آفتاب

سه شارژر همراه جدید برای آنها که همواره در حرکتند

سه شارژر همراه جدید برای آنها که همواره در حرکتند

در یک سفر کاری باشید یا مشغول کار در فضای باز، در هر صورت تمام کردن شارژ باتری گوشی و تبلت مشکلی است که هر لحظه امکان رخ دادنش وجود دارد و می‌تواند مانع انجام امور مهم کاری‌تان شود.

در یک سفر کاری باشید یا مشغول کار در فضای باز، در هر صورت تمام کردن شارژ باتری گوشی و تبلت مشکلی است که هر لحظه امکان رخ دادنش وجود دارد و می‌تواند مانع انجام امور مهم کاری‌تان شود. برای حل این مسأله نیز محصول جدیدی به نام شارژر همراه طراحی شده است که در واقع نوعی بانک انرژی بدون سیم است که گوشی و تبلت شما را به سادگی و در کمترین زمان ممکن شارژ می‌کند.

کمپانی پی‌کیو‌آی (pqi) از جمله نام‌های شناخته شده سازنده این محصول است که به تازگی به سه مدل جدید به نام‌های Power 12000، Power 12000s و Power 15000 را عرضه کرده است. مدل نخست Power 12000 نام دارد که نوعی باتری لیتیومی یونی با ظرفیت 12000 میلی آمپر ساعت است و دارای یک پورت USB و یک پورت miniUSB است و می‌توان از آن برای شارژ انواع ابزارهای موبایل از قبیل گوشی و تبلت استفاده نمود. برای اطلاع از میزان شارژ باقی مانده در این محصول، کافی است که دکمه تعبیه شده روی بدنه آن را فشار داده و براساس تعداد لامپ‌های LED روشن مشخص نمایید که چه میزان از شارژ دستگاه باقی مانده است.

مکانیزم حفاظتی از مدارهای داخلی از جمله مشخصه‌های بارز و وجه تمایز اصلی این محصول از سایر شارژرهای موجود در بازار است که هرگونه نگرانی کاربران از بابت ایمنی محصول را رفع می‌کند. این محصول دارای دو پورت USB مجزاست و می‌توان از آن برای شارژ همزمان دو ابزار همراه (از قبیل گوشی و تبلت) استفاده نمود.

مدل دیگر 12000s نام دارد که دارای اینترفیس USB و خروجی 5V/2A است و از انواع گوشی و تبلت پشتیبانی می‌کند. این محصول در پنج رنگ متنوع سفید، مشکی، آبی، صورتی و سبز عرضه می‌شود و از لحاظ طراحی و رنگ بهترین گزینه برای استفاده به همراه گوشی iPhone 5C اپل است. مکانیزم حفاظت از مدارهای داخلی از جمله امکانات مهم این محصول است که مانع از اورشارژ، تخلیه بار و نشت جریان به بیرون می‌شود و ایمنی کامل کاربر را به ارمغان می‌آورد.

شارژر بعدی Power 15000 است که دارای دو پورت USB جهت شارژ همزمان دو ابزار سیار است. این محصول دارای یک باتری قدرتمند 15000 میلی آمپری سامسونگ است و می‌تواند یک گوشی iPhone 5s را تا 6.6 مرتبه شارژ کند. همچون دو مدل قبلی این محصول هم دارای 4 نشانگر LED است که میزان شارژ باقی مانده آن را نشان می‌دهد.

سه شارژ همراه کمپانی پی‌کیوآی به صورت انحصاری توسط شرکت داده پرداز رایانه متین در سراسر کشور عرضه می‌شوند و قابل خریداری می‌باشند.
کد N411951

وبگردی