آفتاب

خرید تجهیزات استخر از پایا گسترشتجهیزات استخر باید بتوانند نیازهای سنگین جریان آب تمیز را برآورده کنند. تجهیزات استخر طوری طراحی شده اند که سخت کار کنند، تا دارندگان استخر راحت باشند.

تجهیزات استخر از واجبات یک استخر است. تجهیزات استخری که استخر شما را گرم می‌کنند، تمیز می‌کنند، فیلتر می‌کنند، کلر می‌زنند و کنترل می‌کنند. تجهیزات استخر باید بتوانند نیازهای سنگین جریان آب تمیز را برآورده کنند. تجهیزات استخر طوری طراحی شده اند که سخت کار کنند، تا دارندگان استخر راحت باشند در ادامه به بررسی انواع آنها می‌پردازیم.

تجهیزات استخر اصلی

•    پمپ استخر- شما با انتخاب صحیح پمپ مناسبی برای استخر خود خواهید داشت. از پمپ استخرهای تک سرعته استاندارد صنعتی گرفته تا پمپ های سرعت متغیر کم مصرف که همگی عملکرد قدرتمند و قابل اعتمادی را ارائه می دهند.
•    فیلترهای استخر- کارتریج پیشرو در صنعت، شن و ماسه و D.E. فیلتر شنی استخر عملکرد قابل اعتماد در تمام شرایط آب و هوایی، تعمیر و نگهداری ساده و کیفیت آب باورنکردنی را ارائه می دهند.
•    بخاری استخر- خط پیشرفته بخاری از تجهیزات استخری نهایت راحتی و بهره وری انرژی را ارائه می دهد و در عین حال دمای ایده آل آب استخر و آبگرم را در تمام فصل حفظ می کند.
•    تجهیزات استخری پاک کننده - پاک کننده های اتوماتیک استخر، قابلیت اطمینان و راحتی عالی را برای هر صاحب استخر فراهم می‌کند. از پاک کننده های رباتیک استخر پیشگام گرفته تا پاک‌کننده های فشار و مکش با عملکرد بالا، تجهیزات استخری نیازهای تمیز کردن استخر شما را پوشش می دهد.

5 مزیت برتر استفاده از پاک کننده رباتیک استخر

1.    پاک کننده های رباتیک استخر تقریباً به اندازه یک لامپ استاندارد انرژی مصرف می‌کنند
2.    این تجهیزات استخری نصب و راه اندازی ساده بدون ابزار دارند
3.    آنها به تنهایی مستقل از سیستم فیلتراسیون موجود استخر شما عمل می‌کنند
4.    عملاً همه انواع زباله را کنترل می‌کند
5.    کاملاً برای تمام اشکال، انواع و پرداخت های استخر سازگار هستند

دیگر انواع تجهیزات استخری

نورپردازی استخر

تجربه استخر خود را با نورپردازی با ایجاد فضایی در حیاط پشتی که منحصر به شماست، افزایش دهید. محیط خود را متناسب با سلیقه و خلق و خوی خود تغییر دهید و با تجهیزات استخری نورپردازی محیطی را ایجاد کنید که فراتر از استخر شما امتداد دارد. برای خرید این محصول به سایت پایا گسترش خورشید تابان بروید.

تجهیزات استخری اتوماسیون

با تجهیزات استخری اتوماسیون که مجموعه کامل راه حل های کنترل و اتوماسیون است، هوشمند کردن استخر و اسپای شما آسان خواهد بود. تقریباً تمام ویژگی های استخر، آبگرم و حیاط خود از جمله بخاری، ضدعفونی، روشنایی و موارد دیگر را به راحتی از قابلیت مدیریت و کنترل را پیدا خواهند کرد.

تجهیزات استخری گرمایشی

کدام بهتر است، حرارت گاز یا پمپ حرارتی؟ اگر آب و هوای شما، گرمتر یا سردتر باشد، می‌خواهید راحتی گرم کردن استخر خود را تجربه کنید. حتی اگر دمای هوا به اندازه کافی گرم به نظر می رسد، لزوماً به این معنی نیست که آب استخر شما به اندازه کافی برای شنا راحت است.
تنها راه برای لذت بردن مداوم از استخر، گرم کردن آب تا دمای عالی است، راه حل های گرمایش استخر و آبگرم برای هر کاربرد، بودجه و آب و هوا وجود دارد - بیایید آنها را بررسی کنیم.

حرارت گاز

بزرگترین مزیت استخر گازی و بخاری آبگرم این است که استخر و آبگرم شما را در چند دقیقه یا چند ساعت در مقابل ساعت ها یا روزهای مورد نیاز در ابتدا برای گرم کردن استخر با پمپ حرارتی گرم می کنند. اگر به صورت روزانه از استخر یا آبگرم خود استفاده نمی‌کنید و فقط می خواهید در صورت نیاز استخر یا آبگرم خود را گرم کنید، گرمای گاز ایده آل است.
ویژگی های کلیدی بخاری های استخر گازی تجهیزات استخری از انواع و مدلهای مختلف این است که از نظر زیست محیطی مسئول هستند و از طریق کارایی انرژی و قابلیت اطمینان آن، هزینه مالکیت را کاهش می‌دهند. یکی دیگر از مزایای تجهیزات استخری بخاری‌های گازی این است که در هر آب و هوایی عملکرد خوبی دارند. آنها استخر و آبگرم شما را در سردترین روزها در مقابل محدودیت های یک پمپ حرارتی گرم می کنند.

تجهیزات استخری پمپ های حرارتی

پمپ های حرارتی در حفظ دمای ثابت آب بسیار کارآمد هستند و می توانند در مقایسه با بخاری گازی تا 70 درصد صرفه جویی کنند. تجهیزات استخری پمپ های حرارتی بسیار کارآمد هستند زیرا از گرمای هوای اطراف برای گرم کردن آب استخر در مقابل سوزاندن گاز طبیعی یا پروپان استفاده می کنند.پمپ های حرارتی در آب و هوای گرم تر به خوبی کار می کنند، اما در آب و هوای سردتر عملکرد عالی ندارند. اگرچه یک پمپ حرارتی در دمای بالاتر از 50 درجه فارنهایت کار می کند، دمای هوای خنک بالاتر از 50 درجه فارنهایت ممکن است گرمای کافی در هوا نداشته باشد تا استخر شما را به اندازه دلخواه گرم نگه دارد. در این دماهای پایین تر، احتمالاً تجهیزات استخری پمپ های حرارتیبهترین گزینه برای گرم کردن استخر شما نیست.
انواع تجهیزات استخری پمپ های حرارتی برای گرم کردن یا خنک کردن دمای استخر یا آبگرم شما خوب است. آب و هوای گرمتر و به خصوص استخرها و اسپاهای آبگرم با سطوح تیره از تجهیزات استخری پمپ های حرارتی بهره می برند. اگر در آب و هوایی زندگی می کنید که می تواند بسیار گرم شود، پمپ حرارتی گرما/خنک انتخابی عالی است.

تجهیزات استخر با کیفیت عالی

 تجهیزاتی که استخر شما را اداره می‌کند برای حفظ محیطی لذت بخش، تمیز و ایمن برای خانواده شما مهم است. پس تهیه تجهیزات استخر با کیفیت عالی باعث حفظ سلامت اعضای خانواده می‌شود. شرکت پایا گسترش خورشید تابان با نام تجاری و سایت payagostaresh.ir سابقه طولانی در عرضه و ارائه تجهیزات استخری به بازار ایران دارد. این مجموعه کالای مورد نیاز شما را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست شما می‌رساند.