مرد متولد آبان

جذابیت مغناطیسی او سبب می‌شود كه جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد. او خیلی قوی است. او كسی است كه همه، به‌ویژه زنان تقریباً هركاری برایش انجام می‌دهند. بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می‌گردند(حتی شما). مردان متولد برج آبان رؤسای شركت، مؤسسه یا سازمان‌ها هستند.


او پوستی به رنگ سبزه تیره، موئی مشكی و چشمانی سیاه دارد. البته شاید كسی هم پیدا شود كه بور باشد. اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی كم است. او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می‌كند، به نظر می‌رسد كه چند روز است اصلاح نكرده. او چشمانی نافذ دارد آن چنان كه اگر مستقیم به چشم‌های شما نگاه كند، آشفته خواهید شد! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینك ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای آنچنانی، چشم‌های خود را بیشتر به نمایش می‌گذارند. خیلی ناراحت‌كننده است كه نوروز او را لباس گرم و عینك آفتابی ببینید.


وی احتمالاً غذا هم زیاد می‌خورد، اضافه وزن پیدا می‌كند. هرچند عمیقاً می‌خواهد خوش هیكل باشد. اودر روابطش بسیار صادق است. به طور ایده‌آل زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریكی مناسب برای اوست، اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او كاملاً اعتماد كنید و حتی وقتی اشتباه می‌كند، معتقد باشید كه او درست می‌گوید و اشتباه نكرده است. او به هیچ وجه نمی‌خواهد شما رقیب او باشید.


تا زمانی كه بتواند حسادت خود را كنترل كند، پدر خوبی است. او بیش از دیگر مردان متولد برج‌های تیر، اسفند احساسات خود را نسبت به بچه‌ها نشان می‌دهد. او با خوشحالی به شما اجازه می‌دهد كه از نوزاد مراقبت كنید. او مشغله ذهنی را در روابطش دخالت می‌دهد.


قبول كنید كه بیشتر متولدین برج آبان معنی كامل آشفتگی و آشوب هستند است. آنها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می‌كنند كه حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می‌كنید كه مثل او باشید، علی‌رغم همه این‌ها اونگرانی، ترس و اوهام زیادی دارد. فراموش نكنید كه او آدمی جنجالی است.

زن متولد آبان

زن متولد برج آبان آدم سردی است. آرامش بیش از حد برخی این از زن‌های افسونگر، شما را جادو می‌كند، حتی ممكن است آزار بدهد و سرگردان كند. زمان زیادی طول می‌كشد تا بفهمید او به چه چیزی شبیه است. مطمئناً، او واقعاً همان دختر سرد و خوددار نمی‌تواند باشد. در واقع وظیفه شماست كه بفهمید او چیست:


بیشتر زنان متولد آبان قشنگ، وسوسه‌انگیز و فریبا هستند. حتی زمانی كه كاملاً ساكت هستند، چشم‌های آنها با صدای بلند با شما سخن می‌‌گوید. آنقدر جذاب هستند كه دوستان به دورشان جمع می‌شوند. شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می‌شوید.


در واقع عشق در تمام عناصر وجودی دوشیزه متولد این برج نفوذ كرده. او با همه موضوعات احساساتی برخورد می‌كند، از طریق آویزان‌كردن جورابتان روی بند گرفته تا مشكلات جهان سوم ممكن است از آن دخترهائی باشد كه از نظر مردان خرفت است، اما اگر در قلبش جائی برای خود باز كنید‌. برای همیشه آنجا جای شماست. او در قبال كسی كه دوست دارد بسیار صادق و وفادار است. سعی كنید بر یكی از این دخترها غلبه كنید تا ببینید كه زندگی چگونه به روی شما لبخند می‌زند.


پیش از آنكه به خود غره شوید، فراموش نكنید كه اگر پای خود را از گلیمتان درازتر كنید، پشیمان خواهید شد. هرگز فكر نكنید كه می‌دانید به او خیانت كنید، چون با نگاهی زیركانه همه چیز را می‌فهمد و چنان غیظ می‌كند كه مجبور می‌شوید همه چیز را پنهان كنید. اگر با او درگیر شوید، هرگز شما را نمی بخشد و فراموش نمی‌كند، او حتی در هشتاد سالگی هم از شما دلخور است.


در آسمان فلكی او از متولدین نشانه‌های دیگر حسود، كینه توز، و انتقام‌جو تر است. مراقب باشید كه او را خشمگین و غضبناك نكنید. بعداً نگوئید كه نگفتم! وقتی مادر می‌شود مثل ماده ببری است كه برای محافظت از بچه‌ها با چنگ و دندان می‌جنگد. ‌او می‌تواند بسیار انحصارگر باشد و نگذارد كه بچه‌ها از چشمش دور شوند. مادرهای خیلی منفی حتی نمی‌گذارند كه شخصیت بچه‌ها شكل بگیرد و اگر مراقب نباشند آشفتگی به بار خواهد آمد. از نظر دختران متولد این برج فلسفه زندگی این است كه اگر خداوند دری را ازروی حكمت ببندد، در دیگری را از روی رحمت باز می‌كند.


اگر دختری مثبت و متولد آبان را انتخاب كنید، روزهای بسیار خوشی را با هم می‌گذارنید، او چه دوست شما باشد چه شریكتان، استواری غیر‌منتظره‌ای از خود نشان می‌دهد. خدای من! او بی‌نظیر است.