راهنما
" بانک "
ايجاد حساب
حساب عادى
حساب ويژه
ورود به بانک
رمز حسابم را فراموش کرده‌ام
واريز به حساب
نحوه تکميل فرم واريز به حساب
ليست تراکنش‌ها
مشخصات ليست تراکنش
مشخصات تراکنش
تغيير رمز حساب
نحوه تکميل فرم تغيير رمز حساب
خروج از بانک
" راهنما "
بانک
نیازمندی‌ها
همکلاسى
پيغام
کاربران
بانک اطلاعات شهری
پرسش‌وپاسخ
واژه‌نامه
تبليغات
مشاوره
آزمون
نظرخواهى
هتل‌ها
لينک‌ها
کارت تبريک
بازار آفتاب
رزرو تور
۲  -  ۱
براى استفاده از بخش هاى مختلف بانک بايد در سيستم عضو باشيد. (به راهنماى کاربران مراجعه نماييد.)
اگر عضو سيستم هستيد با انتخاب گزينه ورود (بالاى صفحه سمت راست) و وارد كردن شناسه كاربر و رمز ورود خود وارد سيستم شويد. البته اگر قبلاً هم به سيستم وارد نشده باشيد با انتخاب گزينه بانک در پايين صفحه اصلى، سيستم شما را به صفحه ورود به سيستم راهنمايى مى‌كند.
پس از ورود به سيستم گزينه بانک را در بالاى صفحه مقابل نام خود انتخاب کنيد. با انتخاب اين گزينه وارد صفحه بانک و ايجاد حساب مى شويد.
مزاياى استفاده از بانک داخلى:
-  بانك داخلى امكانى است كه براى راحتى و دسترسى شما هنگام استفاده از بخش‌هاى مختلف سايت ايجاد شده است.
-  در صورتى كه حساب بانكى شما اعتبار كافى داشته باشد، مى‌توانيد براى پرداخت مبالغ مورد نياز به هنگام استفاده از امكانات مختلف سايت از آن استفاده نماييد.
-  شما مى‌توانيد ليستى از تراکنشهاى مالى خود را ببينيد.
-  مى توانيد با ايجاد حساب در قسمت حساب ويژه از حساب ويژه خود به حساب عادى کاربران ديگر پول انتقال دهيد. ( دراين‌صورت آفتاب معادل دو درصد از وجه انتقالى را به عنوان جايزه به حساب عادى شما اضافه خواهد کرد. )
توجه : کد رمز حساب شما عينا مانند کد رمز ورود به سيستم شماست که پس از ورود به بانک در صورت تمايل مى توانيد آن را تغيير دهيد.
ايجاد حساب
حساب عادى
حساب ويژه
ورود به بانک
رمز حسابم را فراموش کرده‌ام
واريز به حساب
نحوه تکميل فرم واريز به حساب
ليست تراکنش‌ها
مشخصات ليست تراکنش
مشخصات تراکنش
تغيير رمز حساب
نحوه تکميل فرم تغيير رمز حساب
خروج از بانک
ايجاد حساب
با انتخاب گزينه بانک در بالاى صفحه اصلى سايت آفتاب و وارد کردن رمز حساب که مشابه رمز ورود به آفتاب شماست ، سيستم به شکل خودکار براى شما ايجاد حساب مى کنيد.
در بانک داخلى آفتاب مى توانيد دو نوع حساب داشته باشيد:
- حساب عادى : با استفاده از اين حساب شما مى‌توانيد مبالغ مورد نياز خود را در هنگام استفاده از سرويس‌هاى آفتاب پرداخت نمائيد.
- حساب ويژه : با استفاده از اين حساب مى‌توانيد از حساب ويژه خود به حساب عادى کاربران ديگر پول انتقال دهيد. ( دراين‌صورت آفتاب معادل دو درصد از وجه انتقالى را به عنوان جايزه به حساب عادى شما اضافه خواهد کرد. )
نحوه تکميل فرم واريز به حساب براى هر دو حساب به يک صورت است.
حساب عادى
پس از اينکه به صفحه بانک داخلى آفتاب وارد شديد مستقيما اطلاعات حساب عادى شما در اختيارتان قرار مى گيرد.
با استفاده از اين حساب شما مى‌توانيد مبالغ مورد نياز خود را در هنگام استفاده از سرويس‌هاى آفتاب پرداخت نمائيد.
در بخش حساب عادى خود مى توانيد ليستى از تراکنشهاى خود در سيستم را مشاهده نماييد ، به حساب خود در بانک آفتاب پول واريز کنيد ، و رمز حساب خود را تغيير دهيد.
حساب ويژه
پس از ورود به بانک داخلى آفتاب در صفحه حساب عادى خود با انتخاب گزينه حساب ويژه وارد صفحه حساب ويژه در بانک آفتاب مى شويد.
با استفاده از حساب ويژه مى‌توانيد از حساب ويژه خود به حساب عادى کاربران ديگر پول انتقال دهيد. دراين‌صورت آفتاب معادل دو درصد از وجه انتقالى را به عنوان جايزه به حساب عادى شما اضافه خواهد کرد.
در بخش حساب ويژه خود مى توانيد مانده حساب ويژه و ليستى از تراکنشهاى حساب ويژه خود در سيستم را مشاهده نماييد ، به حساب ويژه خود در بانک آفتاب پول واريز کنيد ، رمز حساب خود را تغيير دهيد و به افراد ديگر از حساب ويژه خودتان وجه انتقال دهيد.
بالای صفحه
ورود به بانک
هنگاميکه وارد سيستم شده باشيد با انتخاب گزينه بانک در بالاى صفحه وارد صفحه ورود به بانک مى‌شويد. با وارد کردن رمز حساب خود و انتخاب گزينه ورود وارد بانک داخلى مى‌شويد.
رمز حسابم را فراموش کرده‌ام
اين گزينه در صفحه ورود به بانک براى کاربرانى در نظر گرفته شده است که رمز حساب خود را فراموش کرده‌اند. با انتخاب اين گزينه سيستم از شما رمز ورود به سيستم را مى پرسد. با وارد کردن رمز ورود خود به سيستم و انتخاب گزينه ورود وارد صفحه اى مى شويد که پاسخ سؤال محرمانه اى را که هنگام تکميل کردن فرم عضويت پاسخ گفته‌ايد از شما مى‌پرسد. جواب سوال را وارد و گزينه ارسال را انتخاب کنيد. با ارسال جواب اين سوال سيستم رمز حساب جديد را به شما معرفى مى کند.
با انتخاب گزينه "ورود به بانک و تعويض رمز عبور" در همين صفحه مى توانيد رمز حساب معرفى شده از طرف سيستم را تغيير دهيد. و يا پس از يکبار ورود به بانک با رمز جديد با انتخاب گزينه مى خواهم رمز حسابم را تغيير دهم رمز حساب خود را تغيير دهيد.
بالای صفحه
۲  -  ۱