آفتاب

نمایندگی ماشین ظرف‌شویی بوش در اصفهانماشین ظرف‌شویی یکی از لوازم‌خانگی پرکاربرد است که شست‌وشوی ظروف را برای افراد آسان می‌کند. گاهی اوقات این وسیله به دلایل مختلفی دچار خرابی و مشکل در عملکرد می‌شود. تعمیر ماشین ظرف‌شویی نیاز به تخصص دارد، به همین دلیل بهترین کار، مراجعه به نمایندگی ماشین ظرف‌شویی است.

شرکت بوش یکی از شرکت‌های معتبر درزمینهٔ تولید لوازم‌خانگی است. ماشین‌های ظرف‌شویی بوش در کشور ما طرفداران زیادی دارد، به همین دلیل این شرکت برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان خود در سراسر کشورها نمایندگی دارند. یکی از نمایندگی‌های شرکت بوش در شهر اصفهان است. ساکنین این شهر می‌توانند برای دریافت خدمات خرید، تعمیر و تعویض قطعات معیوب دستگاه خود به نمایندگی ماشین ظرف‌شویی بوش در اصفهان مراجعه کنند.

در نمایندگی کلیهٔ خدمات مربوط به تعمیرات و تعویض قطعات معیوب توسط تکنسین‌های حرفه‌ای و مجرب انجام می‌گیرد. علاوه‌بر این، می‌توان از خدمات در منزل نمایندگی بوش نیز استفاده کرد. در ادامهٔ این مقاله شما را با خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان بیشتر آشنا می‌کنیم.

مشکلات رایج در ماشین ظرف‌شویی بوش

ماشین ظرف‌شویی یکی از لوازم‌خانگی پرکاربرد است که به‌دلیل استفادهٔ زیاد از آن، ممکن است دچار خرابی و مشکل شود. برخی از مشکلات به‌وجود آمده در این وسیله، جزئی هستند و می‌توان با انجام چند کار ساده، آن‌ها را برطرف کرد، اما برخی دیگر از ایرادهای ماشین ظرف‌شویی جدی‌تر هستند و نیاز به تعمیر تخصصی دارند، به همین دلیل عیب‌یابی این وسیله یکی از اقدامات مهم قبل از انجام تعمیرات است.

یکی از بهترین راه‌ها برای تعمیر این وسیله، مراجعه به نمایندگی ماشین ظرف‌شویی بوش در اصفهان است. در این شرکت تأسیساتی، تمامی کارها ازجمله عیب‌یابی، تعمیر، تعویض و سرویس لوازم‌خانگی مانند ظرف‌شویی توسط تکنسین‌های مجرب و حرفه‌ای انجام می‌شود، به همین دلیل دیگر نیازی نیست افراد نگران ازکارافتادن ظرف‌شویی خود باشند. کارشناسانی که در نمایندگی شرکت بوش فعالیت می‌کنند، می‌توانند هرگونه مشکل به‌وجود آمده را رفع کنند.

ازجمله مشکلات رایج در ظرف‌شویی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ازکارافتادن دکمه‌های پنل؛

 • نمایش کد خطا روی نمایشگر ظرف‌شویی؛

 • ایجاد اختلال در شستشو به‌دلیل قطع‌شدن ناگهانی جریان برق و خاموش‌شدن دستگاه؛

 • عدم گرم‌شدن آب در ظرف‌شویی؛

 • تغییر برنامهٔ شستشو؛

در صورتی که این مشکلات را در ظرف‌شویی خود مشاهده کردید، اولین اقدامی که باید انجام دهید، ریست‌کردن دستگاه است. در بیشتر مواقع، با یک‌بار روشن و خاموش‌کردن دستگاه، مشکلات نام‌برده‌شده به‌راحتی برطرف می‌شوند. گاهی اوقات این مشکلات به‌صورت مداوم تکرار می‌شوند در این صورت مشکل با ریست‌کردن برطرف نمی‌شود و نیاز به تعمیر تخصصی دستگاه است. برای تعمیر تخصصی ظرف‌شویی خود، می‌توانید به نمایندگی ماشین ظرف‌شویی بوش در اصفهان مراجعه کنید.

علت کثیف شستن ماشین ظرف‌شویی بوش

گاهی اوقات ممکن است که بعد از اتمام کار ظرف‌شویی متوجه شوید که ظروف شما به‌خوبی تمیز نشده‌اند. این مشکل معمولاً زمانی رخ می‌دهد که یک یا چند قطعه از دستگاه شما دچار خرابی شده باشد. تمیز نشستن ظرف‌ها توسط ظرف‌شویی دلایل متعددی دارد، به همین دلیل قبل از هر اقدامی برای تعمیر، باید عیب‌یابی صورت گیرد. برای این منظور، بهتر است به نمایندگی ماشین ظرف‌شویی بوش در اصفهان مراجعه کنید. در صورت نیاز می‌توانید از خدمات در منزل ین شرکت نیز استفاده کنید. برای این منظور کافی است با نمایندگی بوش اصفهان کنید.

گاهی اوقات ممکن است تمیزنشدن ظروف دلایل جزئی داشته باشد که با انجام چند کار ساده به‌راحتی مشکل بر طرف شود. در صورت مشاهدهٔ این مشکل در دستگاه خود، ابتدا به نکات زیر توجه کنید؛ در صورت رفع‌نشدن مشکل، برای تعمیر آن اقدام نمایید:

 • شاید علت کثیف‌شدن ظرف‌ها چینش اشتباه آن‌ها در داخل ظرف‌شویی باشد. سعی کنید هر ظرف را در جایگاه مخصوص آن در ظرف‌شویی قرار دهید و فاصلهٔ بین ظروف را رعایت کنید.

 • از مواد شویندهٔ مناسب و باکیفیت استفاده کنید. نوع شوینده تأثیر زیادی بر روی تمیزی ظرف‌ها دارد.

 • درجه حرارت آب را به‌خوبی تنظیم کنید تا آب به میزان کافی گرم شود و ظروف را به‌خوبی تمیز کند.

علت لک‌ شدن ظروف در ماشین ظرف‌شویی بوش

یکی دیگر از مشکلات رایجی که در ماشین ظرف‌شویی بوش دیده می‌شود لک‌شدن ظروف است. برای رفع این مشکل نیز نیاز است ابتدا عیب‌یابی انجام شود. گاهی اوقات این مشکلات دلایل فنی ندارند و تنها به‌دلیل عدم رعایت استفادهٔ درست از دستگاه یا استفاده از شوینده‌های نامناسب است. قبل از این‌که برای تعمیر ظرف‌شویی خود به نمایندگی ماشین ظرف‌شویی بوش در اصفهان مراجعه کنید، موارد زیر را به‌خوبی بررسی کنید. در صورتی که مشکل حل نشد، می‌توانید به نمایندگی مراجعه کنید یا با آن‌ها تماس بگیرید.

ازجمله دلیل رایج لک‌شدن ظروف در ماشین ظرف‌شویی، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سختی آب مصرف؛

 • شور بودن آب مصرفی؛

 • استفاده از مواد شویندهٔ نامناسب و بی‌کیفیت؛

 • گرم نبودن آب؛

 • چیدمان نادرست ظروف در داخل ظرف‌شویی و عدم رعایت فاصلهٔ مناسب در بین ظروف.

علت لرزش ماشین لباسشویی بوش هنگام خشک‌ کن

یکی از رایج‌ترین دلایلی که باعث می‌شود ماشین لباسشویی بوش در حین خشک‌کردن لباس‌ها دچار لرزش و حرکت شود، تراز نبودن دستگاه است. به همین دلیل قبل از هرگونه اقدامی جهت تعمیر دستگاه، کافی است از تراز بودن لباسشویی خود مطمئن شوید. اگر بعد از تراز بودن دستگاه مشکل لرزش آن برطرف نشد، می‌توانید برای تعمیر آن به شرکت نمایندگی بوش مراجعه کنید. گاهی اوقات به‌دلیل خراب‌شدن یک یا چند قطعه از لباسشویی، دستگاه در حین خشک‌کردن شروع به لرزش و حرکت می‌کند.

ازجمله دلایل لرزش ماشین لباسشویی بوش هنگام خشک‌کردن لباس‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • خراب‌شدن بلبرینگ‌های دستگاه؛

 • خراب‌شدن کمک‌فنرهای ماشین لباسشویی؛

 • باز نکردن پیچ ترنسفر ماشین لباسشویی؛

 • قراردادن بار نامتعادل در ماشین لباسشویی.

خلاصه

به‌طورکلی می‌توانیم بگوییم که اختلال در عملکرد ماشین ظرف‌شویی دلایل مختلفی دارد، به همین دلیل لازم است قبل از تعمیر و تعویض قطعات آن، عیب‌یابی انجام شود. بهترین راه برای برطرف‌کردن مشکلات ظرف‌شویی، مراجعه به نمایندگی ماشین ظرف‌شویی بوش در اصفهان است. در شرکت نمایندگی، کلیهٔ کارهای مربوط به تعمیر، تعویض و عیب‌یابی توسط تکنسین‌های مجرب و کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود. علاوه‌بر این موارد، شما می‌توانید برای صرفه‌جویی در وقت و انرژی خود، از خدمات در منزل شرکت نمایندگی بوش استفاده کنید.