> پرسش و پاسخ
آفتاب
منابع
  همکلاسی
اضافه کردن خود به مکان‌آموزشی چگونه امکان‌پذیر است؟
 فهرست پاسخ‌ها
چنانچه جنسیت شما با جنسیت مکان آموزشی تطبیق داشته باشد گزینه "اضافه کردن خود" را در صفحه دانش آموختگان مکان آموزشی مشاهده می کنید. با انتخاب گزینه اضافه کردن خود به صفحه اضافه کردن خود وارد می‌شوید. شروط لازم برای اضافه کردن خود به مکان آموزشی به شرح زیر می باشد:
برای اضافه کردن خود به مکان آموزشی باید عضو سیستم باشید.
برای اضافه کردن خود به مکان آموزشی باید به سیستم وارد شده باشید. برای ورود به سیستم گزینه ورود را در بالای صفحه سمت راست انتخاب کنید.اگر قبلاً به سیستم وارد نشده باشید با انتخاب گزینه ?اضافه کردن خود? سیستم شما را برای ورود به سیستم راهنمائی خواهد کرد. برای ورود به سیستم شناسه کاربری و رمز ورود خود را در فرم ورود به سیستم وارد کنید.
توجه : برای اضافه کردن خود به مکان آموزشی باید در بخش همکلاسی پروفایل داشته باشید. اگر هنوز پروفایل خود را ثبت نکرده اید با انتخاب گزینه اضافه کردن خود ابتدا فرم ایجاد پروفایل در اختیار شما قرار می گیرد.
پس از تکمیل فرم اضافه کردن خود گزینه "ایجاد" را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه ایجاد سیستم به شما پیغام خواهد داد که ?عملیات درخواستی انجام شده ، اما نیاز به تائید دارد?. تا قبل از تائید سیستم شما در فهرست دانش‌آموختگان مکان آموزشی نخواهید بود.
پس از تائید سیستم، شما نیز در فهرست دانش‌آموختگان مکان آموزشی مورد نظر خواهید بود. شما فقط یکبار می‌توانید خود را به مکان آموزشی اضافه کنید.
توجه: چنانچه مکان‌آموزشی موردنظر شما در فهرست مکانهای آموزشی نمی‌باشد،ابتدا می‌توانید با استفاده از "پیشنهاد مکان‌آموزشی"آن را به فهرست اضافه کنید و پس از تأیید سیستم،خود را در آن ثبت نمایید.
چاپ  |  بازگشت