آفتاب

بازتاب رسانه ای و بین المللی یک استارت آپ ایرانی

بازتاب رسانه ای و بین المللی یک استارت آپ ایرانی

مدتی است که یکی از مدل های تجارت الکترونیکی در ایران با اقبال و توجه خوبی از سوی شرکت ها و مردم مواجه شده است و شاهد هستیم که سایت های زیادی درچند ماهه اخیر راه اندازی شده اند.

بدون شک بارها در موقعیتی قرار گرفته‌اید که تمایل داشته‌اید لحظات متفاوت یا تفریحات جدید و جذابی را با هزینه مناسب در اوقات فراغت خود و در زمینه‌های مختلف تجربه کنید. امروز سایتی را به شما معرفی می‌کنیم که در هر زمانی که به آن مراجعه کنید می‌توانید انتخاب‌های گسترده و متنوعی داشته باشید.
سایت تخفیفان به آدرس اینترنتی www.takhfifan.com گزینه‌های نوینی برای لذت از خرید به شما پیشنهاد می‌دهد. سایت تخفیفان درواقع اولین وب‌سایت خرید کوپن‌های تخفیف در ایران است.

این سایت با یک ایده تازه و جالب، امکان کسب تجربه‌هایی جذاب و بهره‌مندی از تخفیف‌های باورنکردنی را برای شما فراهم می‌کند و با تمرکز روی یک کالا یا سرویس خاص، هم فرآیند انتخاب را برای اعضای خود آسان می‌کند و هم کالای مورد نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر کرد.

سایت تخفیفان با ارائه خدمات نوین توانسته تحول عظیمی در گردش اقتصادی بنگاه‌های اقتصادی درگیر ارائه خدمات به عمل آورده و سبب شده دو طیف خدمات‌دهنده و خدمات گیرنده به یکدیگر نزدیک‌تر شوند.

با توجه به بکر بودن بازار ایران برای تجارت الکترونیکی ،بسیاری از نشریات از قبیل واشنگتن پست، مجله گاردین، مجله وال استریت و فایننشال تایمز و همچنین فوربس در مورد  فضای راه‌اندازی کسب و کار در ایران وتجارت فناوری در آن  با ظرفیت نا محدود

و  تجارت‌های جوان  با توجه به موانع و محدودیتهای داخلی و خارجی از تخفیفا ن به عنوان یک نمونه موفق و از نازنین دانشور به عنوان کارآفرین درخشان فناوری در تهران نام میبرد.      

همچنین سفیر سوئد در اولین بازدید خود از بخش خصوصی در ایران از شرکت تخفیفان بازدید کرد. در این نشست پیتر تجلر، سفیر سوئد در ایران با اشاره به روند رو به رشد شرکت‌های مبتنی بر اینترنت گفت: ما چهره جدیدی از ایران می‌بینیم که کاملا پیشرفته و توسعه یافته است و بازدید از شرکت تخفیفان برای من بسیار جالب بود.

سفیر سوئد با اشاره به افزایش کسب و کارهای جدید در ایران، این شرکت را نمونه‌ای موفق از ارایه خدمات مطلوب توسط نیروهای جوان عنوان کرد و گفت: شرکت‌هایی مانند تخفیفان تاثیر قابل توجهی در ایجاد تعادل اقتصادی و ارایه خدمات به نهادهای عمومی و مصرف‌کنندگان دارند. پیتر تجلر با اشاره به روند ارایه خدمات در این شرکت اضافه کرد: من از سوئد می‌آیم که کسب و کارها در آن باید به مشتریان بیش از اندازه متعهد باشند و این همان موضوعی است که در ایران هم در حال توسعه است. پیتر تجلر با اشاره به ظرفیت‌های ایران و روابط این کشور با سوئد عنوان کرد: از سال‌ها پیش ایران ارتباطات گسترده‌ای با کشور سوئد داشته و یکی از شرکای تجاری سنتی ما است، من یک دیپلمات هستم ولی اعتقاد دارم ایران برای فعالان اقتصادی جذابیت زیادی دارد.

در این دیدار نازنین دانشور، موسس و مدیر عامل تخفیفان با اشاره به فعالیت‌های این شرکت، فضای فعلی کسب و کارهای نوپا را مثبت و رو به جلو ارزیابی کرد و در مورد محدودیت‌های کنونی ایران گفت: برخی مشکلات ما مستقیما به دلیل تحریم‌ها نیست و گاهی شرکت‌های خارجی به دلیل ترس از محدودیت‌های آتی مشکلاتی را ایجاد می‌کنند. تحریم‌ها قطعا روی فرآیندهای تجاری تاثیرگذار است با این حال ما توانسته‌ایم در نبود شرکت‌های بزرگ، موفقیت‌های قابل‌توجهی کسب کنیم. دانشور که یکی از مربیان کسب و کارهای نوپا است استفاده صحیح و به موقع از فرصت‌های موجود در بستر فناوری اطلاعات را ضروری دانست و گفت منابع انسانی ما طی چهار سال از دو نفر به 60 نفر افزایش یافته است و توانسته ایم علیرغم تمام مشکلاتی که در سال‌های اخیر با آن روبرو بودیم همواره روند رو به جلویی را تجربه کنیم. Takhfifan.com در زمینه ارایه پیشنهادهای تخفیف و خرید گروهی فعالیت می‌کند.

تابحال دومیلیون نفر از خدمات تخفیفان استفاده کرده اند.
کد N973719

وبگردی