آفتاب

دانستنی های هنر

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۶,۵۴۶ دانستنی

۲۳ سال پیش در چنین روزی صدیقه سامی نژاد در تهران درگذشت.

کاربرگ شهادت حضرت فاطمه | به مناسبت ایام فاطمیه، چند نمونه کاربرگ برای شهادت حضرت زهرا در ادامه آورده ایم. چند متن هم برای شهادت آن حضرت گردآوری شده است که در زیر با هم می خوانیم.

ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین| 25 بهمن روز ولنتاین است. در ادامه چند ایده برای هدیه های ولنتاین بیان شده است که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد.

کاربرگ دهه فجر | در ادامه یک متن برای دهه فجر که مرتبط با عوامل پیروزی انقلاب اسلامی می باشد آورده شده است. همچنین چند طرح دهه فجر برای رنگ آمیزی در انتها آورده شده است.

کلاژ چیست؟ |در فرهنگ لغت، «کلاژ» فن بهم چسباندن تکه های مختلف پارچه، کاغذ، چرم و چوب و ... برای خلق یک تصویر بدیع تعریف شده است.

از منظر مد و لباس، تصمیم گیری معمولا هر شش ماه یک بار یا هر وقت که برندها تحفیف های ویژه داشته باشند به سراغ ما می‎آیند، پس بهتر است این بار اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم و با هوشمندی بیشتر برای پوشاک خود هزینه کنیم. در اینجا پیشنهاداتی را مطرح می کنیم که شاید برای شما هم مفید باشد.

۲۶ فوریه ۱۹۳۲ داستان زندگی مردی که بعدها او را "مرد سیاه پوش" لقب دادند، آغاز شد. این لقب را وامدار لباس های سیاه رنگی بود که بر تن می کرد.

استفاده از گیاهان روشی آسان برای آوردن زندگی به هر فضایی است. با درست کردن این آویزهای زیبا خانه‌تان را زیبا تر کنید.

ساخت حباب لامپ به شکل گل

ممکن است روسری داشته باشید که به آن علاقه مندید اما به دلیل از بین رفتن رنگ آن غیر قابل استفاده باشد این مقاله شما را با نحوه رنگ کردن و استفاده مجدد آن آشنا می کند.

در این مقاله با روش درست کردن گل های پارچه ای آشنا شده و از این گل‌ها برای تزئین لباس، وسایل، و زیباسازی خانه خود نیز استفاده کنید.

وقتی صحبت از هدیه و هدیه دادن می‌شود، ناخودآگاه همه ما تجربه‌های شیرین گرفتن هدیه‌ای خاص گاه بی‌مناسبت و گاه در روزی خجسته و مبارک را از اولین خاطرات‌مان به یاد می‌آوریم.

جشنواره سی و چهارم فیلم فجر با وجود جدا شدن بخش بین الملل از آن با همان شکل و ترتیب اجرایی برگزار شد.

محمد رضا شجریان استاد آواز ایران در پیامی که به مناسبت نوروز و آغاز سال نو پخش کرد با چهره ای متفاوت ظاهر شد.

از ویژگی رفتارهای فردی بخصوص در کشور ما (با پیشینه فرهنگ و تمدن چند هزار ساله) ضعف در ایدئولوژی جبری است! یعنی اینکه؛ هیچ فعل و انفعالی بر خلاف میل و خواسته خودمان را بر نمی تابیم و تاب نمی آوریم. خودمان را کمال یافته می دانیم با یکسری باورهای تک بعدی؛ که همین موجب زود رنجی و تحریف و تعصبات ـ گاه ـ افراطی می شود.

میزناهارخوری یکی از اجزای اصلی برای تزیین دکوراسیون خانه است. اگر می خواهید یک دکوراسیون زمستانی زیبا برای میزناهارخوری تان درست کنید، به شما پیشنهاد می کنیم رومیزی تان را با دانه های برف تزیین کنید.

وقتی گلدان هایمان قدیمی می شوند به جای خرید گلدان جدید، می توان لباس های پاکتی برایشان دوخت. در این خودآموز با من همراه شوید تا برای گلدان ها لباس تهیه کنیم.

حتما برایتان پیش آمده که از لباسی که دوخته اید، مقداری پارچه اضافه آمده باشد یا در میان خرت و پرت هایتان، کاموا، تور و خورده ریز هایی باشد که به نظر به درد نخور بیایند.

با یک دور گشتن در سوپر مارکت این وسایل را فراهم کرده و تزئینی متفاوت ایجاد کنید. این تزیینات بسیار متفاوت و خاص هستند.

کدو تنبل یکی از میوه های مخصوص فصل پاییز است که می توانید در دکوراسیون داخل خانه تان از آن استفاده کنید. با روش زیر با کدو تنبل شمع های معطر درست کرده و خانه تان را خوشبو کنید.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۶,۵۴۶ دانستنی

وبگردی