آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های انجمن‌های مربوطه

نمایش ۱ تا 25 از ۳۲ مقاله


انجمن نانو فناوری ایران در سال 1381 با مجوز کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاسیس و اولین مجمع عمومی آن در تاریخ 28/1/82 با حضور بیش از 66 درصد اعضاء تشکیل گردید. در این جلسه، اساسنامه انجمن مورد تصویب مجمع قرارگرفت و در ادامه با رای اعضاء حاضر، هیات مدیره و بازرس انجمن انتخاب گردیدند. انجمن موسسه ای غیر انتفاعی است که با هدف "گسترش، پیشبرد و ارتقای سطح دانش جامعه از فناور...جامعه دانشجویی مهندسی برق ایران سالهاست كه با برگزاری كنفرانس دانشجویی مهندسی برق ایران كه بی شك بزرگترین گردهمایی سالیانه دانشجویان مهندسی برق كشور محسوب می شود، گام استواری را در راستای آگاهی دانشجویان از روند تحقیقات و آخرین تحولات در زمینه مهندسی برق، ایجاد بستری مناسب برای ارائه فعالیت های پژوهشی و تجلی استعدادهای دانشجویان، ایفای نقش در تبادل اطلاعات و ایجاد تعامل و برقراری ارتباطی دوسویه و...صندوق حمایت از پژوهشگران کشور یک نهاد دولتی و حقوقی مستقل می باشد که بصورت هیات امنای اداره شده و محل آن در نهاد ریاست جمهوری است. سرمایه صندوق از محل کمک های دولتی، تسهیلات سیستم بانکی و سرمایه گذاری های وجوه مازاد صندوق، دریافت کمک و هدایای اشخاص حقیقی و حقوقی تامین می شود. رئیس صندوق بالاترین مقام اجرایی صندوق است که پس از تصویب هیات امناء و با حکم رئیس هیات امناء برای مدت ۴ سال منصوب می شود. ر...این انجمن محلی‌است که دانشجویان و تمام علاقمندان به دانش در هر زمینه ای می توانند گردهم آمده، به تبادل افکار پرداخته و شبکه دوستان خود را گسترش دهند. بدلیل چند بعدی بودن ایسان، این انجمن پرترقی‌ترین جمع ایرانیان در هلند میباشد. از طریق برگزاری سخنرانی ها، سمینار، دوره‌های آموزشی و همچنین گردهمایی‌های دوستانه و گردش‌های علمی و تفریحی، ایسان تاکنون قادر بوده به نیاز‌های متنوع اعضاء خود پاسخگو باشد....بیش از پنجاه سال است که دانش آموختگان دانشگاه شیراز نام نیک شهر شیراز و دانشگاه شیراز و دانش آموختگان آن را با خود به تمام ایران و سراسر دنیا برده اند.در کنار هیئت‌مدیره، اولین کمیته کانون به‌نام (کمیته ارتباطات) به عنوان بازوی اجرایی هیئت‌مدیره تشکیل شد و آغاز بکار نمود. از جمله نخستین فعالیتهای این کمیته می‌توان به تدارک اجرای برنامه‌های هنری و ورزشی، تدارک بازدیدهای علمی و فنی و همکاری با دانشکده فنی برای برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشکده اشاره نمود. انتشار خبرنامه کانون از جمله فعالیت‌های مهم هیئت‌مدیره دوره اول بود که وظیفه مهم خبررسانی را...مراکز فناوری اطلاعات، سایتهای فناوری اطلاعات، اخبار، آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات، پروژه های آموزش فناوری اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد.انجمن مهندسی صنایع ایران اخبار، آموزش، انتشارات، کنفرانس، سمینار، شبکه مهندسین صنایع را به شما معرفی می‌کند.انجمن طراحی دوبعدی انجمنی فارسی جهت آموزش نرم افزارهای طراحی دوبعدی، دریافت کتاب،دانلود، فایلهای آموزشی می‌باشد.

انجمن های دنیای تک محلی برای بحث و گفتگو درباره موضوعاتی چون : مباحث علمی و آموزشی ، جدیدترین مقالات علمی ، تفریح و سرگرمی ، نرم افزار و ... می باشد .حرفه‌ای‌ترین جامعه مجازی ایرانی‌ها برای هر فکر و اندیشه‌ای که به وسیله‌ی یک انسان تولید می‌شود ارزش و منزلتی والا قائل است، هر چند این افکار تطابق کامل با دیدگاه‌های رسمی نداشته باشند. ما پرسشگری را بزرگترین سرمایه یک انسان برای پیشرفت در ابعاد مختلف حیات بشری می‌دانیم.

برنامه‌های کنفرانس 1- ارایه مقالات برگزیده کمیته علمی به صورت شفاهی و پوستری 2- برگزاری پانل‌های تخصصی پژوهشی-کاربردی در حوزه نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف کشور از جمله: پانل‌های تخصصی صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی پانل‌های تخصصی صنعت نیرو (صنعت آب و برق) پانل­های تخصصی تأسیسات آبی پانل‌های تخصصی صنعت خودرو پانل‌های تخصصی صنایع معدنی پانل‌های تخصصی صنعت حمل و نق...بالاخره پس از مدتها و بعد از پشت سرگذاشتن کلی موانع موفق شدیم انجمن ماشین ابزار و ادوات تبلیغاتی را راه اندازی کنیم. تمامی فعالیتهای این انجمن رایگان بوده و در توسعه فرهنگ و اطلاع رسانی صنعتی تلاش می نماید. از تمامی بازدید کنندگان عزیز تقاضا داریم در جهت رشد این انجمن ما را حمایت نمایند. لذا از عزیزانی که مایل به همکاری با ما می باشند (در هر زمینه ای) دعوت به عمل می آید. www.cnczone.ir زم...سایت مقالات دانشجویی مکانی برای دانلود مقاله,پروژه , پایان نامه های دانشجویی , اخبار فن آوری,سلامت ,بهداشت,علمی و بسیاری خدمات دیگر میباشدنمایش ۱ تا ۲۰ از ۳۲ مقاله