آفتاب

نوار بردهای استقلال پاره شدایسنا نوشت: استقلال و نساجی در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال به تساوی یک، یک رضایت دادند که یک نتیجه ایده‌آل برای مدعیان قهرمانی است.

استقلال و نساجی امروز (سه شنبه) در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه وطنی قائم‌شهر به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

با این نتیجه استقلال پس از پنج برد متوالی در لیگ برتر و جام حذفی، متوقف شد تا در هفته‌ای که پرسپولیس نفت را شکست داد و دیدار سپاهان و آلومینیوم به پایان نرسیده، بلغزد و عقب بماند. با این نتیجه استقلال با ۴۰ امتیاز، پایین‌تر از سپاهان و پرسپولیس ۴۲ امتیازی در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت. نساجی هم با ۲۳ امتیاز در رده یازدهم ایستاد.
نساجی یک - استقلال یک

گل‌ها: ارسلان مطهری در دقیقه ۵۳ برای استقلال - ایوب کلانتری در دقیقه ۶۸ برای نساجی

کارت زرد: کوین یامگا و روزبه چشمی از استقلال - صابر حردانی و مهرداد عبدی از نساجی

کارت قرمز: -

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری، امیرمهدی جانملکی، سعید بیگی، سید احمد موسوی، علی داوران (رضا جعفری، دقیقه ۶۸)، مهرداد عبدی، ایوب کلانتری، فرزاد زامهران، صابر حردانی (علی شجاعی، دقیقه ۶۸)، کریم اسلامی.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی (ابوالفضل جلالی، دقیقه ۷۷)، کوین یامگا (صالح حردانی، دقیقه ۴۶)، روزبه چشمی، سعید مهری (سجاد شهباززاده، دقیقه ۷۷)، آرش رضاوند، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری (آرمان رمضانی، دقیقه ۷۷).
دقایق حساس بازی

نیمه نخست

دقیقه ۳: ارسال محمد محبی در نزدیکی نقطه کرنر جناح راست به داخل محوطه جریمه نساجی با ضربه سر ارسلان مطهری همراه شد که این ضربه به دیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۵: محمد محبی توپ سوم بازگشتی به پشت محوطه جریمه نساجی را در اختیار گرفت و شوت خوبی به زاویه مخالف دروازه حریف زد اما علیرضا حقیقی با واکنشی خوب این توپ را دفع کرد.

دقیقه ۱۳: ارسال کرنر استقلال در تیر دوم به محمد محبی رسید اما ضربه سر این بازیکن به دیرک دروازه برخورد کرد. این پایان کار نبود و توپ بازگشتی به عارف غلامی رسید اما شوت این بازیکن هم توسط مدافع نساجی دفع شد و در ادامه با دخالت باقی مدافعان نساجی توپ به بیرون رفت و  این موقعیت عالی از استقلال گرفته شد.

دقیقه ۳۰: شوت فرزاد زامهران پس از برخورد به مدافع استقلال به دیواره کناری دروازه حسینی برخورد کرد.

دقیقه ۳۳: شوت آرش رضاوند از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: روش اشتباه مدافعان نساجی، مهدی قایدی در داخل محوطه جریمه این تیم صاحب توپ شد و شوت‌زنی کرد اما ضربه او توسط حقیقی به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۵۳ (گل اول استقلال): آرش رضاوند در میانه میدان از تعلل جان‌ملکی استفاده کرد و توپ‌ربایی کرد و زمانی که شکاف بین مدافعان نساجی را دید، به ارسلان مطهری پاس داد تا مهاجم استقلال در موقعیت تک به تک دروازه نساجی را باز کند.

دقیقه ۵۷: شوت احمد موسوی از پشت محوطه جریمه را حسین حسینی به صورت دراز کش در اختیار گرفت.

دقیقه ۶۸ (گل اول نساجی): خطای بی‌مورد روزبه چشمی در میانه میدان روی صابر حردانی باعث شد هم خود این بازیکن کارت زرد بگیرد و هم موقعیتی به نساجی داده شود. ایوب کلانتری با ایستادن پشت این ضربه ایستگاهی و زدن شوتی سرکش به سمت دروازه حسینی، دروازه استقلال را به زیبایی باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

دقیقه ۸۵: پاس کات بک عالی محمد محبی در موقعیتی خوب به سجاد شهباززاده رسید اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.