آفتاب

بهترین تحلیل ارز دیجیتال چیست؟بهترین تحلیل ارز دیجیتال یک دید ترکیبی است که از 4 رکن اصلی و اساسی تشکیل می شود. قطعا همه شما با تحلیل تکنیکال آشنا شده اید. شاید فکر کنید که بهترین تحلیل ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال است. اما باید به شما بگوییم که یکی از اجزاء شما برای تحلیل بازار ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال است.

بعد از ریزش بورس ایران مردم ما به سمت بازار ارز دیجیتال حرکت کردند. البته باید گفت که برخی از زمان های بسیار دور در این بازار فعالیت داشتند و برخی دیگر نیز با موج سواری اخبار زرد به این بازار وارد شدند. اما نکته بسیار مهم و اساسی در این است که جمعیت به سبب سود های چند صد درصدی و یا گاها چند هزار درصدی با بازار ارز دیجیتال آشنا شدند. بگذریم که این افراد نه تنها سود نکردند، بلکه ضرر هم کردند. اما سوالشان این است که « بهترین تحلیل ارز دیجیتال چیست؟ »
به نقل از سایت ارز دیجیتال VIP، بهترین تحلیل ارز دیجیتال یک دید ترکیبی است که از 4 رکن اصلی و اساسی تشکیل می شود. قطعا همه شما با تحلیل تکنیکال آشنا شده اید. شاید فکر کنید که بهترین تحلیل ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال است. اما باید به شما بگوییم که یکی از اجزاء شما برای تحلیل بازار ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال است. شما باید در کنار تحلیل تکنیکال دید مناسبی روی تحلیل فاندامنتال و اقتصاد کلان نیز داشته باشید. زمانی که بخواهید خرید و یا فروش انجام دهید. نیاز است که مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک نیز انجام دهید.

چگونه از اخبار ارز دیجیتال برای بهترین تحلیل ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

اگر شما اهل استفاده از فضای مجازی دانش محور مانند مدیوم و یا وب سایت های خارجی تحلیل محور باشید. روزانه اخبار زیادی در مورد ارز دیجیتال نشر می شود. هر یک از این خبرها برای شما فرصت خرید و یا فروش است. خوشبختانه بازار ارز دیجیتال نیز یک بازار دو طرفه است. شما برای بهترین تحلیل ارز دیجیتال باید اول به لحاظ فاندامنتالی پروژه را بررسی کنید. به عنوان مثال لیدر این پروژه چه کسی است؟ در فضای مجازی چه کسی از آن حمایت می کند. Road Map آن چیست؟ تا چه میزان به آن پایبند بوده است.
زمانی که شما یک دید مثبت از بخش فاندامنتال پیدا کردید، نگاه کنید که کدام سایت اخبار را منتشر کرده است. به عنوان مثال شما سایت میهن بلاک چین، سایت ارز دیجیتال VIP، سایت ارز دیجیتال دات کام و... سایت های معتبر در این حوزه می باشند. این سایت ها معمولا اخبار اشتباه و یا ضعیف را نشر نمی دهند. مهمترین نکته این است که این سایت ها معمولا بازخورد بسیار بالایی نیز دارند و سعی می کنند کیفیت مطالب خود را همیشه حفظ کنند. در وهله بعدی برای بهترین تحلیل ارز دیجیتال شما باید به لحاظ تکنیکال بررسی کنید.
 بررسی کنید که این ارز دیجیتال با چه ساختاری به سمت اهداف خود حرکت می‌کند. آیا این ارز دیجیتال مارکت کپ بسیار کوچکی دارد که پامپ و دامپ می شود و یا این ارز دیجیتال یک مارکت کپ بزرگ دارد و حرکات آن معقول است. در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که زمانی که یک ارز دیجیتال در حال ثبت شدن در یک پلتفرم معاملاتی  بزرگ است، بهتر است که روی خرید خود بسیار فکر کنید. معمولا در اولین روزهای هر ارز دیجیتالی فقط پمپاژ اخبار مثبت رخ می دهد تا نمودار آن شرکت بگیرد و بعد هم اصلاح سنبهترین ارز دیجیتال ارزان را چگونه پیدا کنیم؟

زمانی که قرار است شما بهترین تحلیل ارز دیجیتال داشته باشید، قطعا نیاز است که خرید و فروش شما نیز بهینه باشد. مهم نیست که شما در Exchange  داخلی این کار را انجام می دهید و یا مبداء شما یک Exchange خارجی است. مهم این است که شما قیمت میانگین ارزهای مختلف را داشته باشید. حتی ممکن است که از فرصت آربیتراژ گیری « استفاده از اختلاف قیمت ارز دیجیتال در Exchange مختلف » نیز می توانید استفاده کنید. شما برای این هدف نیاز دارید که یک قیمت معیار از بازار داشته باشید.
شما برای خرید به قیمت مناسب می توانید از تابلو قیمت زنده ارزهای دیجیتال استفاده کنید. در این تابلو قیمت شما بر اساس تومان و دلار نشان داده می شود. از طرفی برای به دست آوردن هر قیمت نزدیک به 45 قیمت بررسی می شود تا به قیمت میانگین وزنی ارز دیجیتال مشخص شود. در نهایت شما با خرید ارز دیجیتال کمتر از قیمت زنده که یک قیمت معیار برای شما است. شما بهترین ارز دیجیتال ارزان خود را خریداری کرده‌اید. البته توجه داشته باشید که اساس کار شما باید تحلیل فاندامنتال و تکنیکال باشد.
چرا که شما بدون تحلیل مناسب امکان خطای بسیار زیادی خواهید داشت. از طرفی به این نکته نیز توجه داشته باشید که چون قیمت یک ارز دیجیتال چند سنت است دلیل بر خوب و یا بد بودن آن نیست. شما ارزهای دیجیتال زیادی را می توانید پیدا کنید که قیمت چند ده دلاری دارند، اما توجیح اقتصادی دارند. از طرف مقابل شت کوین زیادی نیز پیدا می کنید که قیمت چند سنتی دارند و ارزشی ندارند.

بهترین سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیست؟

اگر شما یک ترید و یا هولدر بازار ارز دیجیتال باشید، همیشه با برای پیدا کردن بهترین سایت ارز دیجیتال مشکل خواهید داشت. قطعا که بهترین سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سایت Trading View می باشد. اما شاید برای شما این سوال مطرح شود که چرا برخی از مواقع بی دلیل استاپ شما زده می شود. و یا چرا برخی از مواقع نرسیده به نقطه ورود شما به صورت کلی مسیر چارت عوض می شود. از آن بدتر در چارت پیش روی شما استاپ شما نخورده است اما در پلتفرم معاملاتی شما، استاپ شما خورده است.
مشکل از بهترین سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یا همان تریدینگ ویو نمی باشد. مشکل از مدل چارتی است که شما برای خرید و فروش خود استفاده می کنید. همان طور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره کردیم، شما برای بهترین تحلیل ارز دیجیتال نیاز به تکنیکال خواهید داشت. شما باید در وهله اول روی چارت اسپات بایننس تحلیل کلان خود را انجام دهید. سپس نقاط ورود و خروج خود را بر اساس چارت پلتفرم معاملاتی  و نوع حساب معاملاتی خود کالیبره کنید.فرض کنید که من در پلتفرم BYbit حساب معاملاتی دارم. من روی حالت اسپات بایننس تحلیل تکنیکال خود را انجام می دهم. سپس تمام تلاش خود را به کار میگیرم که تا دیتای تحلیلی خود را بدون به هم خوردن روند اصلی به چارت فیوچرز بای بیت منتقل کنم. در این صورت من به دون هیچ مشکلی کار خود را خواهم کرد.

سخن پایانی
شما در این مقاله با بهترین سایت تحلیل ارز دیجیتال ایرانی به صورت اجمالی آشنا شدید. از طرفی با استراتژی بهترین تحلیل ارز دیجیتال نیز آشنا شدید. به عنوان کلام پایانی باید به شما بگوییم که بررسی روزانه انواع ارز دیجیتال به لحاظ خبری می تواند برای شما فرصت آربیتراژ مناسبی را فراهم کند. از طرفی برخی از برنامه های ارز دیجیتال نیز در این حوزه محتوای ویدیویی مناسب برای شما قرار می دهند. نکته بسیار مهم این است که شما بدانید ارز دیجیتال یک بازار بسیار فعال و پر نوسان است.
سعی کنید که به جای این که به فکر خرید بهترین ارز دیجیتال ارزان باشید، به فکر خرید بهترین ارز دیجیتال با آینده روشن باشید. به عنوان مثال لیدر بازار ارز دیجیتال بیت کوین نیست. بلکه ارز اتریوم، کاردانو و امثالهم می باشد. چرا که این ارزهای دیجیتال به صورت تکنولوژی محور فعالیت میکنند. هنر شما برای بهترین تحلیل ارز دیجیتال این است که به موقع بخرید.