آفتاب

پروژه ستین + امکانات رفاهی و موقعیت های مکانیهم‌ زمان با پیشرفت علم و تکنولوژی امکانات مختلف و خارق‌العاده‌ای به بخش‌های مختلف صنعت ساختمان‌سازی، پزشکی و ... اضافه شد. از این طریق معماران و ساختمان سازها توانستند به طراحی و ساخت پروژه‌ های بسیار بزرگ با امکانات مختلف بپردازند. یکی از این پروژه‌ها که امکانات بسیار زیادی را در وجود خود جای داده و یکی از پروژه‌های محبوب در شهر تهران به حساب می‌آید، ستین است.

در حال‌ حاضر تحت تأثیر پیشرفت و حضور معماران و ساختمان سازهای بسیار ماهر در بخش‌های مختلف کشور در شهرها و مناطق گوناگون شاهد ساخت پروژه‌های ساختمانی بسیار جدید و مدرن با امکانات فراوان هستیم. از میان این پروژه‌ها، پروژه ستین در حال‌ حاضر توانسته سر و صدای زیادی در چیتگر تهران به پا کند. برای آشنایی جزئی با این پروژه باید بگوییم: در میان املاک چیتگر در منطقه ۲۲ تهران قرار گرفته و ۱۲ برج در ۱۲ طبقه را شامل می‌شود که هر طبقه ۸ واحد دارد.  
واحدهایی که در این برج در اختیار افراد قرار گرفته، حداکثر ۸۰ حداقل ۶۰ متر هستند. این پروژه توسط شرکت‌های معماری و ساختمانی مجرب و معتبری ساخته‌ شده و امکانات بسیاری نیز در وجود خود جای داده است. برای آشنایی هر چه بیشتر با پروژه ستین توصیه می‌کنیم با ما همراه باشید. چون اطلاعات دقیق و گسترده‌ای در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم که به واسطه‌ ی آن‌ها به پاسخ پرسش‌ های خود دست یابید.

هویت و مشخصات پروژه ستین

برای هر یک از برج‌ها و ساختمان‌ های در حال ساخت همانند شناسنامه برای هویت انسان یکسری مشخصات وجود دارد که افراد به واسطه مشخصات نام‌ برده شده می‌تواند که بیان کنند که هدف صحبت در رابطه با کدام پروژه است؟ برای پروژه ستین نیز مشخصاتی وجود دارد که به واسطه آن‌ها این پروژه از دیگر پروژه‌ های ساختمانی تفکیک می‌شود. باید بگوییم هر کدام از پروژه‌های ستین ۹۶ واحد را دارا بوده که در هر یک از وجود لابی ۲۴ ساعته، سالن بدنسازی و سالن مطالعات برخوردار هستند.
تا طبقه هشتم این برج در هر طبقه ۸ واحد، ولی از طبقه‌ی نهم تا طبقه‌ی یازدهم تنها ۵ واحد قرار گرفته است. ساخت این پروژه در زمینی به متراژ ۲۵ هزار متر مربع در قالب ۱۲ برج ۱۲ طبقه آغاز شد. به‌طور تقریبی ۱۰۰ تا ۱۱۰ واحد مسکونی در بلوک‌های این مجموعه قرار گرفته که جمعاً به ۱۱۵۲ واحد می‌رسند. متراژ واحدهای ارائه‌ شده در این برج متنوع و متفاوت بوده و از ۶۰ متر شروع و با ۱۸۰ متر پایان می‌یابد. بنا بر متراژ گوناگون، تعداد اتاق‌ خواب، متراژ آشپزخانه و پذیرایی و..  در نظر گرفته شده‌ است.

وجود امکانات رفاهی در برج های ستین

هم‌ زمان با پیشرفت علم و تکنولوژی امکانات مختلف و خارق‌العاده‌ای به بخش‌های مختلف صنعت ساختمان‌سازی، پزشکی و ... اضافه شد. از این طریق معماران و ساختمان سازها توانستند به طراحی و ساخت پروژه‌ های بسیار بزرگ با امکانات مختلف بپردازند. یکی از این پروژه‌ها که امکانات بسیار زیادی را در وجود خود جای داده و یکی از پروژه‌های محبوب در شهر تهران به حساب می‌آید، ستین است. در این قسمت امکانات این برج را برای شما عزیزان بیان میکنیم.
•    استفاده از زمین‌ های چند منظوره برای ورزش
•    قرار دادن سالن ایروبیک و بدن‌سازی
•    بهره‌گیری از فضای آموزشی مدرن
•    تأسیس هایپر مارکت‌ های بزرگ با مواد غذایی با کیفیت
•    احداث زمین بازی برای ساکنین شهرک
•    بهره‌گیری از امکانات سونا و استخر
•      وجود سالن‌های اجتماعات

بررسی موقعیت مکانی برج ستین به صورت دقیق

درست است در قسمت مقدمه اشاره کردیم که این برج در منطقه ۲۲ تهران است. اما موقعیت پروژه ستین را به طور دقیق بیان نکردیم. این پروژه نزدیک به اتوبان کرج در ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده است.
آدرس دقیق پروژه: منطقه چیتگر، اتوبان تهران _ کرج، بلوار اردستانی، نبش چهارراه دانش
توجه داشته باشید این مجموعه چهار ضلع دارد.
•    ضلع شمالی: مربوط به اتوبان حکیم، همت شهربازی هزار و یک شهر و ارتفاعات البرز است.
•    ضلع غربی پروژه: ایستگاه مترو که با شهرک ۲ دقیقه فاصله دارد.
•    ضلع جنوبی پروژه: اتوبان تهران _ کرج
•    ضلع شرقی: پارک جنگلی چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، باغ گیاه‌شناسی و  مجموعه بام لند دریاچه چیتگر را شامل می شود.

زمان آغاز پروژه ستین و تحویل آنچ

مرحله گودبرداری این پروژه در ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ آغاز شد و رفته‌ رفته مجوزهای مختلف برای ادامه دادن آن از سوی ارگان‌های مختلف اخذ شد.  زمان تحویل این پروژه حدود ۴۸ ماه پس‌ از شروع پروژه است. یعنی این ۴۳ ماه پس از گود برداری باید پروژه به طور کامل تحویل داده شود.

سخن پایانی

اطلاعات مربوط به این محتوا را به پروژه ستین ارائه دادیم. این پروژه با امکانات بسیار زیاد از محبوب‌ترین پروژه‌های شهر تهران محسوب میشود.