> پرسش و پاسخ
آفتاب
منابع
  پرسش‌و پاسخ
با عرض سلام
احتراما به عرض می رسانم بعد از مدتی دوندگی برای اخذ مهریه حدودا یک ماه و نیم پیش این مبلغ از حساب همسرم کسر شده و بلا فاصله نیم عشر آنرا کسر کرده اند ولی تا کنون این وجه به حساب من واریز نگردیده است . چرا ؟

حدود یک سال است که به هیچ عنوان پولی از همسرم دریافت نکرده ام - با این حال مجبور به اجرا گذاشتن مهریه گردیدم . آیا این انصاف است که به من گفته شود بودجه برای پرداخت موجودی نداریم ؟

چرا فساد روز به روز در جامعه رو به پیشرفت می باشد ؟

فرق یک زن که با نیت ساختن یک زندگی عمر خود را طلف کرده با یک زن که فقط برای زندگی کردن ازدواج کرده و به زندگی ادامه می دهد چست ؟

من بعد از 23 سال زندگی و از خود گذشتگی چه سهمی از زندگی شامل حال من می شود ؟

زندگی را از صفز شروع کردیم - تا حد ممکن به همسرم برای پیشرفت در کار کمکهای مادی کردهام و از جان مایه گذاشته ام . حالا که چشمش به پول افتاده است خود را گم کرده است . آ یا من که پا به پای او و حتی بیشتر از برای این زندگی زحمت کشیدم نباید شریک او باشم ؟ شریک زندگی یعنی چی ؟

مبلغ مهریه من 120 سکه بوده که وجه آن نزد ثبت تجریش می باشد . آیا این مسلمانی است ؟ که من برای خرید یک کاهو هم عاجز باشم ؟
ارسال پاسخ به این سوال
۱۸ اسفند ۱۳۸۷ | ارسال پیغام به bita020   
تکميل بخشهاى ستاره‌دار ، الزامى است.
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
 فهرست پاسخ‌ها
با سلام

متٔسفانه جوابی یا راه حلی برای مشکل شما ندارم اما ناراحت شدم و با شما احساس همدردی می کنم و دعا میکنم مشکل شما بر طرف بشه.
موفق باشین.
ارسال پیغام به mehrn00sh
سلام فکر می کنم اگه از یک وکیل استفاده کنید بهتر باشه . در ضمن اگه نفقه از همسرتون دریافت نکردید می تونید در این مورد به دادگاه شکایت کنید ایشان موظف به ژرداخت نفقه و مهریه شما هستند.
ارسال پیغام به mina8424
چاپ  |  بازگشت