راهنما
" تبليغات "
ايجاد تبليغ
نحوه تکميل فرم ايجاد
تأييد تبليغ
حذف تبليغ
تمديد تبليغ
اصلاح تبليغ
تبليغ هاى من
نحوه نمايش تبليغ
آرشيو من در تبليغات
" راهنما "
بانک
نیازمندی‌ها
همکلاسى
پيغام
کاربران
بانک اطلاعات شهری
پرسش‌وپاسخ
واژه‌نامه
تبليغات
مشاوره
آزمون
نظرخواهى
هتل‌ها
لينک‌ها
کارت تبريک
بازار آفتاب
رزرو تور
۳  -  ۲  -  ۱
تأييد تبليغ
اگر فرم را کامل و دقيق تکميل کرده باشيد سيستم تبليغ شما را تأييد نموده و نمايش خواهد داد. از طريق بخش "پيغام" مى‌توانيد تأييد يا عدم تأييد تبليغ خود را با ذکرعلت عدم تأييد مشاهده نماييد. در صورتيکه تبليغ شما تأييد نگردد هزينه پرداختى مسترد خواهد شد.
حذف تبليغ
شما همواره مى‌توانيد تبليغ ايجاد شده خود را حذف نماييد. در قسمت پايين صفحه اصلى تبليغات در جمله "براى مشاهده تبليغ هايى که تاکنون ايجاد کرده‌ايد اينجا راکليک کنيد" روى گزينه "اينجا" کليک کنيد. با انتخاب عکس يا عنوان به صفحه اختصاصى نمايش تبليغ وارد ‌مى‌شويد. در قسمت پايين تبليغ در جمله "در صورت تمايل مى‌توانيد تبليغ را حذف کنيد" گزينه "حذف" را انتخاب نموده و تبليغ خود را حذف نماييد. لازم به ذکر است که پس از حذف تبليغ هزينه آن مسترد نخواهد شد.
تمديد تبليغ
شما در طول مدت نمايش تبليغ و تا ۴۸ ساعت بعد ازانقضاء مى‌توانيد تبليغ ايجاد شده خود را تمديد نماييد. در قسمت پايين صفحه اصلى تبليغات در جمله "براى مشاهده تبليغ هايى که تاکنون ايجاد کرده‌ايد اينجا راکليک کنيد" روى گزينه "اينجا" کليک کنيد. با انتخاب عکس يا عنوان به صفحه اختصاصى نمايش تبليغ وارد ‌مى‌شويد. در قسمت پايين تبليغ در جمله "در صورت تمايل مى‌توانيد مدت نمايش تبليغ را تمديد کنيد." مدت زمان نمايش مجدد تبليغ و گزينه "تمديد" را انتخاب نموده و تبليغ خود را تمديد نماييد. لازم به‌ذکر است تمديد تبليغ نياز به تأييد سيستم ندارد.
بالای صفحه
اصلاح تبليغ
تا قبل از تأييد سيستم و يا تا قبل از فرارسيدن تاريخ شروع نمايش تبليغ مى‌توانيد تبليغ خود را اصلاح نماييد.در قسمت پايين صفحه اصلى تبليغات در جمله "براى مشاهده تبليغ هايى که تاکنون ايجاد کرده‌ايد اينجا راکليک کنيد" روى گزينه "اينجا" کليک کنيد. با انتخاب عکس يا عنوان به صفحه اختصاصى نمايش تبليغ وارد ‌مى‌شويد. در قسمت پايين تبليغ در جمله "قبل از تأييد سيستم يا تا روز شروع نمايش تبليغ مى‌توانيد آن را اصلاح کنيد" گزينه "اصلاح" را انتخاب کنيد. فرمى براى اصلاح تبليغ در اختيار شما قرار خواهد گرفت که بايد آن‌را تکميل نماييد. اصلاح تبليغ در واقع مانند ايجاد تبليغ جديد است. و اگر توسط سيستم تأييد نشود تبليغ شما حذف خواهد شد.
- نحوه تکميل و ارسال فرم اصلاح تبليغ
براى تکميل فرم اصلاح تبليغ به موارد زير توجه فرماييد:
- قسمت‌هاى ستاره دار بايد تکميل شوند.
- براى تغيير وضعيت بين تايپ فارسى و انگليسى از کليد F9 استفاده نماييد.
- با قرار دادن مکان‌نما در کادرهاى متنى مقابل هر عنوان مى‌توانيد اطلاعات مورد نظر را وارد نماييد.
- گزينه‌هاى انتخابى را با استفاده از مکان نما انتخاب نماييد.
-درمقابل برخى از گزينه‌ها فهرستى وجود دارد که مى‌توانيد اطلاعات لازم را از داخل آن انتخاب نماييد.
- عنوان تبليغ
عنوان تبليغ در واقع همان تيتر تبليغ است. با قرار دادن مکان‌نما در کادر متنى مقابل آن ، عنوان تبليغ را وارد کنيد.
- آدرس تبليغ
با قرار دادن مکان‌نما در کادر متنى مقابل اين عنوان آدرس تبليغ را وارد کنيد. آدرس تبليغ آدرس صفحه انتخابى است که با انتخاب تبليغ توسط کاربر به آن صفحه وارد مى شود.
- تاريخ شروع
تاريخ شروع تبليغ را از فهرست مقابل اين عنوان براساس ماه و روز انتخاب کنيد. تاريخ شروع تبليغ مى‌تواند حداکثر تا يک ماه پس از ايجاد آن باشد.
- عکس جديد
در اين قسمت با انتخاب گزينه Browse مى‌توانيد عکس مورد نظر جهت تبليغ را از کامپيوترخود ( هارد ، فلاپى ديسک يا CD ) انتخاب نموده و در اين قسمت قرار دهيد و يا مى‌توانيد در کادر متنى اين قسمت مسير قرار گرفتن عکس مورد نظر و نام آن را وارد کنيد. سايز عکس انتخابى بايد حدود ۴X۲.۵ سانتيمتر (۱۱۰X۶۰ پيکسل) باشد. در غير اين‌صورت عکس شما به اين ابعاد تغيير خواهد يافت. قالب عکس انتخابى شما بايد به يکى از فرمتهاى "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و يا "png" باشد. حجم عکس انتخابى شما حداکثر ۱۵ کيلو بايت مى تواند باشد.
- اصلاح
پس از تکميل فرم اصلاح تبليغ گزينه "اصلاح" را انتخاب نماييد. با انتخاب اين گزينه شما وارد صفحه‌اى خواهيد شد که تبليغ اصلاح شده شما را نمايش مى‌دهد و در بالاى تبليغ نوشته شده عمليات درخواستى انجام شده ، اما نياز به تأييد دارد. پس از تأييد توسط سيستم تبليغ اصلاح مى شود.
بالای صفحه
تبليغهاى من
در صورتى که تبليغ ايجاد کرده باشد با استفاده از عبارت "براى مشاهده تبليغ‌هايى که تا کنون ايجاد کرده‌ايد ، اينجا را کليک کنيد" در صفحه اصلى تبليغات و با انتخاب گزينه "اينجا" به صفحه تبليغ هاى ايجاد شده خود وارد مى‌شويد.
نحوه نمايش تبليغ
در صفحه تبليغهاى من فهرستى از تبليغات ايجاد شده خود را با مشخصات زير مشاهده خواهيد کرد:
- عکس تبليغ
عکسى که هنگام ايجاد تبليغ انتخاب کرده‌ايد را در اين قسمت مشاهده مى‌کنيد عکس داراى قابليت اتصال به صفحه اختصاصى نمايش تبليغ مى باشد.
- عنوان تبليغ
عنوان تبليغ را مقابل عکس مشاهده مى‌کنيد. عنوان تبليغ داراى قابليت اتصال به صفحه اختصاصى نمايش تبليغ مى‌باشد.
- شاخه
مقابل اين عنوان شاخه و يا زير شاخه اى که در آن تبليغ ايجاد شده است را مشاهده مى کنيد.
- نوع نمايش تبليغ
نوع نمايش تبليغ را بعد از شاخه مشاهده مى کنيد. نوع نمايش تبليغ داراى دو حالت ثابت يا تصادفى مى تواند باشد.
- مدت زمان نمايش تبليغ
مدت زمان نمايش تبليغ را بعد از نوع نمايش تبليغ مشاهده مى کنيد.
- تأييد يا عدم تأييد ، انقضاء
در صورتى‌که تبليغ شما توسط سيستم هنوز تأييد نشده باشد ، بعد از مدت زمان نمايش تبليغ جمله "نمايش تبليغ هنوز تاييد نشده است" را مشاهده مى‌کنيد. اين جمله به شما اطلاع مى‌دهد که تبليغ شما هنوز تأييد نشده است. در صورتى‌که سيستم تبليغ شما را تأييد کند بعد از مدت زمان نمايش تبليغ تاريخ شروع نمايش تبليغ را مشاهده مى‌کنيد.
پس از انقضاء مدت زمان نمايش تبليغ جمله "مدت زمان نمايش تبليغ انقضا يافته است " نمايش داده مى‌شود. پس از انقضاء مدت زمان نمايش ، تبليغ براى ساير کاربران قابل مشاهده نخواهد بود. شما به مدت ۴۸ ساعت بعد از انقضاء تبليغ فرصت داربد تا مدت زمان نمايش تبليغ خود را تمديد نمائيد. (به راهنماى بخش تمديد تبليغ مراجعه کنيد)
- آدرس تبليغ
آدرس تبليغ را که هنگام ايجاد تبليغ وارد کرده ايد در اين قسمت مشاهده خواهيد کرد. اين آدرس ، آدرس صفحه اى است که سايرين با انتخاب تبليغ شما وارد اين صفحه خواهند شد.
بالای صفحه
۳  -  ۲  -  ۱