آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های استان گیلان

نمایش ۱ تا 25 از ۷۱ مقاله

شهرداری لاهیجان به استناد مصوبه شورای محترم اسلامی شهر در نظر دارد به منظور زیباسازی میدان واقع در تقاطع خیابان کاشف شرقی ـ خیابان انقلاب(کتابخانه باهنر سابق) طرحی را از طریق برگزاری مسابقه انتخاب و اجرا نماید. لذا صاحبنظران می توانند با در نظر گرفتن موقعیت مکانی میدان، طرحی مطابق با سبک معماری روز و با حفظ شعائر مذهبی و ملی که نشانگر اصالت و قدمت و فرهنگ شهر لاهیجان باشد طراحی و حداکثر تا روز پنج...شهر رشت یکی از شهر های استان گیلان میباشد که در ۴۹ درجه و ۳۶ دقیقه طول شرقی و ۳۷ درجه و ۱۶ دقیقه عرض شمالی واقع شده و فاصله آن از تهران ۳۲۵ کیلومتر میباشد. همچنین شهر رشت با مساحت ۱۳۶ کیلومتر مربع در زمینی مسطح و هموار به ارتفاع ۵ متر از سطح آب های آزاد قرار دارد و دارای جمعیتی بیش از ۵۰۰۰۰۰ نفر است. این وب سایت متعلق به شهرداری شهر رشت میباشد که در جهت اطلاع رسانی به شهروندان محترم و مخاطبان شهرد...سایت توریستی قلعه رودخان نام قلعه‌ای تاریخی متعلق به دوران سلجوقی در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر فومن ‏در استان گیلان است. این قلعه با ۲٫۶ هکتار مساحت بر فراز ارتفاعات روستای رودخان ‏قرار دارد.دیوار قلعه ۱۵۰۰ متر طول دارد و در آن ۵ برج قرار گرفته شده است.‏ در دورهٔ سلجوقیان این قلعه تجدید بنا شده و از پایگاه‌های مبارزاتی اسماعیلیان بوده ‏است. بر روی سردر ورودی آن درج شده است که این قلعه در سال ۹۱۸...شرکت وارنا تجارت کاسپین با کادری مجرب در طیفهای مختلف فروش و خدمات با استفاده از بهترین ابزار و آخرین تکنولوژی روز جهان در جهت بهبود کیفیت محصولات و نیز استاندارد کردن خدمات خود در خدمت مشتریان گرانقدر می باشد. بازرگانی چند منظوره-خرید و فروش محصولات متنوعگمرک انزلی بعلت واقع شدن در موقعیت استراتژیک و ژئوپلتیک همواره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است.

سازمان امور اقتصادی و دارایی استان گیلان وابسته به وزارت امور اقتصادی و دارایی است که مأموریت و رسالت اصلی آن در سطح استان گیلان شامل: الف) دریافتها : دریافت منابع مورد نیاز مصوب دستگاههای اجرایی از محل درآمدهای استانی و ملی پرداخت ها : پرداخت وجوه تخصیص یافته به دستگاههای اجرایی جهت انجام امور و خدمت رسانی در سطح استان ....استان گیلان در شمال ایران و در محدوده 36 درجه و 34 دقیقه تا 38 درجه و 27 دقیقه عرض شمالی و 48 درجه و53 دقیقه تا 50 درجه و 34 دقیقه طول شرقی از نصف النهار قرار گرفته است به طوری که از شمال با دریای خزر و جمهوری آذربایجان ، از غرب با استان اردبیل، از جنوب با استان قزوین و زنجان و از طرف شرق با استان مازندران همجوار استسازمان بازرسی به صورت تشکیلاتی که وظیفه نظارت بر حسن جریان امور سازمانهای اداری و اجرای صحیح قوانین را به عهده دارد از تاسیساتی است .اداره کل ثبت اسناد واملاک استان گیلان بدوا" در تاریخ 5/10/1310 تحت عنوان اداره ثبت رشت وچند شهرستان دیگر جهت ارائه خدمات ثبتی در چارچوب قانون دربخش اسناد واملاک فعالیت خود را آغاز نموده.

در اسفند ماه سال1351 سازمان تآمین بیمه خدمات درمانی تصویب شد. و در تاریخ 1/1/52 در تهران بصورت هیئت مدیره و مدیر عامل و معاونتهای مختلف تشکیل و در استانها بصورت مدیر منطقه شروع به فعالیت نمود. در هر استان نسبت به تعداد بیمه شدگان تحت پوشش تشکیلات اداری بسیار محدود وجود داشت .نقش شهرداری تنها به امکانات زیر بنایی شهر و وظایف روزمره محدود نمی شود بلکه برنامه ریزی ، مدیریت و توسعه تمامی عرصه های شهر را نیز در بر می گیرد شهرداری ها دارای وظایف و اختیارات متفاوت هستند و دامنه وظایف و عملکردشان به عنوان نهاد مدنی و محلی و عمومی هر روز بنا به ضرورت گسترده می شود. بنا بر این امکانات و فرصت های موجود نیز باید معطوف به رسالت اصلی آن باشد که همانا بهبود ارتقای عرصه های زندگی شهر...امروزه باتوجه به اهمیتی که خون وفرآورده های خون سالم دارد باید اهداء خون بصورت داوطلبانه انجام گرفته وتنها انگیزه این مهم مسأله انسانی و وجدانی کار باشد وبعنوان یک امر خیر و خداپسندانه کمک به همنوعان ونیازمندان باشد.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۷۱ مقاله