آفتاب

ساخت ریموت لیفاناگر مالک یکی از خودروهای شرکت لیفان هستید، می توانید از خدمات تخصصی تعمیرات کلید و ساخت ریموت خودرو لیفان بهره مند شوید.

دارندگان خودروهای چینی همیشه به دنبال یک قفل ساز و تعمیرکار مطمئن هستند. ساخت ریموت لیفان، ساخت ریموت لیفان و .... از این قاعده مستثنی نیست. برند لیفان یکی از محبوب ترین برندهای موجود در بازار آسیای شرقی است. این خودرو در ایران در سری های مختلف از جمله سدان، کراس اوور، SUV و نیم شاسی به فروش می رسید و سیستم ایمنی آن با فناوری ایموبلایزر و در برخی موارد بدون کلید ارتقا یافته بود.
اگر مالک یکی از خودروهای شرکت لیفان هستید، می توانید از خدمات تخصصی تعمیرات کلید و ساخت ریموت خودرو لیفان بهره مند شوید.

تعمیر و ساخت ریموت خودرو لیفان

•    لیفان X50 اتوماتیک
•    لیفان 620 1800
•    لیفان X50 دنده‌ای
•    لیفان X60 دنده‌ای و اتوماتیک
•    لیفان X70 اتوماتیک
•    لیفان 520 1600
•    لیفان 620 1600
•    Lifan 820 2400
تمامی خودروها توسط این شرکت چینی تولید می شود و بیشتر آنها وارد بازار ایران شده اند. خدمات تولید نامحدود لیفان سوئیچ برای تمامی سری ها ارائه می شود. مهم نیست ماشین شما در چه سالی ساخته شده است، ساخت ریموت لیفان برای خودرو شما انجام می‌شود. به طور معمول، دستور ساخت ریموت خودرو لیفان باید توسط دارنده دستگاه ها انجام شود و همچنین کد را پیکربندی و دستور جدید را در برنامه کپی کنید.


 
قبل از آن برای استفاده از ریموت لیفان باید کد قبلی ریموت از سیستم امنیتی خودرو حذف شود. در برخی موارد، مشتریان ممکن است بخواهند از سیستم هشدار به روز شده ای استفاده کنند که توسط یک شرکت شخص ثالث ارائه شده است. در تمامی این موارد تعمیر ریموت و ساخت ریموت خودرو لیفان پشتیبانی می شود.

ساخت ریموت خودرو جک

امروزه با وجود خودروهای هوشمند و پیشرفت در صنعت خودروسازی و تولید کلید و پریزهای ریموت، نیاز به ابزار و مراکز پیشرفته ساخت کلید و ساخت ریموت خودرو جک با جدیدترین دستگاه های خودروسازی و همچنین با تجربه و پرسنل با تجربه عالی انجام می‌شود.
مرکز ساخت ریموت خودرو جک با سابقه در این زمینه و به روز نگه داشتن دانش و اطلاعات خود، با توجه به تنوع مدل خودرو و سوئیچ و ریموت کنترل، ساخت ریموت خودرو جک را انجام می‌دهد.

خدمات ساخت ریموت خودرو جک

•    ساخت ریموت خودرو جک
•    سوکت سوئیچ خودرو جک
•    کلید گم شده را غیرفعال می‌شود
•    ساخت و تعمیر قفل فرمان
•    کدگذاری ریموت خودرو جک
•    ساخت کلید گمشده جک
•    ساخت سوییچ خودرو جک
•    کپی ریموت خودرو جک
•    و ساخت کلید یدکی جک

ساخت ریموت خودرو کیا

یکی از جذاب ترین ویژگی های ساخت ریموت خودرو کیا یا ریموت های دنده این است که در سبک ها و آپشن های مختلفی عرضه می شوند. مدل های مختلف ساخت ریموت خودرو کیا دنده‌ای را می توان به انواع سه دکمه ای، چهار دکمه ای و بدون کلید تقسیم کرد.
ساخت ریموت خودرو کیا را می توان برای جایگزینی سوئیچ های گم شده، دزدیده شده یا خراب شده مجددا مهندسی یا انجام داد. این مورد و انجام این مشکل به شرکت های مختلف خدماتی از جمله ساخت ریموت خودرو کیا اصولاً دارای برخی مسائل ایمنی و استفاده از این خودروها است.
ساخت ریموت خودرو کیا به مهارت و تجربه نیاز دارد و به دلیل اینکه هزینه های نگهداری و تعمیر خودرو گران است. بنابراین بهترین راه برای صرف هزینه و زمان کمتر و همچنین محافظت بیشتر از خودروی کیا، استفاده از مکانیک متخصص و ماهر در هر صورت است. برای به دست آوردن نتایج مطلوب باید به مراکزی مراجعه کنید که در این زمینه دانش و تجربه کافی برای ساخت سوئیچ و ریموت خود را دارند. باید آخرین ویژگی های مرتبط با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی را داشته باشد.

هزینه ساخت ریموت خودرو کیا

سوئیچ ها و ریموت های کیا مدل دارند و مدل های مختلف خودرو و سوئیچ های کیا قیمت های متفاوتی دارند بنابراین خدمات متفاوتی مورد نیاز است. قیمت ها نیز متفاوت است. در صورت نیاز به سرویس سوئیچ و ساخت ریموت خودرو کیا با مرکز ریموت معتبر تماس حاصل فرمایید.
مرکز تخصصی ساخت ریموت خودرو کیا را انجام می‌دهد و دارای آخرین تکنولوژی در تمامی مدل های کیا است و می‌تواند قفل ماشین آسیب دیده یا گم شده شما را کپی کند. تجربه در این زمینه باعث می‌شود که از کیفیت ساخت ریموت خودرو کیا برای انواع مختلف راضی باشید.

ساخت ریموت خودرو هیوندای

مراکز تخصصی ساخت ریموت خودرو هیوندای یکی از کارهای تخصصی است که برای ایمنی خودرو بسیار حائز اهمیت است و در طول سالیان متمادی به دلیل طراحی پیچیده کلیدها و ریموت کنترل ها به فعالیتی حرفه ای و کاملا تخصصی تبدیل شده است. در این راستا ساخت ریموت خودرو هیوندای نیاز به تخصص و تجربه فراوان در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته دارد. مراکز تخصصی با تجربه فراوان می توانند خدمات زیادی را در زمینه ریموت هیوندای ارائه دهند.
از جمله این خدمات میتوان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت انواع سوئیچ هیوندای در محل، ساخت کلیدهای یدکی هیوندای، کد و برنامه ریزی سوئیچ و غیرفعال کردن ریموت هیوندای، ساخت کلیدهای گمشده هیوندای، پاک کردن ریموت اشاره کرد. از جمله دیگر خدمات ساخت ریموت خودرو هیوندای شامل باز کردن درب قفل شده ، تعویض قاب و باتری جدید، تعریف و برنامه ریزی سوییچ، سوئیچ یدکی هیوندای، کد و کپی ریموت، تعریف ریموت بدون کلید، ریموت جدید، ساخت ریموت خودرو هیوندای همه مدل ها است.
با توجه به اهمیت ساخت سوئیچ و ریموت کنترل برای افزایش ایمنی وسیله نقلیه خود، باید در انتخاب سوئیچ و مرکز ساخت ریموت مناسب نهایت دقت را به خرج دهید.