مرد متولد مرداد

او محبوب همه است! او همچون نو ستاره‌ای است كه طرفداران خود را از همه جا برای دیدن نمایش جذب می‌كند. این رفتار چیزی بیشتر از یك قمپز در كردن است كه دیگران درباره متولدین مرداد فكر می‌كنند. گفتگوی طولانی مدت برایش بسیار آسان است به‌ویژه اگر به زحمت شغلی را در عالم رقابت برای خود دست و پا كرده باشد.


این مردان آدم‌های نمایشی فوق‌العاده‌ای هستند. برخی از آنها وقتی پولشان ته می‌كشد ۵۰۰ پوند از بانك وام می‌گیرند تا برای دوستان میهمانی ترتیب دهند و شاید هم تصمیمی بگیرند با شامپانی و خاویار برای دیگران قمپز بیایند. یكی از خوشایندترین خصلت‌های او علاقه او به خوشحال‌كردن دیگران است. خوشحال‌كردن مردم باعث می‌شود همه جا احساس صمیمیت كند.


می‌توانید او را از روی موهای پریشتش بشناسید. حتی اگر موهایش كوتاه باشد باز هم مثل آن است كه یك فرچه روی دو پا راه می‌رود. یا حتی شبیه قلم موی نقاشی است. نكند او را با جارو اشتباه بگیرید خانه را با او جارو كنید!


او دوست دارد شیك باشد. نشانه اسد و میزان (نشانه دلبری و لوندی) هر دو نشانه‌های عشق هستند. از آنجا كه مرد متولد مرداد شبیه جارو است حتی می‌تواند خاك روی پاهای شما را هم جارو كنند. رفتارش شما را مات و مبهوت می‌كند، به شما گل می‌دهد، با هم شام اعیانی مفصلی می‌خورید، به تأتر می‌روید. در واقع وقتی كسی را دوست بدارید با او مثل یك ملكه رفتار می‌كنند.


مرد متولد مرداد وقتی پدر شود و معركه است. او به بچه‌ها اهمیت می‌دهد و می‏خواهد كلكسیونی از آنها داشته باشد. اگر دوست ندارید بچه‌دار شوید توصیه می‌كنم هیچ وقت با مرد متولد برج مرداد پیمان زناشوئی نبندید. ممكن است در ابتدای آشنائی بگوید: عزیزم اهمیتی ندارد. می‌توانیم بچه‌دار نشویم، اما صبر كنید و ببینید چه می‌شود او دمدمی نیست، صادق و وفادار است. صداقت و وفاداری از نظر او بسیار مهم هستند قانون او این است كه شما هم دوستش بدارید و صادق باشید و به هیچ وجه به او خیانت نكنید. او این انتظار را از همه، از شما، از همكاران و حتی ازدوستانش نیز دارد.


او می‌خواهد نان‌آور منزل و مایه افتخار شما باشد. با قدرت روی پای خود بایستد و خانواده را تأمین كنند. صبر كنید كامپیوتر را خاموش نكنید و با عجله برای یافتن او بیرون نروید. او گاهی ریا‌كار هم هست. اگر او كسی است كه زیاد به سفر می‌رود، احتمالاً هرجا ماده شیری هم دارد. عشق مردادی شما خود را حاكم قلمروی شاهانه خود می‌بیند و می‌خواهد شما و بچه‌ها در مقابل او تعظیم كنید. اگر كمی آرام و سر به راه باشید وضع بدتر می‌شود!


اگر از قدرتی كه در اخیتار دارد به درستی استفاده نكند از شیری دوست داشتنی به قلدری مستبد تبدیل می‌شود كه ناگهان بی‌پروا و از خود راضی به نظر می‌رسد، قمپز در می‌كند، قیافه می‌گیرد و شق و رق راه می‌رود. او گاهی از شما مثل سرباز ضعیف بازی شاهانه شطرنج خود استفاده می‌كند یا دوستان و خویشان را كلكسیون كشورها می‌داند. اگر به قدرت برسد كافی است تا كمی ویژگی‌های منفی داشته باشد آن وقت به دیكتاتور، و فرمانروائی مستبد تبدیل می‌شود و همیشه از قدرت خود سوء استفاده می‌كند.


از آنجا كه دمدمی نیست و ثبات دارد می‌خواهد در تمام مراحل اولیه زندگی هم ثبات داشته باشد به همین سبب گاه كله شق می‌شود. او به آسانی نمی‌تواند نظرش را در مورد چیزی تغییر دهد. هروقت خواستید دور و بر او بچرخید و او را وادار كنید مثل شما به دنیا نگاه كند فقط یك كار بكنید، بیخودی از او تعریف كنید، مطمئن باشید، رد‌خور ندارد!

زن متولد مرداد

اگر می‌خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید، به دنبال دختر متولد برج مرداد بروید. اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف است و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند. زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملكه‌های نمایشی و اغلب خوشگل هستند. (خدا به فریادتان برسد اگر به او بگوئید خوشگل نیست، حتی اگر حوشگل هم نباشد هیچ وقت نگوئید) او موهایش را افشان می‌كند و كلاه بزرگی بر سر می‌گذارد.


زن متولد پنجمین برج سال عاشق دوست داشتن است. دوست دارد عشوه بیاید و دیگران را به دنبال خود بكشاند، و آنها لی‌لی به لالایش بگذارند. فرقی نمی‌كند كه شمادر ظاهر او چه می‌بینید، درون چنین زنی گربه‌ای است كه می‌خواهد ناز و نوازش و ستایش شود. او زنی است كه نه تنها در تأمین معاش خانواده كمك می‌كند بلكه از بچه‌ها هم مراقبت می‌كند.


اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشید كه نمی‌توانید به او بی‌توجهی كنید او خود شیفته است و عاشق این است كه ببیند روی دیگران چه تأثیری می‌گذارد. او مادری است كه عاشق فرزندانش است و به بچه‌ها بیش از هر چیز دیگری در زندگی اهمیت می‌دهد. او سخت‌گیر نیست و به فرزندانش آزادی زیادی می‌دهد.


او زندگی مرفه، گشت و گذارهای دست جمعی و رفتن به مهمانی با شما را می‌پسندد. اگر كاری را به تنهائی انجام دهد، یقیناً در حوزه زناشوئی به مشكلی برخورده است در غیر این‌صورت باید دلیلی محكم برای غیبت همسر وجود داشته باشد. او می‌تواند قبلاً به علت كمر درد در خانه استراحت كند.


او به همراه شما به میهمانی می‌آید و خوش می‌درخشد. زن متولد مرداد در كانون توجه و مورد ستایش مردان قرار می‌گیرد. اما باید بداند كه اگر شوهرش متولد اردیبهشت است بهتر است كمتر این بازی را تكرار كند تازه اگر همسرش نیز متولد مرداد است باید حوایش را بیشتر جمع كند كافی است شوهرش بفهمد مردان دیگر به همسرش علاقمندند، آن‌وقت جنجالی به پا خواهد شد. عكس این قضیه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنین رفتاری را از شوهرش نمی‌پذیرد.


اگر می‌خواهید روی او تأثیر مثبت بگذارید وی را به بهترین رستوران شهر ببرید و اگر پول دوست و خسیس هستید، هیچ وقت به دنبال او نروید چون خون شما را در شیشه می‌كند.


اگر قصد ازدواج با او را دارید این را هم بدانید كه افاده‌ای، اهل چشم و هم چشمی‌های پر زرق و برق و تجملی است و به دنبال مثلاً فلان زنجیر طلا می‌گردد. او كسی است كه در هوای خیلی گرم كت پوست می‌‌پوشد و در حالی كه از شدت گرما در خیابان تلو تلو می‌خورد جواهراتش را به نمایش می‌گذارد. برق جواهرات و سنگ‌های قیمتی او كه حتماً شامل الماس، یاقوت قرمز و كبود است، چشمتان را كور می‌كند. موهای او همیشه مرتب و آرایش كرده است. او اصرار دارد كه مشتری پرو پا قرص بزرگترین و گرانفروش ترین فروشگاهی كه می شناسد، باشد. وقتی صورت حساب خریدش را برای شما می‌آورد. احتمالاً‌دچار حمله قلبی می‌شوید. به هر حال اگر شیفته زنی شیك و همیشه آرایش كرده هستید، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشید.