آفتاب

فروشگاه اینترنتی لردیا

فروشگاه اینترنتی لردیا

این مجموعه در سال هایی که تجارت الکترونیک در ایران رونق چندانی نداشت در سال 86 در زمینه های مختلف با عناوین مختلف نظیر فروشگاه سه فاز ، میهن شاپ و ... به خرید و فروش کالا مبادرت میکرد.

در این مطلب قصد داریم تا با فروشگاه اینترنتی لردیا که یکی از با سابقه ترین فروشگاه های پستی ایران می باشد آشنا شویم:

این مجموعه در سال هایی که تجارت الکترونیک در ایران رونق چندانی نداشت در سال 86 در زمینه های مختلف با عناوین مختلف نظیر فروشگاه سه فاز ، میهن شاپ و ... به خرید و فروش کالا مبادرت میکرد. تا اینکه پس از گذشت 4 سال با کسب تجارب و اندیشه های جدید در سال 1390 فروشگاه اینترنتی لردیا تاسیس شد.

رسالت این فروشگاه اینترنتی ، جمع آوری محصولات از تولیدکنندگان ، فروشندگان ، توزیع کنندگان و واردکنندگان مختلف با بهترین کیفیت و کمترین قیمت است.

فرایند خرید آسان و مطمئن:
شما در خرید آنلاین خود چهار گام ساده را پیش رو دارید:

  • ابتدا وارد فروشگاه اینترنتی لردیا شده و به جستجوی محصول مورد نیاز خود می‌پردازید.

  • در گام دوم مشخصات کالای مورد نیاز را بررسی نموده و پس از اطمینان بر روی دکمه خرید کلیک می‌کنید.

  • در گام سوم مشخصات خود را به طور کامل وارد می‌کنید و بر روی ثبت اطلاعات کلیک می‌کنید.

  • در گام چهارم محصول به درب منزل یا محل کار شما ارسال شده و هزینه آن را به پیک یا مامور پست می‌پردازید.https://ci3.googleusercontent.com/proxy/SdSElv_pj42qnDIYH-4LhhqVWOVPP9cBMwrmqWuR26L6Es9qcXXAyNwbGe_Gq2akL7MuwkVzfE_15MZWxkYBgFkSoGTBmgX-aHulyJ0=s0-d-e1-ft#http://lordia.ir/wp-content/uploads/2014/10/Lordia2.jpg

همه محصولات فروشگاه دارای پشتیبانی تلفنی و گارانتی خرید توسط صاحبان کالا می باشدکه در نهایت منجر امیدواریم یک خرید اینترنتی خوب و دلچسب را به کاربران هدیه دهد.
کد N562970