آفتاب

خدمات زیبایی در سالن زیبایی نوژاهمان طور که می دانید خدمات سالن های زیبایی برای بانوان متعدد هستند و به بخش های مختلف صورت و یا بدن مرتبط می شوند.

همان طور که می دانید خدمات سالن های زیبایی برای بانوان متعدد هستند و به بخش های مختلف صورت و یا بدن مرتبط می شوند. با این وجود بانوانی که به آرایشگاه یا سالن زیبایی مراجعه می کنند، قصد دریافت خدمات زیبایی متفاوتی دارند. بهترین خدمات زیبایی را در سالن زیبایی نوژا سعادت آباد می توانید دریافت کنید.
علاوه بر آن در سال های اخیر به وسعت و تنوع خدمات سالن های زیبایی نیز افزوده شود و امروزه روش های بسیار مناسب، جدید و بسیار تاثیرگذار دیگری نیز در این زمینه به کار برده می شوند که از سوی بانوان بسیار تحت استقبال قرار گرفته اند اما با وجود روی کار آمدن آنها بسیاری از روش های قدیمی دیگر نیز همچنان مورد استفاده قرار می گیرند و منسوخ نشده اند.

خدمات سالن های زیبایی چیست؟

لیست کارهای آرایشگاه زنانه که زمان های زیادی است مورد استفاده قرار می گیرند و از روش های جدید محسوب نمی شوند، از قبیل زیر هستند:

رنگ مو و مش

رنگ مو و مش از جمله روش هایی است که به عنوان یکی از قدیمی ترین خدمات سالن های زیبایی محسوب می شود و همچنان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این روش برای ایجاد تغییر رنگ در موهای بانوان به کار می رود و منظور از مِش مو که مسلما آن را می شناسید، دکلره کردن موها در حین رنگ است. شاید رنگ مو و مش از لیست کارهای آرایشگاه زنانه قدیمی باشد اما تغییرات مفیدی نیز در آن ایجاد شده که باعث افزایش کیفیت آن گردیده است.


 

اصلاح صورت و ابرو

اصلاح صورت و ابرو برای بانوان از اصلی ترین مسائلی است که در سالن های زیبایی به کار می برند که با روش های مختلفی انجام می شود و به کمک آن موهای اضافی موجود در صورت از بین می روند. برای اطلاعات بیشتر به سایت تیاور بروید.

کوتاه کردن مو

کوتاه کردن و پیرایش مو از دیگر خدمات موجود در لیست کارهای آرایشگاه زنانه است که از گذشته تا کنون انجام می شده است. مسلما همه بانوان به کوتاه کردن موهای خود نیاز پیدا می کنند و در حال حاضر مدل موهای جدید تر و روش های اصلاح موی مدرن تری مورد استفاده قرار می گیرند.

میکاپ و شینیون

یکی دیگر از خدمات سالن های زیبایی قدیمی که همچنان نیز اهمیت دارد، میکاپ و شینیون است. به صورت کلی منظور از میکاپ، آرایش کردن صورت است که در گذشته به آن بَزَک می گفته اند و امروزه آن را بر اساس  واژگان انگلیسی میکاپ می نامند. شینیون نیز همان مدل دادن و پیچیدن موهای بانوان است که معمولا برای شرکت در مراسم مهمی همچون عروسی، از  این روش زیبایی در آرایشگاه ها استفاده می شود. لازم به ذکر است که خدمات میکاپ و شینیون در حال حاضر از گران قیمت ترین خدمات زیبایی محسوب می شوند، خصوصا اگر آن را برای عروس انجام دهند.

جدیدترین خدمات آرایشی

با توجه به برخی از خدمات سالن های زیبایی قدیمی که در بخش های فوق به انها اشاره شد، برخی از جدیدترین خدمات آرایشی که بسیار پر اهمیت هستند و توجه بانوان را جلب نموده اند نیز به شرح زیر خواهند بود:

لیزر موهای زائد

اکثر بانوان امروزه از لیزر موهای زائد استفاده می کنند که در این روش به کمک دستگاه لیزر و اشعه ناشی از آن که به پوست تابانده می شود، فولیکول های مو به خواب می روند و رشد موهای زائد متوقف می گردد. این روش بسیار محبوب واقع شده است زیرا هیچ عوارضی به همراه ندارد و برطرف کردن موهای زائد را به بهترین شکل و راحت ترین حالت ممکن برای بانوان انجام می دهد. لازم به توضیح است که لیزر موهای زائد به عنوان یکی از جدیدترین خدمات آرایشی برای آقایان نیز شناخته می شود.

کاشت ناخن

کاشت ناخن از محبوب ترین خدمات سالن های زیبایی است و اکثر بانوانی که به بلند کردن ناخن و لاک زدن آنها علاقه مند هستند از این روش استفاده می کنند. در این روش می توان ناخن های دست و پا را به صورت دلخواه طراحی کرد و به زیبایی آنها افزود. کاشت ناخن هیچ دردی به همراه ندارد و خطری را برای بانوان ایجاد نمی کند.

کاشت مژه

کاشت مژه به میزان بسیار زیادی در زیبایی چشم ها تاثیر میگذارد و زمانی که از این روش استفاده می شود چشم ها دائما در هر شرایطی زیبا و مرتب هستند و با انجام آن نیازی به آرایش کردن چشم و یا ریمل زدن نخواهد بود. از این رو به کار بردن این روش نیز در گروه جدیدترین و محبوب ترین روش های آرایشی به حساب می آید که متقاضیان زیادی دارد.
باید اشاره کنیم که نتیجه حاصل از کاشت مو به مدت 15 روز الی یک ماه باقی می ماند و پس از آن به ترمیم مژه کاشته شده نیاز است. در این محصول از محصولات شرکت سینوپلاستیک استفاده می شود.

لیفت ابرو

کسانی که با مشکل نا مرتب بودن ابروهای خود مواجه هستند، معمولا از لیفت ابرو استقبال می کنند. لیفت ابرو روش جدیدی است که در آن تار موهای موجود در ابرو بسیار مرتب و یکدست می شوند و به زیبایی انها افزوده می شود. در واقع در این روش ابرو ها با استفاده از چسب مخصوص حالت مناسب و منظمی پیدا می کنند.

آرایش دائم

علاوه بر جدیدترین خدمات آرایشی که به آنها اشاره شد، آرایش دائم نیز یکی از محبوب ترین، بهترین و گران قیمت ترین انواع روش های آرایشی است که در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و متقاضیان بسیار زیادی دارد. زیرا با به کار بردن تکنیک های مختلف آرایش دائم، بانوان میتوانند همیشه و در هر شرایطی بدون نیاز به آرایش کردن صورت خود، چهره منظم و زیبایی داشته باشند.  به عنوان مثال: میکروبلیدینگ ابرو، خط چشم و بن مژه، فیبروز ابرو یا تاتوی رژ لب دائم از انواع آرایش دائمی محسوب می شوند که جلوه ای بسیار طبیعی و زیبا در چهره ایجاد می کنند و ظاهر نچرال صورت را از بین نمی برند.

سخن پایانی

خدمات سالن های زیبایی در انواع جدید و قدیمی را بررسی کردیم و در بخش پایانی این مطلب باید اشاره کنیم که موارد نام برده شده، تنها بخشی از خدمات زیبایی آرایشگاه های زنانه هستند که به کار برده می شوند و علاوه بر آنها روش های بسیار زیاد دیگری نیز در این سالن ها مورد استفاده قرار می گیرند و مجال ذکر همه آنها در این مطلب وجود ندارد.