آفتاب

چگونه برند خود را در نمایشگاه‌های بهاره معرفی کنیم؟همان‌طور که می‌دانید نمایشگاه‌های بهاره جایگاه مهمی در برندسازی یک کسب و کار دارند. افراد زیادی از نمایشگاه‌های بهاره بازدید می‌کنند پس باید جلوه‌ی غرفه خود را طوری طراحی کنید که در دید مخاطب خاص جلوه کنید.

حضور موفق در نمایشگاه‌ها‌ی بهاره در کنار سایر رقبا، تاثیر به سزایی بر محبوبیت برندها در بین مخاطبان دارد. امروزه رقبای بسیار زیادی در حوزه‌های تخصصی هر کسب و کار وجود دارند که در نمایشگاه‌های بهاره شرکت می‌کنند، به این دلیل ایجاد تمایز میان هر برند و رقبای آن حائز اهمیت خواهد بود. بدون تردید بازدیدکنندگان از حضور در نمایشگاه‌ها اهداف خاصی دارند که در بهترین حالت به دنبال یافتن بهترین برند در حوزه‌ی مورد نظر خود هستند. هدف اصلی هر کسب و کار در نمایشگاه باید نمایش جلوه‌ای جذاب از برند خود برای مشتریان باشد. فقط در این صورت امکان دستیابی به موفقیت بیشتر نسبت به سایر رقبا وجود خواهد داشت. در ادامه به بررسی برخی راه‌کارهای مهم برای دیده شدن و جذب مشتریان بالقوه در نمایشگاه‌ها می‌پردازیم.

استفاده از پرچم تبلیغاتی در نمایشگاه


همان‌طور که می‌دانید نمایشگاه‌های بهاره جایگاه مهمی در برندسازی یک کسب و کار دارند. افراد زیادی از نمایشگاه‌های بهاره بازدید می‌کنند پس باید جلوه‌ی غرفه خود را طوری طراحی کنید که در دید مخاطب خاص جلوه کنید. با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین ابزار تبلیغات در نمایشگاه پرچم تبلیغاتی است، کیفیت چاپ آن‌ها و محتوایی که روی آن چاپ می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است. چاپ پرچم رومیزی برای دکور تبلیغاتی داخل غرفه و پرچم‌های تشریفات برای قرار گیری در داخل غرفه و نمایشگاه و یا حتی پرچم‌های اهتزاز در فضای خارجی نمایشگاه بسیار اهمیت دارد. اگر پرچم شما در داخل غرفه استفاده شود، در معرض دید تعداد زیادی از بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.  از جنبه‌ای دیگر، اگر پرچم اهتزاز شما داخل محوطه‌ی نمایشگاه نصب شود، در معرض دید مخاطبان جدیدی قرار خواهد گرفت که بنا به هر دلیلی وارد غرفه‌ی شما نشده‌اند. هر چه تبلیغات نمایشگاهی شما بیشتر در معرض دید مخاطبین باشد، احتمال تبدیل به مشتری و فروش آن نیز بیشتر خواهد شد. توجه کنید که از شعارهای تبلیغاتی خلاق، رنگ‌های جذاب و گیرا و همچنین تصاویر با کیفیت در طراحی پرچم خود استفاده کنید تا مورد توجه مخاطبین قرار گیرد.

در بروشور و کاتالوگ برند خود را معرفی کنید

همان‌طور که می‌دانید نمایشگاه بهاره به دلیل بازدید عموم مردم، یک بستر فوق‌العاده برای معرفی محصولات و خدمات شماست. اما حضور شما به تنهایی کارساز نیست و باید تلاش کنید تا به بهترین شکل ممکن برند و خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کنید. یکی بهترین و موثرترین راه‌ها جهت دیده‌شدن و حرفه‌ای بودن، ارائه و طراحی کاتالوگ نمایشگاهی و همچنین بروشور محصولات و خدمات شماست. سعی کنید  کاتالوگ و بروشور خود را حرفه‌ای، خلاقانه و با بالاترین اطلاعات ممکن طراحی کنید. چاپ این دو محصول منجر به  فروش بیشتر شما در غرفه نمایشگاه می‌شود. طراحی خود را متناسب با بازدیدکننده هدف و همچنین فضای نمایشگاه انجام دهید. اطلاعات برند خود و همچنین راه‌های ارتباطی را به طور دقیق در آن ذکر کنید. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های جذاب در هر کاتالوگ و بروشور تصاویر هستند پس سعی کنید از تصاویر واقعی و با کیفیت استفاده کنید تا حس اعتماد را در مخاطب خود ایجاد کنید.

استفاده از هدایا تبلیغاتی در نمایشگاه

ارائه هدایای تبلیغاتی به مخاطبان و  مشتریان یکی دیگر از راه‌های معرفی خود به مشتری در نمایشگاه‌ها می‌باشد که بسیار اهمیت دارد. انتخاب کردن یک هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی مناسب، ارزش برند شما را به بهترین شکل ممکن به مخاطب انتقال خواهد داد. با توجه به اینکه تعداد مخاطبان و بازدیدکنندگان در هر نمایشگاه بسیار زیاد است، صاحبان کسب‌ و کار ترجیح می‌دهند برای خرید هدیه تبلیغاتی سراغ گزینه‌های مقرون به صرفه اما پرطرفدار بروند. با این کار تعداد بیشتری از مخاطبان را تحت پوشش قرار داده و احتمال فروش بیشتر را افزایش می‌دهند. هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی، اگر کاربردی باشد به شما کمک خواهد کرد که مخاطبان به سادگی با برند شما آشنا شده و درنتیجه به برندی مطرح نسبت به سایر رقبا تبدیل شوید. هدایای تبلیغاتی می‌توانند نسبت به هدف کمپین تبلیغاتی، میزان بودجه و یا جامعه هدف شما متفاوت انتخاب شوند.

ست مدیریتی نمایشگاهی


 ارائه ست مدیریتی در هر موقعیتی امکان‌پذیر است. یکی از فرصت‌های مهم برای ارائه این هدیه‌ی پرطرفدار، نمایشگاه‌های مختلف به خصوص نمایشگاه نوروزی است. این نمایشگاه‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی برند و ایجاد همکاری با شرکت‌های مختلف است. ارائه ست مدیریتی به مدیران سایر شرکت‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی برند شما خواهد بود. نکته مهم در مورد ارائه ست مدیریتی تبلیغاتی این است که ارائه آن‌ها در هر زمان و هر موقعیتی مفید خواهد بود و نشان‌دهنده اهمیت برند شما به جایگاه مدیران است. همکاری با شرکت‌های دیگر تاثیر مستقیمی بر افزایش سود و بازدهی کسب‌وکار شما خواهد شد. چرا که در این حالت برند شما در کنار یکی از برندهای معروف قرار می‌گیرد و بنا به ارزشی که برای آن برند قائل هستند، به محصولات و خدمات برند شما نیز اعتماد خواهند کرد. این ست‌ها دارای اقلام گوناگونی از هدایای تبلیغاتی مثل سررسید، تقویم رومیزی، خودکار تبلیغاتی، پاور بانک، محصولات چرمی و ... هستند. شما می‌توانید با توجه به میزان بودجه و سلیقه‌ی خود ست متناسبی را انتخاب کنید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

در روزهای پایانی سال، اغلب مجموعه‌ها به دنبال هدایایی برای نمایشگاه هستند که علاوه بر تبریک سال نو برند خود را نیز به خوبی تبلیغ کنند. یکی از این هدایای پرطرفدار و کاربردی که معمولا از قیمت به صرفه‌ای نیز برخوردار است، تقویم‌های رومیزی می‌باشد. این تقویم‌ها دارای رنگ‌ها و طرح‌های گوناگونی هستند و می‌توانند پیشنهاد ویژه‌ای برای نشان دادن رنگ سازمانی، اطلاعات برند، لوگو و شعار تبلیغاتی شما در هر صفحه‌ی تقویم و یا حتی روی پایه‌ی آن باشند. این هدایا فضای مناسبی برای تبلیغات دارند و برای مخاطب کاربردی هستند پس می‌توانند هدیه‌ی خوبی به مناسبت سال نو باشند. برای سفارش و چاپ تقویم رومیزی 1402 صبح آگهی می توانید با کارشناسان در تماس باشید.

سررسید تبلیغاتی


 سررسیدهای تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی هستند که اغلب در نمایشگاه‌های پایانی سال مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند بسیار کاربردی باشد. اگر نمایشگاهی که قصد حضور در آن را دارید، پیش از شروع سال جدید برگزار می‌شود، با چاپ اختصاصی سررسید تبلیغاتی صبح آگهی، می‌توانید خود را از سایر برندها متمایز سازید. سررسید تبلیغاتی دارای لیست کاملی از تعطیلات و مناسبت‌های مختلف سال است و افراد هر روز برای چک کردن تاریخ و نوشتن کارهای روزمره، به آن مراجعه می‌کنند. در بین صفحات سررسید تبلیغاتی، می‌توان خدمات یا محصولات برند را با چاپ لت تبلیغاتی معرفی کرد. از آنجایی که این سررسید حداقل یک سال همراه با مشتریان خواهد ماند، تاثیر تبلیغاتی طولانی مدت از خود به جای خواهد گذاشت و مخاطب از دریافت آن احساس رضایت می‌کند.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی جزء کاربردی‌ترین و به صرفه‌ترین هدایای تبلیغاتی است که بسیار از آن در نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. این وسیله در طول روز برای یادداشت مورد استفاده قرار گرفته و اغلب، همه‌ی افراد یکی از آن‌ها را همراه خود خواهند داشت. خودکارهای تبلیغاتی دارای تنوع زیادی بوده و می‌توان بسته به سلیقه هر شخص، میزان بودجه، کاربرد، جامعه هدف و ... از انواع پلاستیکی یا فلزی آن انتخاب کرد. از آنجایی‌که در نمایشگاه‌ها تعداد زیادی خودکار سفارش داده می‌شود، اغلب نوع پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد چراکه قیمت مناسب‌تری دارد. خودکار های فلزی معمولا برای تشکر از مدیران ارشد سایر سازمان‌ها یا کارمندان یک مجموعه سفارش داده می‌شود و هزینه نهایی آن‌ها هم بیشتر است. پس از انتخاب هر کدام، کیفیت بدنه و جوهر آن را نیز در نظر بگیرید. فراموش نکنید هر چه عمر هدیه تبلیغاتی بیشتر باشد، تبلیغات شما در مدت زمان بیشتری انجام خواهد گرفت و کیفیت هدیه تبلیغاتی باعث رضایت مخاطب از مجموعه‌ی شما خواهد شد. خودکار تبلیغاتی صبح آگهی یکی از هدایای نمایشگاهی پرطرفدار در این مجموعه محسوب می‌شوند.

لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی که برای بازاریابی در نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود بسیار کاربردی است تا همه‌ی افراد بتوانند از آن‌ استفاده کنند. لیوان‌های تبلیغاتی در صبح آگهی انواع مختلفی دارند که با توجه به سلیقه، بودجه، رنگ سازمانی خود می‌توانید جنس و سایز لیوان را تغییر دهید. لیوان‌های تبلیغاتی عضو جدانشدنی تبلیغات در نمایشگاه‌ها هستند که در طول مذاکره با مشتریان خود می‌توانید با ماگ‌ تبلیغاتی از آن‌ها پذیرایی کنید می‌توانید شعار تبلیغاتی و لوگوی برند خود را روی آن چاپ کنید تا مشتری در طول مذاکرات مدام آن را ببیند. یکی از مهم‌ترین مزایای این هدیه تبلیغاتی، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ی آن است. برای مشاهده و خرید انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی از طریق وبسایت صبح آگهی اقدام کنید.

ساک دستی تبلیغاتی


حضور در نمایشگاه ها هر چقدر پر رنگ‌تر باشد، بازدهی برند شما را افزایش می‌دهد. شما با حضور در نمایشگاه می‌توانید علاوه بر معرفی کسب و کار خود با بروشور یا کاتالوگ، از هدایای تبلیغاتی نیز برای موثرتر کردن تبلیغات خود استفاده کنید. برای حمل راحت‌تر بروشور و کاتالوگ و یا سایر هدایای تبلیغاتی می‌توانید از انواع ساک دستی تبلیغاتی استفاده کنید. ساک دستی‌های تبلیغاتی دارای اطلاعات هربرند هستند و همانند یک بیلبورد سیار عمل کرده و تبلیغات محیطی را در نمایشگاه انجام می‌دهند که این کار موجب افزایش بازدیدکنندگان و مخاطبان شما می‌شود.  فروش ساک دستی تبلیغاتی صبح آگهی در بالاترین کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه انجام می‌شود. قیمت ساک دستی تبلیغاتی به عوامل مختلفی همچون جنس، سایز، نوع چاپ و ... بستگی دارد. ساک دستی‌های پارچه‌ای و برزنتی بسیار مورد استفاده‌ قرار میگیرند چرا که استفاده طولانی مدتی دارند و این برای بازاریابی برندها بسیار مفید خواهد بود.

با هدایای نمایشگاهی صبح آگهی خوش بدرخشید

علاوه بر محصولات و هدایای تبلیغاتی ذکر شده در این مقاله، می‌توان از هدایای دیگری همچون پاوربانک تبلیغاتی، فلش مموری، ساعت تبلیغاتی و ... نیز بهره بگیرید. انتخاب این هدایا به سلیقه‌ی شخصی و بودجه‌ی در نظر گرفته شده بستگی دارد. شما می‌توانید در کنار این هدایای تبلیغاتی از محصولات برند خود نیز استفاده کنید تا مخاطب پس از دیدن کیفیت محصول شما و اطمینان از کیفیت آن بتواند به راحتی از شما خرید نماید.
جهت خرید هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی صبح آگهی با بهترین قیمت موجود نسبت به سایر رقبا، می‌توانید درخواست خود را با مشاوران و کارشناسان فروش مطرح کنید تا راهنمایی‌های لازم خدمت شما ارائه گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مشاوره تلفنی، می‌توانید به وب سایت مجموعه و صفحه هدایای تبلیغاتی صبح آگهی مراجعه کرده و پس از مشاهده هدیه و محصول تبلیغاتی مورد نظر خود را سفارش دهید.