ شب یلدا | کاربرگ زیر را به مناسبت شب یلدا تهیه کرده ایم که مناسب کودکان در مهد کودک و پیش دبستانی می باشد.

پژوهشگران توصیه می کنند با شکم خالی به خرید نروید، چراکه افراد گرسنه تا بیش از ۶۰درصد بیشتر خرید می کنند و جالب تر اینکه بیشتر این خریدها صرف اقلام غیرخوراکی می شود!

18 ام نوامبر سال 1928 شخصیت کوچک و مشهوری به جهانیان معرفی شد که الان یکی از شناخته شده ترین حیوان کارتونی تاریخ است، میکی موس! اینجا ما 10 حقیقت جالب در مورد این شخصیت کوچک را آورده ایم که نمی دانستید.

آیا می دانید که حتی از مدل حلقه ازدواج هم می توان به شخصیت افراد پی برد؟ اگر می خواهید از روی طرح حلقه ازدواج شخصیت افراد را تشخیص دهید، با ما همراه باشید.

دوندگان معمولا در پایان یک مسابقه، از آخرین انرژی خود جهت افزایش ناگهانی سرعت استفاده می‌کنند.

برنامه ماه عسل ۵ شنبه ۱۴ تیرماه با دعوت از ۳ نفر از بازیکنان محترم فوتبال ، قصد داشت تا با بازگویی بخشی از سختی های که بازیکنان دعوت شده در زندگی داشته اند وضعیت موجود آنان را توجیه نماید .

پرونده ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ با کسب یک امتیاز به پایان رسید. یک امتیازی که اگر شانس با ما یار بود، می توانست بیشتر هم باشد. پیش از آغاز جام جهانی کمتر کسی می توانست تصور کند که تیم ملی ایران بتواند در جام جهانی نمایش آبرومندانه ای داشته باشد.

بالاخره دیدار ایران و آرژانتین برگزار شد و در نهایت بدشانسی و در حالی که تنها یک گام تا توقف تیم پرمدعای آرژانتین فاصله داشتیم با شوت لیونل مسی نتیجه را یک بر صفر واگذار کردیم.

یک روز هم فرارسید که خوشبختی، ناغافل در خانه‌مان را کوبیده و وارد شده است. نشسته روی راحتی و منتظر است چایش را که خورد سفت در آغوشش بگیریم. یک روز هم فرارسید که بدبیاری، بارش را بسته، سوار اسب تیزرو، چهارنعل از ما دور می‌شود.

ایران در گام اول مقابل نیجریه

جذابیت‌ رقابت‌های جام جهانی فوتبال مشتمل بر اتفاقات و موضوعات مختلفی است. جوانانی که در این رقابت‌ها به همراه تیم‌های ملی کشورشان شرکت می‌کنند یکی از ابزارهای جذاب‌شدن بیشتر جام جهانی محسوب می‌شوند.

ایمان شهباز مربی فیتنس و صاحب سبک فیتنس مادلینگ در ایران متفاوت ترین مربی بدنساز که مشاوره های خود را در حرفه زیبای بدنسازی و تناسب اندام با تغییرات زیادی بر روی مدلها و مانکنها پیاده میکند

از کیفیت ‌میهمانانی که به استودیوی شبکه سوم آمده‌اند، می‌توان سطح احتمالی عیار داربی را حدس زد. سوای پژمان جمشیدی و محمد نوازی از قدیمی‌های دو تیم، حضور یک بازیگر طنز، یک بازیگر تلویزیون و یک ورزشکار دوومیدانی‌کار، نشان می‌دهد که پربیننده‌ترین برنامه تلویزیون در ساعت داربی نیز، مهم‌ترین اتفاق ورزشی کشور را جدی نمی‌گیرد.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۱۷۴ دانستنی

وبگردی