آفتاب

معرفی بروکر کوتکسآیا شما هم به دنبال یک بروکر قوی و مطمئن می گردید تا از طریق آن وارد بازار سرمایه بورس شوید؟

آیا شما هم به دنبال یک بروکر قوی و مطمئن می گردید تا از طریق آن وارد بازار سرمایه بورس شوید؟ بروکر کوتکس یکی از بهترین گزینه های موجود در جلوی پای شما به حساب می آید. کوتکس که یک سری ویژگی های خاص و کلیدی دارد، به گونه ای طراحی شده تا نیاز های کاربران را در بهترین حالت ممکن رفع نماید. به خاطر داشته باشید که خدمات ارائه شده توسط این بروکر ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده اند. داشتن ویژگی های مثبت زیاد به این بروکر اجازه داده تا در بهترین حالت ممکن نسبت به رفع نیاز کاربران اقدام نماید. امروز ما قصد داریم تا در مورد چیستی و ویژگی های بروکر کوتکس  با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.


بروکر کوتکس

بررسی ویژگی های بروکر کوتکس

حال که مباحث مقدماتی را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا به سراغ مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های بروکر کوتکس  برویم. این بروکر توسط برندی با نام Awesomo Ltd طراحی شده است. این برند در سیشل مستقر بوده و خدماتش را از طریق همین کشور هم ارائه می کند. در مورد پاکت آپشن هم بخوانید.
 به خاطر داشته باشید که خدمات کلی و جامع این برند توسط نهاد IFMRRC تنظیم شده است. این بروکر از بستر معامله ای فوق العاده قوی برای آنالیز اطلاعات استفاده کرده و امکانات متنوعی را نیز در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در حال حاضر در این بازار بیش از 27 جفت ارز وجود دارد. جدا از این مسئله، این بروکر از رمز ارز های خاصی همچون لایت کوین، بیت کوین، ریپل و اتریوم هم پشتیبانی می کند. به خاطر داشته باشید که این بروکر باینری آپشن 15شاخص ارزی مهم را در خود جای داده و با استفاده از آن شما به راحتی می توانید نسبت به انجام معامله اقدام نمایید. در نهایت شما می توانید اجناس فلزی خاصی را نیز از طریق این بروکر معامله نمایید.