آفتاب

قیمت چمن مصنوعی برای تراساین روزها به دلیل شرایط موجود، اجتناب و دوری از استرس و اضطراب و داشتن لحظاتی برای آرامش و استراحت جسمی و فکری، کار بسیار دشواری است. حالا بیش از هر زمان دیگری وقت آن رسیده است که از کوچک ترین چیزها در زندگی خود لذت ببرید.

وجود چمن سبز و محیط انرژی بخش الهام گرفته شده از دل طبیعت، یکی از بهترین مواردی است که می توانید به کمک آن به این آرامش درونی برسید. آیا در آپارتمان سنگی و بی روح زندگی می کنید و یا در قسمتی از یک شهر شلوغ و پرجمعیتی هستید که دسترسی به فضای سبز و پارک و طبیعت ندارید؟
نگران نباشید... لازم نیست برای لذت بردن از طبیعت و دور کردن افکار و استرس های خود، ساعت ها در مسیر باشید و بخواهید خطرات بسیاری را به جان بخرید و صد البته هزینه بسیار زیادی بپردازید.
بیگو کالا به عنوان بهترین و اولین ارائه دهنده انواع چمن مصنوعی در رنگ ها، شکل ها، بافت ها و طرح های مختلف، می تواند بهترین فضای سبز را درست در منزل و محیط کاری تان به وجود بیاورد.
کافی است به وب سایت بیگو کالا مراجعه کرده و نوعی از چمن مصنوعی را که مناسب نیازها و خواسته های تان می باشد را انتخاب کنید. در این مسیر اگر نیاز به کمک و راهنمایی داشتید، تیم مجرب و متخصص ما در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. پس با خیال راحت خرید کنید و نتیجه را به ما بسپارید.

چمن مصنوعی را در کجا نصب کنم؟


یکی از معضلاتی که گریبانگیر شهرهای شلوغ و پرجمعیت و ساختمان های مرتفع و برج هایی با چندین طبقه شده است، این می باشد که رشد چمن طبیعی و یا هر گیاه دیگری با موانع بسیاری رو به رو است. در این جا است که چمن مصنوعی می تواند نقش بسزایی داشته باشد.
یکی از بهترین مکان های که می توانید از این محصول شگفت انگیز استفاده کنید، تراس و بالکن است. این روزها کمتر آپارتمانی پیدا می شود که فاقد تراس و یا بالکن هر چند کوچک یا بزرگ باشد. از این رو می توانید از این فرصت استفاده کنید و همه چیز را به نفع خود تغییر دهید.

قیمت چمن مصنوعی برای تراس چقدر است؟

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند انگیزه خرید چمن مصنوعی و ایجاد محیطی دل انگیز و رویایی را در شما برانگیزد، این است که قیمت آن را با چمن طبیعی و یا هر گیاه دیگری که باید در منزل خود بکارید، مقایسه کنید.
به این ترتیب متوجه می شوید که با یک محصول به ظاهر ساده و راحتی مانند چمن مصنوعی می توانید رویاهای بزرگ خود را به واقعیت تبدیل کنید.1. چمن مصنوعی به دلیل این که به آبیاری نیازی ندارد، پس آسیبی به ساختار تراس و بالکن شما وارد نمی کند. هم چنین به دلیل مجهز بودن به تکنولوژی تخلیه آب می تواند آب باران و هرگونه مایعات دیگری را به سرعت از خود عبور دهد و وارد سیستم تخلیه تراس نماید.
2. چمن مصنوعی هزینه نگهداری ندارد و لازم نیست برای آن محصولات، ابزارها و تجهیزات گران قیمتی را خریداری کنید که فضای بسیاری را اشغال می کنند. ظاهر چمن مصنوعی در روز اولی که نصب می کنید در تمام 15 تا 25 سال ماندگاری و طول عمری که دارد، یکسان و بدون تغییر خواهد ماند.
3. یکی از موارد دیگر که روی قیمت چمن مصنوعی برای تراس تاثیر می گذارد، ابعاد و اندازه و نحوه دکوراسیون و طراحی مورد نظر شما در تراس و بالکن است. این که می خواهد تمام کف یا بخش هایی از تراس را سبز پوش کنید، این که جهت بالکن شماره کدام سمت است، آیا در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد یا خیر، آیا از وسایل سنگین روی چمن استفاده می کنید، میزان تردد در تراس و بالکن شما چقدر است و غیره، همگی می توانند قیمت این محصول را افزایش و یا کاهش دهند.
4. انتخاب ارتفاع پایل بلند و کوتاه و میزان تراکم الیاف چمن در هر متر مربع نیز می تواند قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهد.
فرقی ندارد که قیمت چمن مصنوعی برای تراس چقدر باشد، این که شما از یک شرکت و مرکز معتبر خرید خود را انجام دهید و بدانید که شما به عنوان مشتری برای آن ها بیش از درآمدزایی اهمیت دارید، پس می توانید با چشمان بسته نیز خرید خود را انجام دهید و خیال خود را بابت عواقب آن آسوده بسازید.

آیا چمن مصنوعی برای تراس ارزش هزینه کردن دارد؟

برای این که بدانید با خرید این محصول باید متحمل چه هزینه هایی شوید و آیا می تواند بیش از آن چه که به نظر می رسد، کاربردی باشد، باید درباره این که این محصول در تراس و بالکن خانه شما به چه روش هایی می تواند به کار رود و چه مزیت هایی می تواند به ارمغان بیاورد، اطلاعاتی را کسب کنید.1. کاهش حجم کاری روزانه و هفتگی شما

اگر جزو آن دسته افرادی باشید که صبح تا شب درگیر کار و زندگی و مشغله های خود می باشید، مطمئنا آخرین چیزی که می خواهید این است که با چمن های رشد کرده و به هم ریخته رو به رو شوید که مدت ها باید زمان بگذارید تا به آن ها رسیدگی کنید. از طرفی کاشت چمن طبیعی در مکان های مانند تراس و بالکن می تواند موجب نم گرفتن کف و دیواره ها شده و آسیب های بسیاری به طبقات زیرین ساختمان وارد کند.
خبر خوش این است که چمن مصنوعی تمامی این حجم از مراقبت ها را کاهش می دهد، زیرا به هیچ عامل خارجی وابسته نیست تا زیبایی و طراوت خود را حفظ کند.
شما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی و بررسی قیمت چمن مصنوعی برای تراس می توانید نوعی را خریداری کنید که مناسب شرایط تراس و بالکن شما می باشد، در ادامه نیز شاید فقط لازم باشد الیاف چمن مصنوعی را در مواقع لزوم شانه کنید و یا برای این که همیشه از رنگ شاد و با نشاط آن لذت ببرید، هرازگاهی آن را آبیاری کنید. همین و تمام.

2. کودکان و حیوانات خانگی تان می توانند لحظات شادی را تجربه کنند

یکی از بزرگ ترین چالش های برای خانواده های پرجمعیت و والدینی که شاغل هستند این می باشد که نمی توانند میان شغل و زندگی شخصی و گذراندن وقت با فرزندان و حیوانات خانگی خود، تعادل مناسبی ایجاد کنند.
اما وجود یک چمن مصنوعی باکیفیت برای این که فضای مهیجی برای بازی کودکان و سگ و گربه تان ایجاد شود، می تواند همه چیز را به نفع شما تغییر دهد.
نه تنها آن ها بلکه تمامی اعضا خانواده به نوبه خود می توانند از این فضای سبز در چهار دیواری آپارتمان خود نهایت استفاده را ببرند.

3. نمی توانید سفر کنید؟ چمن مصنوعی تجربه سفر را برای شما به ارمغان می آورد


این روزها سفر کردن و دور شدن از خانه برای مدت زمان طولانی چالش های بسیاری به همراه دارد. حالا بهترین زمان است که از فضای سبز منزل خود نهایت استفاده را ببرید.
برای این کار بهتر است از جدیدترین و بروزترین قیمت چمن مصنوعی برای تراس و بالکن باخبر شوید و سپس بعد از سفارش و نصب آن در محل مورد نظر، خود را برای یک تعطیلات خانگی آماده کنید.
میز و صندلی غذاخوری را با خود به تراس سبزتان بیاروید و یا این که هموک را در بالکن خود راه بیاندازید و چرت دل نشنی بزنید. فقط از محکم و امن بودن آن اطمینان حاصل کنید.
همه این ها موجب ارتقای حس مثبت و حس آرامش در شما می شود، چیزهایی که در این شرایط جامعه به آسانی به دست نمی آید.

4. احساس موفقیت

وجود چمن مصنوعی در تراس و همراه با گلدان های زیبا و رنگارنگ می تواند نقطه عطف منزل و آپارتمان شما باشد و حال و هوای تان را حتی برای لحظاتی تغییر دهد. این که تراس خشک و بی روح با سطح سنگی و سیمانی خود را به یک محلی برای تفریح و سرگرمی و استراحت کردن تبدیل کنید، می تواند احساس موفقیت و شادی را در شما شعله ور کند.
شما همیشه خیال تان راحت است که بعد از یک روز کاری و سخت، جایی دارید تا دغدغه های تان را فراموش کنید و بیش از هر چیزی به سبزی چمن زیر پاهای تان و آسمان آبی بالای سرتان فکر کنید.

چمن مصنوعی از کجا بخرید؟

شما می توانید به راحتی به وب سایت و فروشگاه اینترنتی معتبر مورد نظر خود مراجعه کنید و در آن جا قیمت چمن مصنوعی برای تراس و بالکن، روف گاردن، حیاط، باغ و غیره با هم مقایسه کنید. اما بیش از هر چیزی این کیفیت است که بر قیمت چمن مصنوعی ارجحیت دارد. زیرا از یک چنین محصول باکیفیتی انتظار می رود که تا 20 سال ماندگاری و طول عمر داشته باشد.
پس این که یک بار هزینه کنید و سال ها از چمن مصنوعی برای اهداف مختلفی به کار ببرید بهتر از این است که گول چمن های ارزان قیمت را بخورید و به این ترتیب مجبور شوید هر چند وقت یکبار آن را تعویض کنید.یک قدم بیشتر بردارید…

با خرید و نصب چمن مصنوعی در بخش هایی از آپارتمان که شاید حتی نمی توانید فکرش را هم بکنید، امید و روح طبیعت را در جای جای منزل تان به جریان بیندازید. امیداوریم که لذت بخش ترین و رویایی ترین لحظات را سپری کنید و استرس ها اضطراب های خود را به دست باد بسپارید.
تنها هدف تولید و طراحی چمن مصنوعی این است که بتواند تجربه مشابه ای از طبیعت های واقعی را برای تان مهیا کند، بدون اینکه لازم باشد کار خاصی انجام دهید و متحمل گرفتاری های زیادی شوید.
با چمن مصنوعی زندگی بدون استرس و اضطراب را در چهار دیواری منزل خود تجربه کنید.