آفتاب

دیزل ژنراتور ولوو پنتادیزل ژنراتورها از دیرباز به طور عمده در صنایع مختلف برای بسیاری از کاربردهای متنوع مورد استفاده قرار گرفته‌اند. چه برای عملیات ساختمانی، عملیات معدن، بازیابی بلایای طبیعی، پشتیبان بیمارستان و فرودگاه برای موارد اضطراری، دلایل متعددی وجود دارد که چرا به دیزل ژنراتورها اعتماد می‌شود.

دیزل ژنراتور چیست؟

از فواید استفاده از دیزل ژنراتور می‌توان به این اشاره کرد که سود سوخت دیزل کارآمدتر است. زیرا کمتر از نیمی از سوخت را در مقایسه با بنزین می سوزاند و سوخت دیزل ژنراتور ایمن‌تر است زیرا کمتر قابل اشتعال است. دیزل ژنراتورها به اندازه کافی خوش ساخت و مستحکم شناخته شده اند که می‌توان به آنها برای انجام انواع کارها و نیازها اعتماد کرد.
گازوئیل کمترین سوخت اشتعال پذیر است و در مواقع اضطراری یا فاجعه کنترل آن راحت تر از بنزین است. مکانیسم دیزل ژنراتور با سوزاندن سوخت با استفاده از روش فشرده سازی کار می‌کند. سوخت، یعنی گازوئیل و هوا، مستقل از یکدیگر وارد موتور می شوند. و فشرده سازی هوا وجود دارد که باعث می شود موتور با سوخت کمتر کارآمدتر کار کند.

کارکرد دیزل ژنراتورها

مکانیسم دیزل ژنراتور با سوزاندن سوخت با استفاده از روش فشرده سازی کار می‌کند. سوخت، یعنی دیزل و هوا، مستقل از یکدیگر وارد موتور می شوند. و فشرده سازی هوا وجود دارد که باعث می شود موتور با سوخت کمتر کارآمدتر کار کند. سال ها پیش، دیزل ژنراتورها به پر سر و صدا بودن معروف بودند. با این حال، با نوآوری های اخیر فناوری، بسیاری از دیزل ژنراتورها اکنون به اندازه کافی ساکت هستند تا بدون مزاحمت کار کنند. برای کسانی که برای کارهای سنگین به نیروی اضافی نیاز دارند، سرمایه گذاری روی دیزل ژنراتور عالی است.موتورهای دیزل ژنراتورها طوری طراحی شده‌اند که برای مدت طولانی‌تری زیر بار کار کنند و در واقع هنگام کار سخت‌تر در مقایسه با عملکرد بار سبک، عملکرد بهتری دارند. اکنون با ظهور سوخت های زیستی، ژنراتورها به شما اجازه می دهند از چندین سوخت در یک ژنراتور استفاده کنید.  آنها همچنین به عنوان ژنراتورهای دوگانه سوز شناخته می شوند، آنها یک راه حل عالی در مواقع بحران هستند. این تضمین می کند که همیشه یک منبع تغذیه پشتیبان برای مواقع اضطراری دارید. پیکربندی‌های معمولی بهترین ژنراتورهای پروپان و گاز را در اختیار شما قرار می‌دهند و امکان جابجایی آسان بین این دو را فراهم می‌کنند. این قابلیت ژنراتور دوگانه سوخت دو گزینه را به کاربران ارائه می دهد: مزایای سوخت پاک پروپان یا یک ژنراتور قابل حمل مستقل برای کاربردهای معمولی بنزین.

دیزل ژنراتور ولوو

این پنج نکته ساده را دنبال کنید تا دیزل ژنراتور ولوو خود به بهترین حالت کار کند:
•    بهترین داروی پیشگیرانه برای دیزل ژنراتور ولوو پنتا شما این است که از اطلاعات دفترچه راهنمای اپراتور در مورد تعمیر و نگهداری دوره ای موتور پیروی کنید.
•    اگر ژنراتور شما در محیط گرم یا گرد و غبار کار می کند، توجه بیشتری به نحوه کارکرد در مناطق سخت آن داشته باشید.
•    یادتان باشد که تعمیرات انجام شده و ساعات کارکرد دیزل ژنراتور ولوو را یادداشت کنید.
•    در نگهداری، تعمیر یا تعویض تجهیزات و سیستم های کنترل آلودگی شما باید بهترین متخصصان تعمیر ژنراتور را انتخاب کنید.
•    هر کاری که باید انجام شود، همیشه برای مشاوره با یک فروشنده معتبر یا تکنسین خبره تماس بگیرید.
مهم نیست که کدام ژنراتور سوخت را انتخاب می کنید، به خاطر داشته باشید که برنامه تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده را دنبال کنید تا دستگاه شما کار کند. هرگز اجازه ندهید که خرابی نتیجه شرکت شما را خراب کند.

دیزل ژنراتور بادوین

یک دیزل ژنراتور سوخت کمتری مصرف می کند زیرا این دیزل ژنراتورها مانند دیزل ژنراتور بادوین بیشتر برای مصارف صنعتی استفاده می شوند. به دلیل دوم، آنها بسیار دوستدار محیط زیست هستند. در مقایسه با ژنراتورهای گازی، عملکرد دیزل ژنراتورها بسیار ساده تر است. علاوه بر این، دیزل ژنراتور بادوین به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد و در مقایسه با گاز خطر اشتعال کمتری دارد. هنگامی که یک کسب و کار نیاز فوری به برق پشتیبان دارد، دیزل ژنراتور گزینه ارجح است. یک شرکت از طریق خدمات یا محصولاتی که ارائه می دهد با مصرف کنندگان ارتباط برقرار می کند. با این حال، از دست دادن قدرت می تواند از نظر مالی فاجعه بار باشد و منجر به خسارات بی شماری شود.
دیزل ژنراتورها یک راه حل عالی برای نیازهای انرژی تولیدکنندگان هستند و به آنها اجازه می دهد در طول فرآیندهای حیاتی خطوط تولید را سرویس کنند. این ژنراتورها مانند انواع دیزل ژنراتور بادوین همچنین برق پشتیبان ایمن و کافی را برای بیمارستان ها و کلینیک ها فراهم می کنند. برای دستگاه های بزرگ انتقال داده مانند سرورها در بانک ها و مؤسسات مالی، آنها همچنین ظرفیت خنک کننده قابل توجهی را ارائه می دهند. دیزل ژنراتور بادوین همچنین برای مصارف صنعتی در مواقع قطع یا کمبود برق ایده آل هستند. توجه به این نکته ضروری است که برای کارایی و ایمنی باید از اندازه صحیح (دیزل ژنراتور نو یا دست دوم) استفاده شود. برای اطمینان از استفاده از دیزل ژنراتور مالکی، باید معیارهای زیر را بدانید:
•    انرژی KVA و KW مورد نیاز برای تکمیل وظایف/فرآیندهای روزانه
•    استفاده حرفه ای: نیازهای وات شروع و در حال اجرا شما چیست؟
•    مهم ترین تجهیزاتی که یک ژنراتور برق نیاز دارد چیست؟
دیزل ژنراتور بادوین به راحتی در دسترس هستند و نمایندگی فروش زیادی دارند. دیزل ژنراتور بادوین به ویژه پس از بلایای طبیعی زمانی که بیشتر مورد نیاز هستند مفید هستند. دیزل ژنراتور جدید یا دست دوم مناسب می تواند جان انسان ها را نجات دهد یا کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد.