> پرسش و پاسخ
آفتاب
 
تمام شاخه‌ها
بهداشت‌و درمان
چشم
 
فرستادن سوال جدید
آفتاب
بهداشت‌و درمان
علوم کشاورزی
کامپیوتر و اینترنت
روانشناسی
حقوق
سفر و اقامت
بانک و بیمه
مدیریت
دین و اندیشه
علم و آموزش
ورزش
فرهنگ و هنر
خانه و خانواده
پرسشهای من
  چشم
راهنما
رینگ داخل قرنیه (INTACS) لنزهای داخل چشمی (IOL)
لیزر (PRK) لیزیک (LASIK)
پرسشهای سیستم پرسشهای کاربران
برای محو کردن کبودی زیر چشم چه کرمی راپیشنهاد می کنید
۱۲ دی ۱۳۸۷ | (۱) پاسخ
با سلام . من دارای یک دختر یکساله میباشم که به تازگی متوجه شدم که فرزندم هنگام تماشای تلویزیون چشمانش را مرتب بهم می زند البته به همراه اینکار سر را هم به صورت تایید تکان میدهد ولی در مواقع دیگر عادی به اطراف نگاه میکند آیا لازم است که به چشم پزشک مراجعه شود ؟
۷ آذر ۱۳۸۶ | (۱) پاسخ
با سلام من اسماعیل هستم نوزده سال دارم و از سه و نیم سال پیش چشمانم ضعیف شده اند. تا سه سال پیش هیچ گونه مشکلی نداشتم اما از ان به بعد ضعیف شده اند تا حالا که نمره عینکم دو ونیم هستش و مدت دو ماه هستش که دچاره انحراف چشمی شده ام می خواستم بپرسم که می تونم از لنز استفاده کنم یا نه ایا لنز برام ضررداره یا نه لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر
۱۲ بهمن ۱۳۸۵ | (۰) پاسخ
با سلام و احترام
من مدت ۴ هفته است که دچار بیماری عفونت ویروسی قرنیه ( ekc به تشخیص پزشکان ) شده ام . پس از گذشت مراحل بیماری ( ترشح چشم ‘ ورم غدد لنفاوی ‘ تب و لرز و ... ) در این ۴ هفته یکی از چشمهای من تاری دید پیدا کرده و مدت ۵ روز است که چشم دیگر من هم تار شده است . و ۳ روز است که سرگیجه وضعیتی گرفته ام داروهایی که مصرف کرده ام قرص سیپروفلوکساسین ۲۰ عدد ۱۰ روز . و قطره های کلرامفنیکل و اف ام ال و اشک مصنوعی بوده که هنوز ادامه دارد . این مسئله ( تاری دید و سرگیجه ) من را بسیار نگران کرده به نحوی که دارم دچار بیماری روحی نیز میشوم . لطفا بفرمائید این بیماری چیست ؟ دلیل تار شدن دید من چیست ؟ آیا دید من بر میگردد ؟ بلی . معمولا چقدر زمان احتیاج دارد ؟ نه . چه باید کرد ؟
۱۴ دی ۱۳۸۵ | (۰) پاسخ
سلام لطفا درباره ی بیماری گلوکم مادر زادی برایم توضیح دهید؟ آیا قابل درمان هست تا چه حد؟
۱۱ آذر ۱۳۸۵ | (۰) پاسخ
ایا احتمال دارد یکنفر چشمش ضعیف باشد ولی خودش متوجه نشود؟ ایا احتمال دارد در مقطعی چشم ضعیف باشد دوباره چشم به حالت نرمال برگردد؟
۱۲ دی ۱۳۸۴ | (۰) پاسخ