آفتاب

تفاوت استودیو طراحی گرافیک با شرکت های تبلیغاتی در چیست؟اگر به دنبال یک تبلیغات ایده آل هستید که بتواند همچون بمبی صدا کند و شما را به مخاطبانتان معرفی کند، به یک تبلیغات اصولی و حرفه ای نیاز خواهید داشت.

اگر به دنبال یک تبلیغات ایده آل هستید که بتواند همچون بمبی صدا کند و شما را به مخاطبانتان معرفی کند، به یک تبلیغات اصولی و حرفه ای نیاز خواهید داشت. اینجاست که کارتان به شرکت های تبلیغاتی و استودیوهای طراحی خواهد افتاد. اما سوال اصلی این است که تفاوت استودیو طراحی گرافیک با شرکت های تبلیغاتی در چیست؟ هردو آن ها کار تبلیغات را انجام می دهند، اما این کجا و آن کجا!
بگذارید همچون روز این مطلب را برایتان روشن کنیم. شرکت های تبلیغاتی مجری تبلیغات شما هستند و تبلیغاتتان را اجرا می کنند. حال برای اجرا تبلیغات ممکن است نیاز به اجاره بیلبورد داشته باشید یا بخواهید پیام بازرگانی خود را پخش کنید و در کمپین های مختلف شرکت کنید و.... شرکت های تبلیغاتی صفر تا صد کار را برایتان انجام می دهند. این درحالی است که در استودیوهای طراحی، یک سناریو جذاب برای تبلیغات شما چیده می شود و سپس مطابق با سناریو برایتان اجرا می کنند. هر طراحی که برای تبلیغات برند و کسب و کار خود نیاز داشته باشید، استودیوها برایتان انجام می دهند و می توانید با خاطری آسوده از آن ها استفاده کنید.
اگر تازه پا در مسیر تبلیغات گذاشته اید و هنوز هویت بصری و... برند شما شکل نگرفته است، بی شک باید به سراغ یک استودیو حرفه ای و همه چیز تمام بروید تا از اول برای شما لوگو، شعار تبلیغاتی و... را طراحی و اجرا کنند و بتوانید در میان رقبانتان خوش بدرخشید.

معرفی خدمات استودیو طراحی گرافیک

 استودیو طراحی هرآنچیزی که شما برای تبلیغات نیاز دارید را برایتان به ارمغان می آورند. از مهم ترین خدمات استودیوهای طراحی گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی هویت بصری


هر عامل و نشانه ای که باعث می شود یک چهره از برند شما در دید مخاطب ایجاد شود، در گروه هویت بصری قرار دارد. به جرات می توان گفت هویت بصری شناسنامه فعالیت شما است که به عنوان قدرتمندترین ابزار جهت بازاریابی هم شناخته می شود. هویت بصری شامل:
*    لوگو
*    کارت ویزیت
*    لوگوتایپ
*    سربرگ
*    پاکت
*    اسلوگان و شعارتبلیغاتی
*    و...
است و باعث می شود شما از رقبانتان متمایز شوید.

طراحی اقلام تبلیغاتی

از دیگر خدماتی که استودیو طراحی گرافیک برای شما عرضه می کند،  طراحی اقلام تبلیغاتی است که شامل:
*    طراحی بسته بندی محصول
*    طراحی بنر
*    طراحی کاتالوگ
*    طراحی پوستر
*    طراحی سررسید و تقویم
*    طراحی کارت پستال
*    طراحی بروشر
*    و...
می باشد. طراحی این اقلام به شکل خلاقانه ای انجام می شود تا در کوتاه ترین زمان پیام خود را به بیننده منتقل کنید و برای همیشه در ذهن مخاطبان شما ماندگار شود. داشتن یک طراحی نوآوارنه عامل موفقیت شما خواهد بود.

طراحی جلدها و صفحه آرایی

یکی دیگر از خدمات استودیوهای تبلیغاتی  در زمان نشر و چاپ مجله و کتاب و... صفحه آرایی و طراحی جلد آن است که باعث می شود در یک نگاه تاثیر خود را در ذهن مخاطب بگذارد و آن را جذب خود کند. تنها صفحه آرایی خارجی کتاب و مجله کافی نیست و باید بخش های داخلی آن را هم صفحه آرایی کنید. در تمامی مراحل طراحی باید استانداردهارا مد نظر قرار دهید و مطابق با اصول از پیش تعیین شده پیش بروید که تیم حرفه ای استودیو طراحی این کار را برایتان انجام می دهد.

خدمات استودیو توسعه برند فهار

 توسعه برند


شرکت استودیو فهار یکی از بهترین و برترین مجموعه های طراحی و اجرای تبلیغات است که صفر تا صد پروژه شما را به عهده میگیرد و در کوتاه ترین زمان به صورت کاملا حرفه ای تمامی نیازهای شما را شناسایی کرده و آن ها را با طراحی های نو و ایده های جذاب عملی می کند. شما می توانید هر نوع تبلیغاتی را به کمک استودیو فهار انجام دهید. از طراحی بنر گرفته یا هر نوع طراحی برای بسته بندی محصول و... تا چاپ آن ها، تیم حرفه ای فهار همراه شما است تا بتوانید یک تبلیغ حرفه ای داشته باشید.
اولین قدم در استودیو فهار، یک هویت بصری عالی برای شما طراحی می کند که در راس آن لوگو شما قرار دارد. این لوگو یک سرمایه گذاری بلند مدت است. چرا که یکبار برای شما طراحی می شود و تا سال های سال برایتان قابل استفاده خواهد بود. در طراحی لوگو می توانید سلایق و نظرات خود را به تیم گرافیک استودیو فهار ارجاع دهید تا یک لوگو متناسب با نظر شخصی خودتان داشته باشید. حال بعد از داشتن لوگو شما می توانید هر نوع تبلیغاتی را انجام دهید. از چاپ بنر و بسته بندی گرفته تا تیزر و... ما تمامی طرح ها را در استودیو برای شما طراحی می کنیم و می توانید آن ها را چاپ نمایید.

معرفی خدمات شرکت های تبلیغاتی

طراحی بسته بندی


 
کار اصلی شرکت های تبلیغاتی، اجرای تبلیغات است. هرچند که برخی از آن ها امروزه تیم طراحی هم دارند اما طرح های آن ها چندان باکیفیت و ماندگار نخواهد بود. چرا که تمرکز خود را روی اجرا تبلیغات می گذارند. همین عامل باعث می شود تا بسیاری از کسب و کارها و همچنین برندها طراحی های خود را به آن ها نسپارند. اما جای نگرانی نیست. چرا که تیم استودیو فهار تمامی طرح های مورد نیاز شما را به صورت خلاقانه و جذابی برایتان طراحی و اجرا می کند. از دیگر خدمات شرکت های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- تبلیغات ویدیویی
2- تبلیغات در وب سایت های مختلف
3- تبلیغات ایمیلی
4- تبلیغات در شبکه های اجتماعی گوناگون
قطعا همه این ها برای بازاریابی و رسیدن به شهرت برای شما نیاز خواهد بود. اما پیش از آن باید برای هر یک از این تبلیغات طراحی و سناریو مناسب داشته باشید تا بتوانید پیام خود را مخاطب برسانید و به هدف خود از بازاریابی و تبلیغات برسید.

تفاوت استودیو طراحی گرافیک با شرکت های تبلیغاتی

اگر همه طراحی های شما اماده است و صرفا نیاز به یک تیم حرفه ای دارید تا آن ها را برایتان مطابق با برنامه ریزی اصولی اجرا کنند، شرکت های تبلیغاتی بهترین گزینه برای شما هستند. اما در غیر این صورت بهتر است به سراغ یک استودیو طراحی بروید که از پایه کارهای طراحی را برایتان انجام می دهد. بعد از امور طراحی می توانید چاپ آن ها را به چاپخانه های مختلف بسپارید. البته درست است که هر چاپخانه ای تیم طراحی مخصوص خود را دارد، اما چرا از این تیم ها استفاده نکنیم؟ دلیلش واضح است. چاپخانه هیچ کاری را به خوبی چاپ انجام نمی دهد. مثل استودیوهای طراحی که هیچ کاری را به خوبی طراحی انجام نمی دهند. پس بهتر است کار را به کاردان بسپارید. شما می توانید طراحی های انجام شده در استودیوها را برای چاپ به چاپخانه ببرید و در ابعاد و اندازه دلخواه و با بالاترین کیفیت چاپ نمایید.

جمع بندی

یکبار هزینه کنید و برای همیشه از آن استفاده کنید. تعجب نکنید، طراحی هایی که در استودیوها انجام می شود، کیفیت خارق العاده دارد و برای هر نیاز شما چندین اتود و طرح پیشنهادی ارسال می شود تا شما از بین آنها یکی را انتخاب کنید. اگر به دنبال یک تیم طراح و گرافیک حرفه ای هستید، مجموعه استودیو فهار اماده خدمت رسانی به شما است.
منبع : fahar.ir