آفتاب

انواع ترانسمیتر فشارترانسمیتر فشار در کاربردهای گاز و مایع برای انتقال خوانش فشار به دستگاه کنترل یا نمایشگر از طریق سیگنال الکتریکی استفاده می‌شوند. نوع فشار تفسیر شده (یعنی گیج، مطلق یا دیفرانسیل) بسته به کاربرد و دستگاه متفاوت است. در ادامه به بررسی چند مدل ترانسمیتر فشار می‌پردازیم.

ترانسمیتر فشار روزمونت

به ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 استفاده آسان تر، بینش بیشتر و قابلیت های تشخیصی اضافه شده است. طراحی ارتقا یافته جدیدترین فناوری‌های ترانسمیتر فشار روزموند، برای نگهداری و عیب‌یابی وظایف سریع‌تر به ارمغان آورده شده است. ویژگی‌های قدرتمند ترانسمیتر فشار روزمونت مانند نمایشگرهای گرافیکی با نور پس‌زمینه، اتصال بلوتوث، پیمایش آسان‌تر در رابط‌های کاربری، پیکربندی‌های خاص سطح و جریان و ویژگی‌های تشخیصی به شما این امکان را می‌دهند تا کارهای راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری و عیب‌یابی را سریع‌تر از همیشه انجام دهید.با ترانسمیتر فشار روزمونت Rosemount 3051 از قابلیت های پیشرو در صنعت و عملکرد قابل اعتماد بهره مند شوید. با بیش از 10 میلیون دستگاه نصب شده، این خانواده ترانسمیتر فشار روزموند را به عنوان یک راه حل همه کاره برای اندازه گیری فشار، سطح و جریان ارائه می‌دهد.

ترانسمیتر فشار روزموند Rosemount™ 3051 Coplanar

ترانسمیتر فشار روزمونت 3051 در صنعت با فناوری ثبت شده با نام Coplanar امکان استفاده در چندین کاربردهای اندازه‌گیری به صورت چندگانه را فراهم میکند. پایداری 10 ساله و محدوده اندازه گیری 150:1 قابلت اعتماد به دستگاه و انعطاف‌پذیری کاربردی ترانسمیتر فشار روزموند را نشان می‌دهد. ترانسمیتر فشار روزموند روزمونت با نمایشگر، نور پس زمینه، اتصال بلوتوث، پیکربندی منحصر به فرد جریان و سطح و ویژگی های نرم افزاری پیشرفته برای دسترسی تند به داده های مورد نیاز شما ساخته شده است.

امکانات ترانسمیتر فشار روزمونت

•    فناوری ثبت شده  Coplanar ترانسمیتر فشار روزموند عملکرد برتری را برای اندازه گیری فشار، جریان فشار متغیر یا راه حل سطح فشار متغیر ارائه می کند.
•     برنامه ریزی مخصوص برنامه به شما اجازه داده یک ترانسمیتر فشار را با استفاده از یک کلکتور یا ترانسمیتر سطح با محاسبه حجم به یک جریان سنج تبدیل کنید.
•    مجموعه های فشار، سطح یا جریان کامل برای کاهش نقاط نشتی تا 70% طراحی و نصب شده اند. تست نشت و اندازه گیری آسان ترانسمیتر فشار روزموند را نشان می‌دهد.
•    پایداری نصب شده 10 ساله و محدوده 150:1 اندازه قابل اعتماد و انعطاف پذیری بالایی ترانسمیتر فشار روزموند را در استفاده فراهم می‌کند.
•    اتصال بی‌سیم Bluetooth فرآیند آسانی را برای انجام کارهای تعمیر و نگهداری و خدمات بدون نیاز به اتصالات فیزیکی یا ابزارهای پیکربندی جداگانه فراهم می‌کند.
•    نمایشگر گرافیکی ترانسمیتر فشار روزموند با نور پس زمینه امکان کارکرد آسان به 8 زبان مختلف در تمامی شرایط نوری را فراهم می‌کند.
•    ترانسمیتر فشار روزموند حلقه‌های الکتریکی و مشکلات لوله ضربه متصل را قبل از اینکه بر کیفیت فرآیند برای بهبود ایمنی و کاهش زمان خرابی تأثیر بگذارد، شناسایی می‌کند.
•    دکمه‌های سرویس سریع دکمه‌های پیکربندی داخلی را برای راه اندازی ترانسمیتر فشار روزموند آسان ارائه می‌دهند

ترانسمیتر فشار یوکوگوا

ابزارهای اندازه گیری فشار Yokogawa راه اندازی، نصب، بهره برداری و نگهداری را در صنایع ساده می‌کنند و در عین حال عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهند. ترانسمیتر فشار یوکوگوا سری DPharp چه در محیط سخت یک سکوی دریایی یا یک پالایشگاه در گرمای سوزان بیابان نصب شود، اندازه‌گیری‌های فرآیند دقیق، تکرارپذیر و با یکپارچگی بالا را ارائه می‌کند.
Yokogawa بیش از چهار دهه است که ترانسمیتر فشار یوکوگوا الکترونیکی تولید می کند. با معرفی حسگر دیجیتال ترانسمیتر فشار یوکوگوا DPharp در سال 1991 صنعت را متحول کرده و استاندارد جدیدی را برای اندازه گیری فشار تعیین کرد. عملکرد برتر فناوری جدید باعث گسترش نمایی بازار شد. ترانسمیتر فشار یوکوگوا با تکامل دیجیتال با بهبود خانواده DPharp برای ارائه بهترین راه حل های اندازه گیری فشار تلاش می‌کند.
• ترانسمیتر فشار یوکوگوا
فرستنده های فشار گیج فشار را نسبت به اندازه گیری اتمسفر مقایسه می کنند.
• ترانسمیتر فشار دیفرانسیل یوکوگوا
فشار دیفرانسیل (DP) به عنوان تفاوت بین دو فشار تعریف می شود. ترانسمیتر فشار یوکوگوا برای فشار دیفرانسیل از نقطه مرجعی پایین استفاده می‌کند و آن را با فشار بالا مقایسه می‌کند.
• ترانسمیتر فشار یوکوگوا فشار مطلق
ترانسمیتر فشار یوکوگوا برای فشار مطلق، فشار را با فشار مطلق مقایسه می کنند.

ترانسمیتر فشار اندرس هازر

ترانسمیتر فشار اندرس هازر دیفرانسیل Deltabar PMD75 دارای یک سنسور پیزومقاومت و یک غشای فلزی جوش داده شده است. این غشا در تمام صنایع برای اندازه گیری مداوم مایعات، بخارات و گازها استفاده می شود. ترانسمیتر فشار اندرس هازر PMD75 دارای سه عملکرد کلیدی است که راه اندازی و کارکرد ساده و قابل اعتماد را امکان پذیر می کند.

کاربرد ترانسمیتر فشار اندرس هازر PMD75

•    اندازه گیری جریان (جریان حجمی یا جریان جرمی) در ارتباط با سنسورهای فشار تفاضلی در گازها، بخارات و مایعات
•    قابلیت اندازه گیری سطح، حجم یا جرم در مایعات ترانسمیتر فشار اندرس هازر
•    دمای بالای فرآیند تا 400 درجه سانتیگراد (752 درجه فارنهایت) با پایه مهر و موم دیافراگمی امکان پذیر است
•    پایش فشار دیفرانسیل، به عنوان مثال فیلترها و پمپ ها
ترانسمیتر فشار اندرس هازر E+H Cerabar PMC71 دارای یک سلول اندازه گیری سرامیکی خازنی و بدون روغن است و معمولاً در فرآیند و کاربردهای بهداشتی برای اندازه گیری فشار، سطح، حجم یا جرم در مایعات و گازها استفاده می شود. به لطف غشای سرامیکی ضد خلاء با تشخیص شکستگی یکپارچه ترانسمیتر فشار اندرس هازر، درجه بالایی از ایمنی سیستم را تضمین می کند.

امکانات ترانسمیتر فشار اندرس هازر مدل PMC71

•    اندازه‌گیری فشار گاز، بخار یا مایع
•    ورودی گاز محکم ترانسمیتر فشار اندرس هازر
•    راه اندازی آسان ب  منوی هدایت شده
•    دمای فرآیند -40 تا 257 درجه فارنهایت (40- تا 125 درجه سانتیگراد).
•    مدیریت داده های HistoROM
•    ترانسمیتر فشار اندرس هازر مقاوم در برابر اضافه بار است