آفتاب

تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیرازماشین لباسشویی های تولید شده توسط برند محبوب پاکشوما، از کیفیت فوق العاده عالی برخوردار هستند. اما با این حال، این لباسشویی ها نیز ممکن است در طول زمان، خراب شوند و نیاز به تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز ضرورت پیدا کند. برای آسایش حال شما مصرف کنندگان محترم، نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز با داشتن تجهیزات مدرن و تعمیرکاران متخصص و حرفه ای، خدمات در محل را ارائه می دهد.

ماشین لباسشویی یکی از اقلام ضروری لوازم خانگی است که تقریبا در هر خانه ای دیده می شود. اگرچه برندهای معتبری در زمینه تولید و طراحی ماشین لباسشویی، مشغول به فعالیت هستند اما پاکشوما در ردیف بهترین ها قرار دارد. ماشین لباسشویی های تولید شده توسط برند محبوب پاکشوما، از کیفیت فوق العاده عالی برخوردار هستند. اما با این حال، این لباسشویی ها نیز ممکن است در طول زمان، خراب شوند و نیاز به تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز ضرورت پیدا کند. برای آسایش حال شما مصرف کنندگان محترم، نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز با داشتن تجهیزات مدرن و تعمیرکاران متخصص و حرفه ای، خدمات در محل را ارائه می دهد. اگر ماشین لباسشویی شما دچار نقص فنی باشد، جای هیچگونه نگرانی نیست. کافیست با مرکز تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز  تماس بگیرید تا فورا به دستگاه شما رسیدگی شود.
مهم: اگر سر رشته‌ای در تعمیر وسایل برقی ندارید به شما توصیه می‌کنیم که اصلا خودتان به سراغ تعمیر ماشین لباسشویی نروید چرا که با دستکاری شما خرابی دستگاه بیشتر می‌شود. در این مقاله با ذکر خرابی‌های رایج لباسشویی پاکشوما، سعی کرده ایم به شما کمک کنیم تا راه حل های ساده اما کاریردی را در منزل برای رفع آنها انجام دهید. اگر مشکل دستگاه شما، برطرف نشد، حتما از یک تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز کمک بگیرید.


 تعمیر لباسشویی پاکشوما

 خرابی‌های رایج لباسشویی پاکشوما

در اینجا، مهمترین خرابی‌های لباسشویی پاکشوما آورده شده است تا در هنگام مشاهده هر یک از آنها، بدانید که چه کاری انجام دهید. توجه داشته باشید که اگر مشکل دستگاه شما، جدی است و به این راحتی حل نمی شود، حتما از یک تکنسین تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز کمک بگیرید. تکنسین‌های نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز برای بررسی و عیب‌یابی ایرادات ماشین لباسشویی شما آموزش دیده هستند و در نتیجه بهترین سطح خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما را ارائه می دهند.

روشن نشدن لباسشویی و رفع آن در مرکز تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز

یکی از رایج ترین مشکلات لباسشویی پاکشوما، روشن نشدن آن به هنگام فشردن دکمه پاور است. در بیشتر مواقع، خرابی دو شاخه و یا پریز برق، علت اصلی مشکل است. همچنین این احتمال وجود دارد که خازن ورودی برق و یا برد الکترونیک ماشین دچار آسیب شده باشد. رفع چنین مشکلاتی چندان ساده نیست و نیاز تخصص یک تکنسین تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز دارید.  

تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز به علت عدم تخلیه آب در لباسشویی

وجود شی خارجی مانند دکمه، گیره و موارد این چنینی می‌توانند باعث بروز خرابی در لباسشویی شوند. این مشکل می‌تواند باعث خراب شدن سیم کشی لباسشویی و یا قطعی اتصالات آن شود که نتیجه آن عدم تخلیه آب در لباسشویی خواهد بود. اگر برداشتن شی خارجی برای شما آسان نیست و مشکل به راحتی برطرف نمی شود، حتما از کارشناسان تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز کمک بگیرید.


 تعمیر لباسشویی پاکشوما

عدم ورود آب به داخل ماشین

در اغلب موارد، گرفتگی فیلتر می‌تواند باعث ایجاد خوردگی در شلنگ ورودی ماشین شود، که عدم ورود آب به داخل دستگاه را به دنبال دارد. پایین بودن فشار آب منزل و یا خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی نیز می‌تواند دلیل بروز این مسئله باشد. برای حل این مشکل می‌توانید به نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز مراجعه کنید. تعمیرکاران حرفه ای مجموعه به شما کمک می کنند تا در اسرع وقت، مشکل دستگاه را برطرف کرده و کارایی اولیه آن را برگردانید.

تعمیر نشتی آب لباسشویی در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز

خرابی جا پودری و یا پاره شدن لاستیک دور درب لباسشویی، می‌توانند باعث ایجاد نشتی در دستگاه شوند که در این صورت باید برای تعویض آنها اقدام کنید. در نظر داشته باشید که تعویض این قطعات کار چندان ساده ای نیست و حتما باید از باید متخصصین تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز  کمک بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی پاکشوما دچار لرزش شدید می شود؟  

لرزش‌های زیاد دستگاه در برخی از مواقع ناشی از تراز نبودن ماشین لباسشویی است. همچنین ممکن است به دلیل ریختن بار بیش از اندازه در ماشین لباسشویی نیز رخ داده باشد. هر یک از موارد مذکور ممکن است در نهایت باعث ایراد و خرابی کمک فنر و یا پایه‌های ماشین لباسشویی شوند. از این رو، در حین کار شروع به لرزش و حرکت کردن می کند.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز  به علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی

شاید با مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی پاکشوما مواجه شده باشید و ندانید که چه کاری باید انجام بدهید. این مشکل می‌تواند به دلیل خراب شدن میکروسوئیچ درب ماشین یا حتی شکستن دستگیره رخ دهد. در این صورت، تعویض نوار لاستیکی دور درب و یا تعمیر میکروسوئیچ توسط تکنسین‌های تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز ضرورت دارد.

تعمیر لباسشویی پاکشوما

چرا ماشین لباسشویی پاکشوما بیش از حد داغ می شود؟

انتخاب برنامه نامناسب، اتصال اشتباه شیرهای آب گرم و سرد و .. مهمترین علت های گرمایش بیش از حد ماشین لباسشویی در نظر گرفته می شوند. بهتر است از یک فرد متخصص در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز بخواهید تا به منزل شما بیاید و از نزدیک دستگاه شما را عیب یابی کند.

عدم چرخش دیگ ماشین و تعمیر ان در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز

در برخی از مواقع دیگ ماشین لباسشویی به دلیل پاره شدن تسمه یا شل شدن، شروع به چرخش نمی کند. عدم چرخش دیگ همچنین می‌تواند به دلیل خراب شدن و آسیب دیدن موتور ماشین لباسشویی و یا ایراد برد الکترونیکی آن رخ داده باشد، که در این مواقع، ناگزیر به مراجعه به مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در شیراز هستید.

عدم خشک شدن لباس در ماشین لباسشویی

عدم خشک شدن لباس‌ها در خشک کن ماشین لباسشویی، ممکن است به دلیل ریختن بار نامناسب در دستگاه باشد. به این معنی که حجم زیادی از لباس ها را داخل خشک کن قرار داده اید و دستگاه توان خشک کردن آنها را ندارد.  در نظر داشته باشید که عدم تخلیه آب به وسیله ماشین لباسشویی  نیز می‌تواند دلیل بر خشک نشدن لباس‌ها باشد. حتما از یک متخصص تعمیر لباسشویی پاکشوما در شیراز بخواهید تا دستگاه شما را بررسی کند.

شنیدن صدای غیر عادی از ماشین لباسشویی پاکشوما

خراب شدن کمک فنرها، خرابی بلبرینگ و کاسه نمد در بیشتر مواقع با ایجاد صدای غیر طبیعی در لباسشویی پاکشوما می شود. این مشکل را جدی بگیرید و فورا با نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شیراز ارتباط برقرار کنید تا تکنسین های خود را به محل اعزام کنند و ایرادات دستگاه را هر چه سریع تر برطرف نمایند.