آفتاب

رئیس پلیس راه استان خبر داد

ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مرزهای خوزستانرئیس پلیس راه خوزستان از ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مرزهای استان خبر داد.

سرهنگ رضا دولتشاهی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای اهواز – چذابه و اهواز – خرمشهر پرحجم اما روان است و مشکل و گره ترافیکی در این مسیرها وجود ندارد.

وی افزود: مشکل کنونی افزایش شدید واژگونی‌های خودروها در دو سه روز اخیر است که منجر به مصدومیت بسیاری از زائرن و یا جان باختن تعدادی از آن‌ها شده است.

رئیس پلیس راه خوزستان با بیان این‌که اکثر این واژگونی‌ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی رخ داده‌اند، گفت: زائران، خسته به کشور برمی‌گردند و بلافاصله و بدون استراحت شروع به رانندگی و حرکت به سمت شهر سکونت‌شان می کنند؛ از همه زائران می‌خواهیم حتما قبل از حرکت خوب استراحت کنند تا دچار مشکل نشوند.

دولتشاهی بیان کرد: با توجه به این‌که در کشور عراق کمی مشکل حمل و نقل وجود داشته است، زائران به تدریج در حال بازگشت به کشور هستند بنابراین پیش‌بینی می‌شود امروز نیز شاهد پیک بازگشت زائران به کشور باشیم و سپس ترافیک روند عادی داشته باشد.
وبگردی