آفتاب

تعمیر لباسشویی کندی در زنجان _ کورنیدوبرند کندی طیف گسترده‌ای از ماشین‌های لباسشویی مستقل و یکپارچه را به مشتریان ارائه می‌کند، از جمله سری‌های اسمارت تاچ که مجهز به امکاناتی مانند اتصال به وای فای و بلوتوث است. متأسفانه مانند همه لوازم خانگی، ماشین لباسشویی کندی هم گاهی اوقات دچار مشکلاتی می‌شود.

کندی یک برند با کیفیت بین‌المللی است و سری کاملی از ماشین‌های لباسشویی مدرن را با پیشرفته‌ترین فناوری‌ها ارائه می‌دهد. ماشین‌های لباسشویی کندی در میان کاربران بسیار محبوب هستند و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. قطعات و لوازم ماشین لباسشویی کندی ساخت کشور ایتالیا می‌باشند. برند کندی طیف گسترده‌ای از ماشین‌های لباسشویی مستقل و یکپارچه را به مشتریان ارائه می‌کند، از جمله سری‌های اسمارت تاچ که مجهز به امکاناتی مانند اتصال به وای فای و بلوتوث است. متأسفانه مانند همه لوازم خانگی، ماشین لباسشویی کندی هم گاهی اوقات دچار مشکلاتی می‌شود. در صورت عدم آشنایی با دلیل نمایش خطاها و مشکلات احتمالی ماشین لباسشویی، ممکن است عیب ‌یابی و رفع مشکل ماشین لباسشویی کندی کمی برایتان دشوار شود. در این مطلب از سری مطالب تیم تعمیر لباسشویی کندی در زنجان، قصد داریم تا شما را برای عیب ‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کندی راهنمایی نماییم.


 لباسشویی کندی

مشکلات رایج لباسشویی از دیدگاه تیم تعمیر لباسشویی کندی در زنجان

لباسشویی‌های کندی به دلیل کیفیت بالای قطعات مورد استفاده به ندرت دچار مشکلات خواهند شد. اما این به آن معنا نیست که ماشین لباسشویی‌های این برند هرگز خراب نمی‌شوند! هر ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل استفاده مداوم و استهلاک قطعات یا حتی استفاده نادرست دچار آسیب‌هایی شود که ادامه کار آن را با اختلال روبرو خواهد کرد. در ادامه به معرفی ایرادات لباسشویی از دیدگاه متخصصین بخش تعمیر لباسشویی کندی در زنجان خواهیم پرداخت.
ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود.
در این حالت باید یک متخصصی تعمیر لباسشویی کندی در زنجان، منبع تغذیه، فیوزها و سوئیچ‌ها را بررسی نماید. روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله این دلایل می‌توان به بسته نشدن درب لباسشویی و یا خرابی قطعات داخلی دستگاه اشاره کرد. یکی دیگر از دلایل روشن نشدن لباسشویی کندی ممکن است نرسیدن برق به دستگاه باشد که می‌تواند نشان از وجود مشکلات بالقوه در منبع تغذیه ماشین لباسشویی باشد. اگر دستگاه قادر به آبگیری نیست، این اشکال از برقراری اتصالات در مدارهای لباسشویی جلوگیری می‌کند و به همین دلیل ماشین روشن نخواهد شد. در این حالت باید شلنگ‌ها توسط تکنسین تعمیر لباسشویی کندی در زنجان بررسی شود.

باز نشدن درب لباسشویی و عیب یابی طبق نظر بخش تعمیر لباسشویی کندی در زنجان

این مشکل ممکن است به دلیل عدم تکمیل برنامه شستشو و یا وجود مشکلاتی در زمان باز شدن درب دستگاه اتفاق بیافتد. چنان چه شستشو به پایان رسیده است اما چراغ لباسشویی همچنان روشن مانده، باید دو دقیقه صبر نمایید تا برنامه شستشو به پایان برسد و چراغ خاموش شود تا قادر به باز کردن درب باشید.
اگر درب همچنان قفل است ممکن است ماشین لباسشویی شما نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد. اگر آب درون درام باقی بماند، از باز شدن درب جلوگیری می‌شود. بنابراین اگر پس از اتمام فرایند شستشو آب درون درام باشد، درب باز نخواهد شد و مشکل باید توسط تعمیرکار بخش تعمیر لباسشویی کندی در زنجان بررسی شود.


 لباسشویی کندی

ماشین لباسشویی کندی نشتی دارد

دلایل متعددی می‌تواند باعث این موضوع شود که در ادامه با هم به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:
شلنگ ورودی ممکن است شل شده باشد و نیاز به سفت کردن توسط تعمیر لباسشویی کندی در زنجان داشته باشد.
ممکن است لوله تخلیه مسدود شده باشد که برای رفع انسداد باید از نمایندگی لباسشویی کندی در زنجان کمک بگیرید.
مهر و موم و درزگیری درب دستگاه ممکن است فرسوده شده باشد و نیاز به تعویض توسط تعمیر لباسشویی کندی در زنجان دارد.
محفظه جاپودری نیز ممکن است دچار انسداد شده باشد که برای رفع مشکل باید با نمایندگی لباسشویی کندی در زنجان تماس بگیرید.
فیلتر ماشین لباسشویی یا خود آن دچار انسداد شده است.

درام ماشین لباسشویی کندی نمی‌چرخد

آب باقی مانده در قسمت درام دستگاه می‌تواند باعث نچرخیدن درام شود. در صورتی که ماشین لباسشویی کاملا تخلیه نشود باید حتما توسط تکنسین تعمیر لباسشویی کندی در زنجان بررسی شود. انتخاب برنامه نادرست شستشو نیز می‌تواند دلیلی دیگر باشد. برای انتخاب برنامه‌های صحیح دفترچه راهنما را مطالعه کنید و یا با نمایندگی لباسشویی کندی در زنجان تماس بگیرید.
در صورتی که دستگاه به حسگر الکترونیکی مجهز است، نامتعادل بودن بار و به هم خوردن تراز دستگاه می‌تواند موجب جلوگیری از چرخش درام شود. برای تراز کردن مجدد دستگاه باید از تکنسین تعمیر لباسشویی کندی در زنجان کمک بخواهید.

ماشین لباسشویی کندی هنگام کار لرزش دارد

اگر ماشین لباسشویی هنگام نصب توسط نمایندگی لباسشویی کندی در زنجان به درستی تراز نشود، صداهای عجیبی را هنگام کار کردن دستگاه خواهید شنید. همچنین وجود اجسام ریز درون درام می‌توانند موجب ایجاد سر و صدا شوند. در صورتی که مشکل با بررسی این دو مورد رفع نشد با واحد تعمیر لباسشویی کندی در زنجان تماس بگیرید.


 لباسشویی کندی

ماشین لباسشویی کندی پس از خاموش شدن آبگیری می‌کند

این مشکل عموما به خاطر ایراد در لوله خروجی دستگاه است و نیاز به تراز مجدد توسط تکنسین تعمیر لباسشویی کندی در زنجان دارد. بهتر است فورا دستگاه را از برق بکشید و در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی‌کند

در صورتی که آب کثیف از ماشین لباسشویی خارج نشود مشکل ممکن است از شلنگ تخلیه باشد. اگر شلنگ مسدود شده برای رفع انسداد و تعمیر لباسشویی کندی در زنجان اقدام نمایید. همچنین اگر لوله خروجی دستگاه به سینک متصل است، ممکن است در قسمت کانکتور انسداد وجود داشته باشد.
وجود ایراداتی در فیلتر ماشین لباسشویی نیز می‌تواند منجر به تخلیه نشدن کامل آب از ماشین لباسشویی کندی باشد. در این مورد فیلتر باید توسط نمایندگی لباسشویی کندی در زنجان تعویض گردد.

ماشین لباسشویی کندی ناگهان خاموش می‌شود

علت خاموشی ناگهانی دستگاه می‌تواند سوختن خازن، وجود ایراداتی در تایمر، معیوب شدن برد الکترونیک اصلی دستگاه، معیوب شدن شیر برقی، ایراد در قفل درب و ایراد در میکروسوئیچ باشد که در این صورت باید فورا با بخش تعمیر لباسشویی کندی در زنجان تماس بگیرید تا متخصصین ما برای رفع مشکل به محل شما اعزام شوند و یا سوالات خود را از کارشناسان نمایندگی لباسشویی کندی در زنجان بپرسید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل در بخش تعمیر لباسشویی کندی در زنجان

در این مطلب به بررسی ایرادات رایج در ماشین‌های لباسشویی کندی پرداختیم و راه حل هر کدام از ایرادات را به شما آموزش دادیم. به خاطر داشته باشید اگر مشکلات پیش آمده برای دستگاه فنی می‌باشد، بهتر است بدون دست کاری خود سرانه هر چه سریع‌تر با بخش تعمیر لباسشویی کندی در زنجان تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.